İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Araçtaki Gizli Özellikleri Aktifleştiremeyenler

Nevzat YÜKSEL
Çözüme git Nevzat YÜKSEL tarafından,

Recommended Posts

Selçuk Bakış

2006 makyajli kasa, kapı kilitleme özelliği var yaptım,iki senedir kullanıyorum, kemer ışığı yok onu yapamadım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Çok güzel paylaşım olmuş.

Bunları birde ben deneyim.

Ozan ben hala anlık tüketimi açamadım uzaktan hallet şu işi olmazmi [emoji16]

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Bu arada arabayı stop edip inerken farları açıp geri kapatınca manuel olarak follow me home özelliği aktif oluyor, yaklaşık on saniye sadece farlar açık kalıyor, stoplar yanmıyor.

Yorum bağlantısı
Kadir Türkeli

Bizim Trend Cmax da iş görür mü acaba denemek gerek :)

Yorum bağlantısı

2005 makyajsız fiestam var. Şu 10km/h hıza ulaşınca kilitlenen kapı olayını bir türlü gerçekleştiremiyorum.

Burada ki yazılanların aynısını uyguladım ama, nerede hata yapıyorum anlamadım.

Yorum bağlantısı

Çok güzel paylaşım olmuş.

Bunları birde ben deneyim.

Ozan ben hala anlık tüketimi açamadım uzaktan hallet şu işi olmazmi [emoji16]

Uzaktan bağlanırsam klavye ile arabayı İstanbul'a kadar kullanırım nfs misali :p 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

2005 makyajsız fiestam var. Şu 10km/h hıza ulaşınca kilitlenen kapı olayını bir türlü gerçekleştiremiyorum.

Burada ki yazılanların aynısını uyguladım ama, nerede hata yapıyorum anlamadım.

İşlemin sonunda kapı kilitlerini bir seri daha aç kapa yapın, ilk denediğimde bende yapamamıştım bir kaç gün. İşlemin sonunda uzun ses duyunca olmuş demektir.
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Kilit olayını ben sevdim abey[emoji4] iki yıldır kullanıyorum. Araba bu arada kazada yaptı kapı açılmaması gibi bir durum olmadı, şehir dışına giderken de kilidi açıyorum, problem olmuyor.

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL

2011 focus comfortta bir türlü oldurtamadım kapı olayını :angry:

Ali abinin de dediği gibi güvenlik nedeniyle 2008den sonra çıkan fordlardan kaldırılmış. Bu nedenle çoğu kullanıcımız yapamıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar İldes

arkadaşlar  peki otomatik kilitlenmeyi ben yaptım peki nasıl iptal edicez

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

arkadaşlar  peki otomatik kilitlenmeyi ben yaptım peki nasıl iptal edicez

Aynı şekilde yaptıklarınızı tekrar ederek iptal edebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Serdar İldes

teşekkürler iptal etmemdeki sebep şu arkadaş kapı kiltleri bozulur sürekli aç kapa falan dedi sizce mümkünmü böyle birşey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

teşekkürler iptal etmemdeki sebep şu arkadaş kapı kiltleri bozulur sürekli aç kapa falan dedi sizce mümkünmü böyle birşey

Kilidin işi kapanıp açılmak [emoji4] yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum, ayrıca neredeyse bütün araçlarda bu özellik artık standart, bende sorun yok. Tercih sizin.
Yorum bağlantısı
Nevzat YÜKSEL
(düzenlendi)

Sizin evin kapısında kol yok heralde bozulur diye koydurmadınız mı yoksa ;)

Hiçbişeycik olmaz kullanınız.

tarihinde Nevzat YÜKSEL tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Serdar Yılmaz

Az önce otomatik kapı kilitmeleme ve alarmı devreye alma özelliklerini denedim kendi 2009 (2008 kasa) Fiesta Collection Otomatik aracımda denedim ama hiçbirşey olmadı. oto kilitleme işlemini hızlı bir şekilde  denedim ama aktif olmadı alarm için de fazla deneme yapmadım. 

Yorum bağlantısı
Efe Demir

Meraba beyler kullanan bilen vardır illaki.2005 fiesta aracım için uyumlu elm327 cihazı ariyorum.önerisini olan var mı ? Alırız arabaya uymaz elimizde kalır filan

Yorum bağlantısı
Bülent Gülşahin

Focus 3.5 style paket aracimda kapilari kilitleyince korna kisa calmasi gibi bi ozellik varmi acaba

Yorum bağlantısı
Taner Gündüz

Focus 3.5 style paket aracimda kapilari kilitleyince korna kisa calmasi gibi bi ozellik varmi acaba

hiç sanmıyorum... 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tanfer Katırcı

Otomatik kilitlenmeyi elm kablosuyla hallettik

KEŞKE DETAYLI ANLATSANIZDA BİZDE Bİ KABLOYLA HALLETSEK :)

Yorum bağlantısı
Kenan Koç

Elm327 kablosuyla ilgili konu mevcut forumda giderken istediğiniz kilometrede kapılar kilitleniyor.araç spor normal eko moda çekiliyor,eko mod açılıyor.araç direksiyon sistemi elektrikli ise benim bildiğim dizel araçlarda var direksiyorn moduda normal ve spor moda çekiliyor vites değiştirme uyarı lambası aktif ediliyor esp açılıyor ekranda yazıyor ama sistem olmadığı için vasat,en önemlisine geliyorum lastik basınç göstergesinide aktif ettik nasıl oluyor derseniz abs devir sayacında lastik indiği zaman tur farkından dolayı lastik inik uyarısı veriyor .

Kabloyu tedarik edersen yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Sinan Uzundumlu

Arka cam rezistans dugmesiyle bip sesini aldim fakat otomatik kilit isi olmadi. Ya ben beceriksizim ya da aracim laftan anlamiyor.

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

follow me (farlarin bir sure yanik kalmaya devam etmesi ) takip olayini yapamiyorum... her turlu olayi denedim... arac comfort still..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...