İçeriğe Yönlendir

Tavsiye Edebileceğimiz Araba İlanlarını Paylaşalım

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu

Facebook’ta özdin varol ile tartıştık. Adam benzinle 100km’de şu kadar yakarsın. Lpg ile şu kadar yakarsın diyor. Ama ilk marştaki benzini saymıyor. Yok o sayılmazmış bla bla. 

ben mazda ile getz’de lpg kullandım. Ayda (1000km şehir içi kısa mesafe) 7-8 litre benzin harcardım. Km’ye 13 kuruş eklemek demek. Hele lpg‘ye 40 derecede geçiyorsa aylık 1000km yapan biri lpg tüketimine 20 kuruş eklesin bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Facebook’ta özdin varol ile tartıştık. Adam benzinle 100km’de şu kadar yakarsın. Lpg ile şu kadar yakarsın diyor. Ama ilk marştaki benzini saymıyor. Yok o sayılmazmış bla bla. 

ben mazda ile getz’de lpg kullandım. Ayda (1000km şehir içi kısa mesafe) 7-8 litre benzin harcardım. Km’ye 13 kuruş eklemek demek. Hele lpg‘ye 40 derecede geçiyorsa aylık 1000km yapan biri lpg tüketimine 20 kuruş eklesin bence

soğuk motor kapalı çevrim modunda çalışır, o an 30lt/100km tüktiyor denebilir, sıcak havada 1 km yi bulmadan 40C ye çıkması lazım, 500 mt olarak ölçtüm. 0,15 lt her marşta yaksa hesabından km ye 3Kr düşer, her kavşakta 4x4 le tam gaz kalkışların zevki o hesabı engelliyor :) önden çekişler ne yapıyor bilmem :f1:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
Çağlar Bayur yazdı:

soğuk motor kapalı çevrim modunda çalışır, o an 30lt/100km tüktiyor denebilir, sıcak havada 1 km yi bulmadan 40C ye çıkması lazım, 500 mt olarak ölçtüm. 0,15 lt her marşta yaksa hesabından km ye 3Kr düşer, her kavşakta 4x4 le tam gaz kalkışların zevki o hesabı engelliyor :) önden çekişler ne yapıyor bilmem :f1:

Yaz memleketinde full şehir içi kullanıyoruz. Ayda çeyrek depo benzin yediği oldu. Dün gaz aldım 367₺ 400 km ama içine benzini de katınca 90 krştan 1 liraya çıkıyor meret. Ama yazın işler başka 😁 elimi kontağa attığım an zaten motor gölgede 25 derece. Teker 2 tur atsa hemen geçiyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-sinifinin-en-dusuk-kilometresi,en-ust-donanimi-1015299909/detay

iş yerinden bir abimiz, rahmetli babasının arabasını satıyor. Böyle bir şey düşünen varsa km çok az ve full donanım bir araç. Tabi benim selamımla güzel bir indirim alırsınız.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Emre Şimşek yazdı:

Yaz memleketinde full şehir içi kullanıyoruz. Ayda çeyrek depo benzin yediği oldu. Dün gaz aldım 367₺ 400 km ama içine benzini de katınca 90 krştan 1 liraya çıkıyor meret. Ama yazın işler başka 😁 elimi kontağa attığım an zaten motor gölgede 25 derece. Teker 2 tur atsa hemen geçiyor.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-nissan-sinifinin-en-dusuk-kilometresi,en-ust-donanimi-1015299909/detay

iş yerinden bir abimiz, rahmetli babasının arabasını satıyor. Böyle bir şey düşünen varsa km çok az ve full donanım bir araç. Tabi benim selamımla güzel bir indirim alırsınız.

sıfır diye alınır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Koray Demir yazdı:

Japon mucizesi 🤴🏻

yazlık eco kumholar ile hedef 6.66

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Koray Demir yazdı:

Motor kurum bağlamasın?

3500d/d da sanmam olmadı 4000le gazlarız nasılsa lpg ucuz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

3500d/d da sanmam olmadı 4000le gazlarız nasılsa lpg ucuz

Uyarmadılar mı 4000’e çıkmayın lpg ile

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

4de çok durmuyor direk 5e geçiyoruz 😃

• Beğenme 1
  • Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

teknoloci geliişti al faydalan bak çok gozel

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

teknoloci geliişti al faydalan bak çok gozel

haaa sen şeyi diyon abi, 4000’i geçince benzin de püskürtüyor. Evet güzel teknoloji :) 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

haaa sen şeyi diyon abi, 4000’i geçince benzin de püskürtüyor. Evet güzel teknoloji :) 

tsi larda oluyo o yarım yamalak ortaya karışık 1.5 alevli

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

tsi larda oluyo o yarım yamalak ortaya karışık 1.5 alevli

tsi ve yazdıkların hic oldu mu abi? :f1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alpay Sumer yazdı:

tsi ve yazdıkların hic oldu mu abi? :f1:

tsi ya lpg yazık olur zaten yakmıyor ki

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Çağlar Bayur yazdı:

Evet yakmıyor, ama illa Yaksın dersen yöntemini buldum 😂

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alpay Sumer yazdı:

Evet yakmıyor, ama illa Yaksın dersen yöntemini buldum 😂

istanbulpark :f1:

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Çağlar Bayur yazdı:

tsi ile e5’ten iş çıkışı büyükçekmeye’ye gitsek ne yakar? 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

12 dak da gider ama ne yakar bilmem

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ne yakar mı? Biz diyete pazartesileri baslamadık yahu 😈

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Alpay Sumer yazdı:

Ne yakar mı? Biz diyete pazartesileri baslamadık yahu 😈

Aldığımdan beri diyet ödüyorum diyorsunuz yani. Tamam anladım şimdi 🤪

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...