İçeriğe Yönlendir

Windows 10 Ücretsiz Yükseltmesi

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Mustafa Tüfekçi

şuan  dizüsütünde orjinal win7 var. ve  ücretsiz win10 yükseltmesi diye günceleme veriyor. bu nasıl bir iş? başka gören duyan var mı?

Yorum bağlantısı

Banada geldi ayni guncelleme ama ilk yapilan genelde sorunlu oluyor diye güvenip yukleyemedim demo filandir kobay olmayalım :)

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli
(düzenlendi)

Sakın böyle bir hata yapmayın.Yüklemeden sonra güncellemeleri yaparak eğer lisanssız bir ürün kullanıyorsanız tesbit yaparak ansızın kapınıza dayanabiliyorlarmış..

Not: Bu bilgiyi tamamen internetten edindiğimi belirtmek isterim..

tarihinde Uğur Samyeli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

beklemedeyim. galiba vin7 nin bi kaç özelliği kapanmış. mesela masa üstüne araçlardan eklenen döviz,hava durumu,haber bilgileri çalışmıyor. 

Yorum bağlantısı
Hüseyin Maviş

Bende de lisanslı 8.1 var. Windows 10 u rezerve et diye update sayfasından uyarı geldi. Ben de rezerve ettim. İnceledim sağlam gibi geldi bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tüm pclerimize geldi mesaj. Rezervasyon yapılıyor istersek

Deneme sürümü gönderilecek onay verirsek tabi onlar zamanı belirleyecek

Yorum bağlantısı
Bekir Mızrak

Valla bana da geldi, windows 7 lisanslı sürüm vardı, ben de rezerve yaptırdım ücretsiz windows 10 için.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
(düzenlendi)

Mbacisj.jpgSadece rezerve için. Ağustosta win10 çıktığında günceleme ile ücretsiz yüklenebilecek. Ben de rezerve ettim beklemedeyim.

tarihinde Fikret Özsoy tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Basri Karadağ

Banada geldi bende rezerv yaptırdım..kısa süreliğine ücretsiz ,tam sürüm beğenmessem yeniden win7 yaparım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

birşey olmaz. kapıya dayanamazlar bireysel kullanıcıya. yoksa herkes ubuntuya geçer. ancak kurumlara dayanırlar.

kapıya dayanacaklarına yazılımın çalışmasını engellesinler. çalıştırmak için key koysunlar.   yapamazlar. çünkü o zaman millet kullanmaz. :)

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan
(düzenlendi)

win 7,8,8.1 lisanlı kullanıcılarına win 10 ücretsiz olarak sunacaklar.şimdiden ön kayıt alıyorlar piyasaya çıkış tarihi  29 temmuz olarak bildirildi.ondan dolayı ön kayıt olıyorlar ve lisanlı windowslara ücretsiz olarak update etmeleri sağlanacak

diğer türlü lisan ücresi home için 119 dolar pro sürümü 199 dolarak açıklandı.internetten edindiğim bilgidir.

benimde 8.1 lisanlı hala gelmedi bekliyoruz bakalım bizde güncellemeyi.

tarihinde Serkan Ünsalan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

ben yaptım pişman olup yarım saat sonra geri aldım. birçok ayar çalışmıyor. Başlat düğmesi açılmıyor. Ayarlar açılmıyor. yazıcıyı görmüyor. Beklemekte fayda var diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Haşmet Güngör

Eğer IT ci değilseniz,  deneme hariç,yeni çıkan işletim sistemlerinin oturmasını beklemek de, fayda var. Klasik kuralı bilirsiniz "çalışıyorsa, elleme".

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

format atasım var :p  aynı hesaba gelirse iyiymiş günceleme. recover mı ne modu var lenovanın. bende orjinal win cdsi yok. peki o iş nolacak.

Yorum bağlantısı
Ramazan Başkan

şahsen ben 1 hafta win 10 deneme sürümü kullandım dayanamayıp win 7  ye geçtim bence 7 de kalıın 10 güzel değil geçmenizi tavsiye etmiyorum

Yorum bağlantısı
Serdar Güngör
(düzenlendi)

Lenovo z500 8.1 var bende,Win 10 yüklendikten sonra ileri ki zamanda format attığımda (Recovery ile) laptop yine 8.1 mi olur ?

win 7,8,8.1 lisanlı kullanıcılarına win 10 ücretsiz olarak sunacaklar.şimdiden ön kayıt alıyorlar piyasaya çıkış tarihi  29 temmuz olarak bildirildi.ondan dolayı ön kayıt olıyorlar ve lisanlı windowslara ücretsiz olarak update etmeleri sağlanacak

diğer türlü lisan ücresi home için 119 dolar pro sürümü 199 dolarak açıklandı.internetten edindiğim bilgidir.

benimde 8.1 lisanlı hala gelmedi bekliyoruz bakalım bizde güncellemeyi.

Güncellemeleri denetle ve yükle. Ben öyle yaptın geldi  :good1:

tarihinde Serdar GÜNGÖR tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arkadaşlar, gördüğünüz şey sadece rezervasyon bildirimidir. 10 sürümü Ağustos başında gelecek.

Fabrika çıkışlı windows kullananlar, recovery yaptığınızde eski sürüme dönersiniz.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

Arkadaşlar, gördüğünüz şey sadece rezervasyon bildirimidir. 10 sürümü Ağustos başında gelecek.

Fabrika çıkışlı windows kullananlar, recovery yaptığınızde eski sürüme dönersiniz.

tam olarak bunu soracaktım.

Laptopların üzerinde gelen 7'nin lisansı ile 10 kurulabilecek mi acaba ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

tam olarak bunu soracaktım.

Laptopların üzerinde gelen 7'nin lisansı ile 10 kurulabilecek mi acaba ?

Kurulacak ancak recovery ile geri dönerseniz yine 7'ye döneceksiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

Kurulacak ancak recovery ile geri dönerseniz yine 7'ye döneceksiniz.

Çözümü yok yani ?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

format atasım var :p  aynı hesaba gelirse iyiymiş günceleme. recover mı ne modu var lenovanın. bende orjinal win cdsi yok. peki o iş nolacak.

İstersen recovery modundan,dvd ye yazdırabilirsin.yaz seçeneği çıkması lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...