İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

https://www.letgo.com/tr-tr/i/memurdan-degisensiz-boyasiz-2011-ford-focus-16i-125ps-style-plus_d232a233-44dc-4f46-98d7-d1d4ef7b60ed araç bana ait olup değişen ve boya yoktur.

Tek kişi tarafından kullanılmış olup 90 bin bakımına kadar serviste yapılmıştır bakımları hanım araç kullanmaya niyetlendi otomatik istiyor 2014 yılından beridir araç bende olup kaskosuz binilmemiştir.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Darbaz

Showroomda kalan sıfır km pandamız var. 1.2 litre 69 beygir. 115 bin isterler. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Ali Darbaz yazdı:

Showroomda kalan sıfır km pandamız var. 1.2 litre 69 beygir. 115 bin isterler. 

40 verrim. yaylada fırına gidip gelmeye iyi olur

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Çağlar Bayur
Recep Demirci yazdı:

aynı motor ve şanzıman 330-570 bin arası sıfırı, comfort hangisie denk gelir bakmalı.

Vesile ile aynı arabanın 2 paket arası farkının 240 bin TL olması ayrı bir gariplik. Golf1.5 tsi dsg alnıyor o rakama bir de....

edit: daha da garibi: polo 1.6 tdi dsg de passatla nerede ise aynı fiyat :) listenin başı dönmüş

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Recep Demirci
Çağlar Bayur yazdı:

aynı motor ve şanzıman 330-570 bin arası sıfırı, comfort hangisie denk gelir bakmalı.

Vesile ile aynı arabanın 2 paket arası farkının 240 bin TL olması ayrı bir gariplik. Golf1.5 tsi dsg alnıyor o rakama bir de....

Çağlar abi harbiden travmalar yaşatıyor bu fiyatlar artık. Bu kadar uçukluk olmamalı.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Recep Demirci yazdı:

Çağlar abi harbiden travmalar yaşatıyor bu fiyatlar artık. Bu kadar uçukluk olmamalı.

en alt paket ile en sütün yurde geliş fiyatı arasında 100 bin fark var, vergi sonrası 240 bin oluyor.

başlangıç segmenti ile amiral gemisi satış fiyatı  aynı motor ve şanzıman seçeneğinde nasıl aynı  olur bu da ayrı garip.

bunların zam lar ile ilgisi yok.

listeye baktıkça garipleşiyor.

aynı donaımda, passsat 1.6 tdi 120 ,  2.0 tdi 150 ps ten pahalı  :rofl:

almanlar fena kıskanır bizi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

bmw de de rastlamıştım, bence bu konu hukuğa taşınabilir?

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

bazı c ve dolu b segment araçlar 130 bin tl vergi matrahını aşmak üzere. aştığı an %50 ötv oranı %80 olacak. artan ötv'li fiyata bir de kdv binince 55-60 bin tl zam gelmiş olacak. sıfır bulabiliyorsanız alın garaja koyun, zam gelince satın :) 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Talha Bilgi

Adanada bir VİTO bulduk... Adanada tavsiye edeceğiniz Noter garantili bir oto expertiz varmıdır ? Yada kime göstermeli ?

Teknik bir soru daha : Ruhsatı minibüs olan bir VİTO nun sigortası yüksek çıkar diyorlar.. Doğrumu ? Hususi kullanım bile olsa öylemi olur ? Teşekkürler...

İlan aşağıda :

A D A N A V İ T O

Yorum bağlantısı
Erhan Odabaşı
Talha Bilgi yazdı:

Adanada bir VİTO bulduk... Adanada tavsiye edeceğiniz Noter garantili bir oto expertiz varmıdır ? Yada kime göstermeli ?

Teknik bir soru daha : Ruhsatı minibüs olan bir VİTO nun sigortası yüksek çıkar diyorlar.. Doğrumu ? Hususi kullanım bile olsa öylemi olur ? Teşekkürler...

İlan aşağıda :

A D A N A V İ T O

oto rapor diye bir yer var.. bildiğim kadarıyla kurumsal bir firma.. ne kadar işinize yarar bilemem ama..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

1.6 veya 1.6 fsi atmosferik motorlu 2012 golfler 130-170 bandında. Hem de çok düşük km’li. Golf golftür bence. Düz 1.6’lar lpg’ye de uyumlu

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu
1.6 veya 1.6 fsi atmosferik motorlu 2012 golfler 130-170 bandında. Hem de çok düşük km’li. Golf golftür bence. Düz 1.6’lar lpg’ye de uyumlu
1.6 FSI kullanmış biri olarak hiç tavsiye etmem. İyi yakıyor . Yakıttan tasarruf etme şansınız yok değil ama zor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Bilgin
(düzenlendi)

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

FSI en son 2008 olması lazım. Bulaşmamakta fayda var. Çok yakar, az kaçar, arıza çıkarır vs.

tarihinde Selim Bilgin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
(düzenlendi)
Selim Bilgin yazdı:

FSI en son 2008 olması lazım. Bulaşmamakta fayda var. Çok yakar, az kaçar, arıza çıkarır vs.

1.6 düz aslında ilk tercih. Bunlarda sorun yok. Lpg çok güzel uyumlu. 2012 model bile var. Bunu şu yüzden yazdım bu paralara düşük km’li alman kalmadı. C segment de golf lider koşan araba. Az çok yakar bakmadan fiyatlar uçarken bi araba alayım diyenler için aslında. 102 beygir gayet yeterlidir. Yarış arabası değil bunlar sonuçta. 

@Fedai Özoğlu

tarihinde Tansu Kalafatoğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)
Ahmet Caliskan yazdı:

Bugün ekşi sözlükte şöyle bir şey yazmışlar. Dikkatimi çekti.

https://seyler.eksisozluk.com/fiyati-100-bin-lirayi-asmayan-ve-sorun-cikarma-ihtimali-en-az-olan-ucuz-2-el-arabalar

felaket yüzeysel olmuş kim yazmışsa, 10-20'ye alınacak flash gts, hayvan adam yapar kas içinde bırakır insanı. motor kucaklarken kol kası olur, yolda kalıp yürürken ayak kası olur sağlığa faydalı bir araç aslında buradan bakınca.

edit: alıntı çift olmuş, onu sildim

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

50 bin e fiesta 1.4 tdci yazan piyasadan habersiz plaza da ekrana bakarak yazandır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

1.6 düz aslında ilk tercih. Bunlarda sorun yok. Lpg çok güzel uyumlu. 2012 model bile var. Bunu şu yüzden yazdım bu paralara düşük km’li alman kalmadı. C segment de golf lider koşan araba. Az çok yakar bakmadan fiyatlar uçarken bi araba alayım diyenler için aslında. 102 beygir gayet yeterlidir. Yarış arabası değil bunlar sonuçta. 

@Fedai Özoğlu

2009 2010 döneminde 1.6 düz motorlar mevcuttu. Ben hatta passatı alacağımda ondan alacaktım ama sadece siyah olduğundan alamamıştım. 40bin liraydı. TSI aracı 53 bine almıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

50 bin e fiesta 1.4 tdci yazan piyasadan habersiz plaza da ekrana bakarak yazandır.

Sarı siteye rekabet kurumu soruşturma başlatmış. Fiyatları sarı site yükseltiyormuş :) 

(soruşturmanın detayını bilmiyorum)

Mehmet Göktürk yazdı:

2009 2010 döneminde 1.6 düz motorlar mevcuttu. Ben hatta passatı alacağımda ondan alacaktım ama sadece siyah olduğundan alamamıştım. 40bin liraydı. TSI aracı 53 bine almıştım.

2012 model 1.6 golfler var. Hem de otomatik de var. Km’leri 40-50-60 bin olan da var. E golf zaten iyi. Bence bu piyasada üçe beşe ne yaktığına bakmayıp alınabilecek en kaliteli arabalardan. Galiba hitler motor diyorlar. 8 supaplı. Lpg için çok uyumluymuş ve sağlam motormuş

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sarı siteye rekabet kurumu soruşturma başlatmış. Fiyatları sarı site yükseltiyormuş :) 

2012 model 1.6 golfler var. Hem de otomatik de var. Km’leri 40-50-60 bin olan da var. E golf zaten iyi. Bence bu piyasada üçe beşe ne yaktığına bakmayıp alınabilecek en kaliteli arabalardan. Temizleri 140-160 bin tl bandında. Galiba hitler motor diyorlar. 8 supaplı. Lpg için çok uyumluymuş ve sağlam motormuş

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

evet 4054  sayılı kanun 6. maddesi. orada 2 ihtimal var, ikisi de mantıken sah kom un iştigal konusu değil, soruşturma var mı var, ceza kaserler mi keserler, alıştık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...