İçeriğe Yönlendir

Lowfrost Buzdolabı Hakkında.

Muharrem Ersin Başaran

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

+++1 :good1:

Elektrik gelir gelmez 3 dk zaman sayacı devreye girer ve 3 dk sonra elektriği verirse. Böyle bir devreyi siz ya da arkadaşınız yaparsa. buzdolabı 100 sene çalışır. ben garanti veririm o yönden.

Hah, şimdi hatırladım, Arçelik buzdolabım, elektrik git gelinde 3 dakika çalışmıyor, koruma moduna geçiyor  :)

Arçeliği severim, garantisi dolup üstüne 3 sene geçen çay makinamı ücrestiz yenilemişlerdi  :)

İyi reklam yaptım haaaa  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Buzdolabım lowfrost yanlış hatırlamıyorsam 190 civarı yıllık tüketimi var.

Evde en çok kullanılan lambaların hepsi led. Tv 42 inç ama aydınlatması 25 civarı kullanıyorum. Çamaşır bulaşık makinesi A++, halen 48 lira geliyor fatura.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Az mı gösteriyor öle mu?

Pili zayıflamış geri kalıyor. :D  :p

Yenice binanın bütün elektrik saatleri yenilendi.Ayarlama falan yaptılar.

Elektirik idaresinden gece ve gündüz farkı kullanımı için dilekçe verilince gece kullanım epey azalıyor sanırım.Fırsat bulup bu dilekçeyi versem miki.Özellikle çamaşır ve bulaşıkları gece halledebilirim.

Evdeki bütün lambaların yanması ile toplam ampul gücü 120watt.En çok yanık kalanlar elde yapma led.Sadece balkonda 60watt normal ampul var çok nadir yanar lakin neden hala değişmiyorum bilmiyorum.

tarihinde Oktay Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Az mı gösteriyor öle mu?

5 yıl önceki oturduğum evde 80 i geçmeyen fatura o tarihte geçtiğim simdiki evde 120-130a çıktı. Esyalar aynı kullanım aynı. Saat farkı. Tedaş geldi baktı saat normal dedi.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı

bunlar iş görür mü Özgür bey?  http://www.philips.com.tr/c-p/SPN3110_10/asiri-gerilim-koruyucu

mesela buzdolabını taktığımız prize bunu takıp, buzdolabının fişini buna taksak.

şurada bi yorum var ama danışmakta da fayda var.  :)

http://www.teknosa.com/urunler/110271405/philips-spn3110-duvar-tipi

Olabilir. Akım koruyucu prizler de var. Ama gelen voltajı sabitlemek için regülatör kullanmak daha mantıklı gibi. Bu prizler voltaj sabitlemiyorlar bildiğim kadarıyla.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben bu kış ilk defa kombi kullandım ve faturam 80 civarı geldi. Yaz döneminde 50 lira geliyordu. Fırın, ütü, çamaşır makinası normal kullanılır, bulaşık makinası bekletildiği için yoğun yıkamada kullanılır. Buzdolabı no-frost A+ ya da A++. 46" tv var. 2008'den kalma bilgisayar ve 21,5" monitör var.  

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Buzdolabım lowfrost yanlış hatırlamıyorsam 190 civarı yıllık tüketimi var.

Evde en çok kullanılan lambaların hepsi led. Tv 42 inç ama aydınlatması 25 civarı kullanıyorum. Çamaşır bulaşık makinesi A++, halen 48 lira geliyor fatura.

Bu 48 tl sadece KDV si olmasın birdaha bak :D:p

Yorum bağlantısı
Muharrem Ersin Başaran

5 yıl önceki oturduğum evde 80 i geçmeyen fatura o tarihte geçtiğim simdiki evde 120-130a çıktı. Esyalar aynı kullanım aynı. Saat farkı. Tedaş geldi baktı saat normal dedi.

Ben bu konuda da dilekçe  vermiştim. Gelip baktılar normal dediler. Neye nasıl bakıyorlar bilmiyorum.

Ben 130 - 140 ödüyorum. 48 lira ödeten saate iyi bak Mert :D

Saate talip mi olsak ne? :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Ben bu konuda da dilekçe  vermiştim. Gelip baktılar normal dediler. Neye nasıl bakıyorlar bilmiyorum.

Saate talip mi olsak ne? :D

İyi fikir. Nakit 500 vereyim :D

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Kombi ilave geldimi?

Ben bu kış ilk defa kombi kullandım ve faturam 80 civarı geldi. Yaz döneminde 50 lira geliyordu. Fırın, ütü, çamaşır makinası normal kullanılır, bulaşık makinası bekletildiği için yoğun yıkamada kullanılır. Buzdolabı no-frost A+ ya da A++. 46" tv var. 2008'den kalma bilgisayar ve 21,5" monitör var.  

Havalar ısındımı kombiyi kapatıyorum. 25-30 tl o ay fatura iniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Nazar etme ne olur :D

İlgili saati 500 liradan satarım.

Benim evde de 41 lira getirsin 1000 lirada veririm :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Benim evde de 41 lira getirsin 1000 lirada veririm :D

Sökmeye başlıyorum alayım parayı

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hah, şimdi hatırladım, Arçelik buzdolabım, elektrik git gelinde 3 dakika çalışmıyor, koruma moduna geçiyor :)

Arçeliği severim, garantisi dolup üstüne 3 sene geçen çay makinamı ücrestiz yenilemişlerdi :)

İyi reklam yaptım haaaa :D

Nedense şaşırmadım [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Nedense şaşırmadım [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Hiç şaşırma, ben sadece en iyileri kullanırım kardeş  :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ali Koç

Konu Lowfrost buzdolabı önerisi olarak başladı ama elektrik sayacına kaydı. Sonunda mangala dayanırsa şaşmam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...