İçeriğe Yönlendir

2015 Autoshow

Süha Demirtaş

Recommended Posts

İ.Göksel Yaman

focus St nin rengi beğendiniz mi ?

Abi lansman rengi ST'nin Tangerine Scream olarak geçer. Çok canlı harika bir renk..

Buyur buda megane RS

de9d06389123658a04218e38f7c1cb50.jpg

Makyajlı kasa c-max s-max yokmuydu.

Vardı Cihan Abi. Başı çok kalabalıktı araçların. Bir boşluğunu bulup çekemedim. Giden arkadaşlar muhakkak atacaktır

Eski fuarlarda mankenler daha güzeldi..

Abi, konu başka yerlere kaymasın diye, özellikle mankenleri almadan çekeyim dedim ama. Gene kolu bacağı çıkıyor yapacak birşey yok :)

Birkaç Jaguar fotoğrafı paylaşacak kahraman yok mu?

Ah be ben nasıl unuttum :vurduvara: çok çok çok iddialı idi jaguar. Nedendir bilinmez. Aston martin standı sandım ilk bakışta jaguar mış :)

Çok güzel kareler ellerinize sağlık Göksel ve Ozan :)

50.000 altında haresi olmayan stepne paket mi almalı yani :)

Datça' ın mankenleri bile göbekli ve selülitliydi. Halkın markası imajını çok güzel lanse etmişler [emoji23][emoji23]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Sizin oralarda bunlara "EDGE" mi diyorlar? Bizde ki ismi daha kolay tek hece  :rolleyes:

Neymiş  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

ben gidersem çekeceğim merak etme Semih

Anlaştık :good1:

Aslında ben çekecektim bilirsin abi ben de severim ama baktım böyle, dibinde olmama rağmen çok uzak geldi, kendimi daha fazla üzmek istemedim :D

Acını paylaşıyorum Ozan :)

Ah be ben nasıl unuttum :vurduvara: çok çok çok iddialı idi jaguar. Nedendir bilinmez. Aston martin standı sandım ilk bakışta jaguar mış :)

:elisopali: Daldın gittin bir amerikan rüyası. Gerçekleri görmez oldun Ymn. Borusan Jag emin adımlarla geliyor. (en ucuz XE'si 202.000TL olsa da.. :( )  Keşke 2 XE fotoğrafı çekseydin de görseydik bıdığı.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ayaklarınıza sağlık.

Biri Renault'a sorabilir mi Megane'larda Xenon'dan vazgeçmesinin mantıklı bir sebebi var mıymış :bambam::kafa2:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Çok tatlı be. :wub:

Birde bizimkilere şaşı derler, esas bu şaşı, hemde miyop+astigmatlı hemide mındar  :D  :p

Yorum bağlantısı
Semih İzgi

Birde bizimkilere şaşı derler, esas bu şaşı, hemde miyop+astigmatlı hemide mındar  :D  :p

Onlar konuşur Jaguar yapar   :fiuw:  :p

Jaguar-F-Type-Coupe-R-Review-Rear-carwit

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Ayaklarınıza sağlık.

Biri Renault'a sorabilir mi Megane'larda Xenon'dan vazgeçmesinin mantıklı bir sebebi var mıymış :bambam::kafa2:

naylon eriyormuş :p 

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Onlar konuşur Jaguar yapar   :fiuw:  :p

porschemuş,ferrariymiş yalan... Şu arka tasarıma bak ya  :wub:

xtypedan beri hep totosu çok çekici şu hayvanların  :D

tarihinde Ozan Altundal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Bugün Mondeo Vignale'nin başında duran akılsız, potansiyel bir müşteri nasıl kaçırılırı sergiliyordu. Cansız vitrin mankeni olsaydı daha başarılı olurdu. Ford Yönetimi ne yapar acaba? Filomuzun %70'i Ford şaka gibi...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

porschemuş,ferrariymiş yalan... Şu arka tasarıma bak ya  :wub:

xtypedan beri hep totosu çok çekici şu hayvanların  :D

Hele şükür içinide birşeye benzetmişler, dingiliz soğukluğu biraz ılıklaşmış gibi :)

2015-jaguar-f-type-coupe-interior-02.jpg

Yorum bağlantısı

Hele şükür içinide birşeye benzetmişler, dingiliz soğukluğu biraz ılıklaşmış gibi :)

O hali bile kendine özgü çekiciydi :) 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

O hali bile kendine özgü çekiciydi :)

Beni bu arabadan soğutan 2 şey vardı, biri içi diğeride fiyatı  :D

Yorum bağlantısı

Beni bu arabadan soğutan 2 şey vardı, biri içi diğeride fiyatı  :D

xtype 2.0 dizeller uygun aslında :) karizması için alınır,ama geçen biri ile iyi oynadım :p 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

xtype 2.0 dizeller uygun aslında :) karizması için alınır,ama geçen biri ile iyi oynadım :p

Oyun bitince ne oldu  :tongue:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Şah ve mat aynı kutuya kondu :p

O zaman totosu güzel olsa ne yazar, 2016 auto show u bekleyelim bari  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

O zaman totosu güzel olsa ne yazar, 2016 auto show u bekleyelim bari  :D

bildiğimiz mondi motoru 130luk,ancak mondiden ağır diye biliyorum, stock halde gidemiyor çok malum 15 hp var aramızda,kısa şanzıman ile ara hızlanma keyfi ve ağırlık avantajı var :) içindeki bayağı hırlandı ama hayvan amblemli arabayla fiestadan tokat yiyince :D 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

bildiğimiz mondi motoru 130luk,ancak mondiden ağır diye biliyorum, stock halde gidemiyor çok malum 15 hp var aramızda,kısa şanzıman ile ara hızlanma keyfi ve ağırlık avantajı var :) içindeki bayağı hırlandı ama hayvan amblemli arabayla fiestadan tokat yiyince :D

Eeee boşa über Fiesta dememişler, Jag falan dinlemez tokatlar, gel pisi pisi der miyavlatır  :D

Buda Semih e ders olsun artık  :D  :p  pisi falan kesmez bizi  :)

Tokat sonrası F-type önden görünüş  :D

030620131103515473801.jpg

Sanırım aranızda buna benzer bir durum oldu  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...