İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

Benim attığım nasıl onu diin Bağcılar spec alinmaz

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mustafa Tüfekçi yazdı:

UDM bu kasa internete düşmeden  kapalı garajda lastiği inik aküsü bitikse alınır, 5.30 ve üstü ise

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)

M54 motor senin attığın e46 m3'ün bloğu + swapçıların favori makinesi, 2500cc 190hp 250tork çift vanos, vanoslara baktırman lazım. Replika ac schnitzer jant, iç donanım standart değil sipariş extra sport paket, m5 son susturucu ve body kit var. Git bir bak fiyatını bilmem e39 piyasasını bilmiyorum da alırsan kullan bin.

Yaşı 50+ olan Bmw ustaları derler ki x23 x25 x28 ara cc motorlara gerek yok :) Ne kadar doğru bilmem.

Mustafa Tüfekçi yazdı:

tarihinde Sinan Akgöl tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Çağlar Bayur yazdı:

bu kaputun duruşu ile , hediye gelse binilmez buna

5.30 dedigin kafadan patlak olur yahu😂

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Çağlar Bayur yazdı:

UDM bu kasa internete düşmeden  kapalı garajda lastiği inik aküsü bitikse alınır, 5.30 ve üstü ise

Ne garajlar varmış bee :)

Sinan Akgöl yazdı:

M54 motor senin attığın e46 m3'ün bloğu + swapçıların favori makinesi, 2500cc 190hp 250tork çift vanos, vanoslara baktırman lazım. Replika ac schnitzer jant, iç donanım standart değil sipariş extra sport paket, m5 son susturucu ve body kit var. Git bir bak fiyatını bilmem e39 piyasasını bilmiyorum da alırsan kullan bin.

Yaşı 50+ olan Bmw ustaları derler ki x23 x25 x28 ara cc motorlara gerek yok :) Ne kadar doğru bilmem.

Ara motor sevmezler Mercedes için de bu motor güzel ama 5.28 yerine mi geldiydi. Yoksa 5.23 yerine hatırlamadim şimdi. Kasası rengi afilli m kit orjinal galiba iç dış o da cezbedici. Jeep üstüne biraz vereyim dedim değerlendirecekmis. Bakalım neyle dönecek bize :)

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Ne garajlar varmış bee :)

Ara motor sevmezler Mercedes için de bu motor güzel ama 5.28 yerine mi geldiydi. Yoksa 5.23 yerine hatırlamadim şimdi. Kasası rengi afilli m kit orjinal galiba iç dış o da cezbedici. Jeep üstüne biraz vereyim dedim değerlendirecekmis. Bakalım neyle dönecek bize :)

Blok 2.2 3.0 arası birde 3.3 m3 blok hep aynı 

Aynen 2.8 olan M52 bir öncekinin yerine geldi

Değerlendirsin bakalım sen daha fazla al sat yapıyorsun canlı görünce anlarsın ruhu çekilmiş mi diri mi.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Kaporta temiz dursun motor mekanik bariz derdi olmasın teklifi kabil ederse garaja çeker hafta sonu özel işlerde kullanırız. Renk albenili geldi. Makyaji da yerinde bı mekana yanasınca forsu olur iyi kötü 😛

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Kaporta temiz dursun motor mekanik bariz derdi olmasın teklifi kabil ederse garaja çeker hafta sonu özel işlerde kullanırız. Renk albenili geldi. Makyaji da yerinde bı mekana yanasınca forsu olur iyi kötü 😛

Vanos, diff, aks, elektronik. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Diagnos a bağlayınca BMW nin döküyor mu içini ne var ne yoksa. Mercedes de en sevdiğim özellik di çalışmayan elektronik ne varsa söylüyordu

Vanos hatası varsa söyler herhalde.  Difransiyelde aksta bişi varsa az çok hissederiz zaten :)

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
(düzenlendi)
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Diagnos a bağlayınca BMW nin döküyor mu içini ne var ne yoksa. Mercedes de en sevdiğim özellik di çalışmayan elektronik ne varsa söylüyordu

Vanos hatası varsa söyler herhalde.  Difransiyelde aksta bişi varsa az çok hissederiz zaten :)

Diagnos okur, 2 tane Vanos şeklinde çıkar zaten intake(emme egzantrik üzerinde olan) birde exhaust(egzoz egzantrik olarak) çift vanos denilen bu zaten.

Bu test ederken motor çalışıyor olması lazım ama, yoksa arıza okumaz vanosu 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sinan Akgöl yazdı:

1710 kilo 143hp 280tork 12valve motor, Siz benden daha bilgilisiniz bu konuda ancak 8-9dan aşşağı yakmaz bence karmada. 

113 lük cruze 7 litre yakınca sevineyoz. 

140 lık 725 8 9 çıkarsa mühteşem bişi. 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ali Darbaz yazdı:

113 lük cruze 7 litre yakınca sevineyoz. 

140 lık 725 8 9 çıkarsa mühteşem bişi. 

Yakıt tüketimi - Extra Urban:5.5 L/100km

Yakıt tüketimi - Highway:7.2 L/100km

Yakıt tüketimi - Şehir içi:9.9 L/100km

Fabrika verisine 1 2litre koyarım ben hep. En azından karma için. Sizin sürüşle 2200rpm maks torku verdiğine göre. Gerisi sizde :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sinan Akgöl yazdı:

Yakıt tüketimi - Extra Urban:5.5 L/100km

Yakıt tüketimi - Highway:7.2 L/100km

Yakıt tüketimi - Şehir içi:9.9 L/100km

Fabrika verisine 1 2litre koyarım ben hep. En azından karma için. Sizin sürüşle 2200rpm maks torku verdiğine göre. Gerisi sizde :) 

Risklerim olmasa almayı isterdim. :(

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Ali Gök yazdı:

5.30 dedigin kafadan patlak olur yahu😂

Sırf ön plaka bir şarjör mermi yemiş :D

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Köksal Yılmaz yazdı:

Sırf ön plaka bir şarjör mermi yemiş :D

aracımızın en ufak bir sorunu yoktur  hatasızdır  :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...
Barış Göktürk
(düzenlendi)

Tavsiye eder misiniz?

-Sahibinin beyanına göre- Solmadan dolayı komple boyanmış; üstüne sağ arka kapı değişmiş.

https://www.arabam.com/ilan/sahibinden-satilik-volkswagen-golf-1-6-fsi-comfortline/sahibinden-volkswagen-golf-1-6-fsi-comfortline-2005-model/13919545

tarihinde Barış Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...