İçeriğe Yönlendir

2015 Autoshow

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş

İş icabı fuar başlangıcı öncesi buralardayım taze taze bir kaç foto yayınlayayım.

İlk foto Fiatın yerli otomobil olarak lanse edeceği araç ( söylenti bu yönde ). Lansman sırasında yanarlı dönerli bir şekilde açılacakmış

2dd28f0796f11b45d6104d2688f2667c.jpg

6fa3ef981f6246d27280a1ea4078f294.jpg

96cd6d88a08a1602969cec5cb647e599.jpg

06aa4c013e78da953d2cc6e178ee933a.jpg

• Beğen 16
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Süha başkan biletleri ayarla  :fiuw: .Güzel iş lcd montajı mı led çalışması mı? 

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Süha çaktırmadan örtüyü kaldırıp çekseydin resmi  :D

ona gelene kadar abi ferrari yeterdi ;)

Sarışın abla da yerli mi [emoji3]

o bizim test kızımız tanışmak ister misin ;) 

Süha başkan biletleri ayarla  :fiuw: .Güzel iş lcd montajı mı led çalışması mı?

bu büyüklükte led oluyor abi 9mtx5mt toplam 45m2 :) genelde 130m2 kurduk ;) ben fuara bazı bazı gideceğim teknik ekip olarak ama bilet işine bir bakayım ;)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

ona gelene kadar abi ferrari yeterdi ;)

o bizim test kızımız tanışmak ister misin ;) bu büyüklükte led oluyor abi 9mtx5mt toplam 45m2 :) genelde 130m2 kurduk ;) ben fuara bazı bazı gideceğim teknik ekip olarak ama bilet işine bir bakayım ;)

Neyi test ediyoruz, mesala göbeğinden zeytin yiyebiliyor muyuz?
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Neyi test ediyoruz, mesala göbeğinden zeytin yiyebiliyor muyuz?

Zevkli olmuyor ya , sen fuara gel başka atraksiyonlar mevcut

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Zevkli olmuyor ya , sen fuara gel başka atraksiyonlar mevcut

Organizasyon belli olsun, kısmet bakalım
Yorum bağlantısı
Mert Üçkaleler

Ford standında mustang olacakmış bu sene.

Mustang Shelby olacak hemde Perşembe günü gemiden indi..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Ünal2

Valla süper şimdiden neler bar yeni teknolojilerde diye insan merak ediyor. Süha bey mümkünse şöyle yeni teknoloji ürünleri / farklılıkları ortaya koyan modellerim fotoğrafını atarsanız tam süper olur.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Konuyu açtığımda fuardan çıkmıştım, açılmadan önce gidersem fotoları atarım ;) özellikle subaru ve honda yı bekliyorum oldukça iddialılar

Yorum bağlantısı

Mustang i fuar için getiriyoruz diyolar ama sahibinden de bir çok ilan var. Kadıköyde de canlı canlı gördüm trafikte herkesin boynu kırıldı resmen bakmaktan :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mustang i fuar için getiriyoruz diyolar ama sahibinden de bir çok ilan var. Kadıköyde de canlı canlı gördüm trafikte herkesin boynu kırıldı resmen bakmaktan :)

Satışı yapılacak olan bir model Mustang. Şu ana kadar sokakta gördüklerinin tamamı paralel ithalat olan ürünler ;)

Yorum bağlantısı

Satışı yapılacak olan bir model Mustang. Şu ana kadar sokakta gördüklerinin tamamı paralel ithalat olan ürünler ;)

Onu biliyorum da ilk defa auto show diye lanse edilmesi :) onlardan daha başarılı galeriler var :p onlar da olmasa sokaklarda araba göremicez :) lanet olasıca sistem :p
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...