İçeriğe Yönlendir

2015 Autoshow

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Edge harbi güzel  :rolleyes: yön farketmez  :D

ön kamera yıkama bile koymuş adamlar :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Güzel bir paylaşım olmuş ayağınıza sağlık arkadaşlar, beni de en heycanlandıran edge oldu açıkçası... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Edge harbi güzel  :rolleyes: yön farketmez  :D

ön kamera yıkama bile koymuş adamlar :)

Yeni mondidede var kamera yıkama :) Güzel gelişmeler oluyor artık Ford'da ;)

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yeni mondidede var kamera yıkama :) Güzel gelişmeler oluyor artık Ford'da ;)

Über desene  :D   Vallahi Edge gelse ciddi düşünürdüm :) Mondi biraz alçak kaçtı, hanımı ikna edemedim, ille suv olacakmış  :D

Yorum bağlantısı

Über desene  :D   Vallahi Edge gelse ciddi düşünürdüm :) Mondi biraz alçak kaçtı, hanımı ikna edemedim, ille suv olacakmış  :D

edge gelse de herhalde ancak ecoboost olarak gelir, o da 170bin bandında olur :) Bu arada yeni mondi SW mükemmel tasarıma sahip, bu yaşta aklımı çeldi SW araba :D 

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Paylaştığınız için teşekkürler.

Ford'un Türkiye'deki tavırları beni hep hayal kırıklığına uğratıyor zaten.

Volkswagen'in bu kadar mütevazi olmasına şaşırdım. Genelde Vw'de tam tersi bir durum olur...

Bizim oraları görme şansımız düşük daha çok fotoğraf isterizz :clapping:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Harika paylaşımlar ve evet EDG uu mis

İstek ve rica Ecosport inceleye bilirseniz sevinirim ;)

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Elinize sağlık bende kısmetse önümüzdeki pazar gideceğim bu arada fiesta st neden sağdan direksiyonlu getirilmiş bulamamışlar mı soldan direksiyonlu bir tane ST ?  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Anıl Akgül
(düzenlendi)

Çok güzel kareler ellerinize sağlık Göksel ve Ozan :)

50.000 altında haresi olmayan stepne paket mi almalı yani :)

tarihinde Anıl Akgül tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

edge gelse de herhalde ancak ecoboost olarak gelir, o da 170bin bandında olur :) Bu arada yeni mondi SW mükemmel tasarıma sahip, bu yaşta aklımı çeldi SW araba :D

Mondi alırsam zaten steyşın alırım :)

Edge de haklısın, dizel dışında zaten almazdım, fiyatı dediğin gibi uçuk olacağından hayal olarak kalacak sanırım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

daha fazla fotograf beklıyoruz abı gıdemedık fotolara bakalım

Çok fazla fotoğraf ile doldurup boğmak istemedim. Diğer arkadaşlarda gidince resim atabilsinler diye açıkçası. Mesela c-ellyse çekip koymanın ne mantığı var gibi düşündüm :)

Elinize sağlık bende kısmetse önümüzdeki pazar gideceğim bu arada fiesta st neden sağdan direksiyonlu getirilmiş bulamamışlar mı soldan direksiyonlu bir tane ST ? :unsure2:

Bunlar ford'un fuar araçları ülke ülke geziyor. Focus'u sol, fiestayıda sağdan direksiyon tercih etmelerin sebebi farklı ülkelerede gittiğinde insanlar yabancılık çekmesin diyedir heralde :) tarihinde İ.Göksel Yaman tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

focus St nin rengi beğendiniz mi ?

Kurşun rengi mesela güzel giderdi,ya da kırmızıya yakın bir turuncu

Birkaç Jaguar fotoğrafı paylaşacak kahraman yok mu?

ben gidersem çekeceğim merak etme Semih

Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Edge'nin sağ tarafından gözümü alamıyorum  :dribble:

Sizin oralarda bunlara "EDGE" mi diyorlar? Bizde ki ismi daha kolay tek hece  :rolleyes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Bırak mıncıklasın millet esti'yi. Bari alamıyor içinde pembe hayallere dalsın. :crazy:

Fiesta size yeter demiş. Mustang ve focus showcar ford'un dediler. E malum bir markanın önüne geçen modeller :)
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Birkaç Jaguar fotoğrafı paylaşacak kahraman yok mu?

Aslında ben çekecektim bilirsin abi ben de severim ama baktım böyle, dibinde olmama rağmen çok uzak geldi, kendimi daha fazla üzmek istemedim :D
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...