İçeriğe Yönlendir

Araç Satışı-Sattığım Araç Hasarlı Çıktı

Gürkan Gürel

Recommended Posts

Gürkan Gürel

Bugün bizim bölge müdürüne kadar heryeri arayip beni huzursuz etmeyi başardılar zaten. Tabi bizim müdürler demiş şahsi kişisel olaylarinizi kendiniz halledin. Bu kurumu rahatsız etmeyin demişler. Baktılar uzlaşma saglayamadilar şimdide tehdit eeye başladı bilmediğim kişiler ve numaralr

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bugün bizim bölge müdürüne kadar heryeri arayip beni huzursuz etmeyi başardılar zaten. Tabi bizim müdürler demiş şahsi kişisel olaylarinizi kendiniz halledin. Bu kurumu rahatsız etmeyin demişler. Baktılar uzlaşma saglayamadilar şimdide tehdit eeye başladı bilmediğim kişiler ve numaralr

Siz sıkmayın canınızı. Dediğim gibi, tanımadığınız tüm numaralara kapatın görüşmelerinizi.

Savcılıktan koruma talebinde de bulunabilirsiniz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

En doğrusunu yapmışsın. Havlayan köpek ısırmaz.

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

Siz sıkmayın canınızı. Dediğim gibi, tanımadığınız tüm numaralara kapatın görüşmelerinizi.

polis aç gelen numaralara cevap ver kayıt al hepsinin canına okuruz, haklı olsalar bile bu saatten sonra haksizlar zaten dediler. Bakalım yarın ola hayrola, şu tehdit eden kişiyide sikayet edeceğim. Arabayı alan adam benim noter satis belgemdeki kimlik bilgilerimi 3.hasislarla paylasmakla zaten suç işliyor. Birde üstüne tehdit ettiriyor. Bence bunun büyük cezası vardır
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

Allah yardımcınız olsun büyük huzursuzluk doğrusu.Karşınız da kim var,kiminle muhatapsınız belli olmaması ve sürekli herşeyden şüphe ederek yaşamak zor.Umarım bir tatsızlık olmadan çözüme kavuşur.

Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

Allah yardımcınız olsun büyük huzursuzluk doğrusu.Karşınız da kim var,kiminle muhatapsınız belli olmaması ve sürekli herşeyden şüphe ederek yaşamak zor.Umarım bir tatsızlık olmadan çözüme kavuşur.

amiin abicim inşallah. Büyük cesaret doğrusu. Ses kayıt yaptıklarımdan haberleri yok anlaşılan. Arkadaşının başınıda yakmış olacak böyle tehdit ettirtmekle
Yorum bağlantısı
Ahmet Kapdan

amiin abicim inşallah. Büyük cesaret doğrusu. Ses kayıt yaptıklarımdan haberleri yok anlaşılan. Arkadaşının başınıda yakmış olacak böyle tehdit ettirtmekle

Karşınızda ki kişinin nasıl doldurulduğu ve ruh hali pek hayra alamet değil siz "patron"diye tabir ettiğiniz kişiyi aracı koyup olayların adli ve emniyet boyutu hakkında uyarıda bulunmasını sağlayın-deneyin bence.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Patron personelinin böyle mafyavari tehdit işlerine giriştiğini öğrendiğinde olumlu düşünmeyebilir..

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Savcılık o korumayı somut bir saldırı, eylem olmadan maalesef vermiyor.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

olay nerelere gelmiş..çok üzüldüm..Allah yardımcınız olsun..

Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

Öncelikle geçmiş olsun.Şu aşamada başka bir kişinin adına kayıtlı hat kullanmanız psikolojik açıdan daha iyi olacaktır eğer yeteri kadar ses kayıdı yaptıysanız tabii ki.

elimde mahkemede ceza aldiracak kadae yeterlo ses kayıtlarım var. Zaten kayıt ediyorum diye hep alttan aldım bilerek. Ben alttan aldikca beni korkuyor sanıp tehditin şiddetide artıyor. Gelen numarayı tehdit diye kaydettim ve whatsapp tan resmini gördüm kaydettim, tlf numarasını facebooktan arattim ve beni tehdit eden kişinin ismi ve soy isminede ulaştım oradan ve onunda görüntüsünü aldım.antalya da ikamet eden birisi görünüyor.demekki arkadaşları vasıtası ile gözümü korkutuyor ama bunun hesabı ağır olacak. Sabah olsun hemen haklarında suç duyurunda bulunacağım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Bir daha sizi ilk aradıklarında artık ses kaydı yapıyorum bilginiz olsun. Diye başta belirtin. Ne diyecekse mikrofona desin.

Ayrıca evin girişine kayıt yapan bir kamera da çok iyi olur. Sadece bu iş için değil, genel güvenlik amaçlı.

Ayrıca bir müddet eşiniz ve siz yalnız dolaşmayın. Bir eş dost akraba ziyaretinize gelmeli.

Açıkçası karşı tarafın bu kadar ısrarcı olması beni düşündürdü.

Adamlar ya haklı olduğunu düşünüyor ya da acayip arsızlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

Bir daha sizi ilk aradıklarında artık ses kaydı yapıyorum bilginiz olsun. Diye başta belirtin. Ne diyecekse mikrofona desin.

Ayrıca evin girişine kayıt yapan bir kamera da çok iyi olur. Sadece bu iş için değil, genel güvenlik amaçlı.

Ayrıca bir müddet eşiniz ve siz yalnız dolaşmayın. Bir eş dost akraba ziyaretinize gelmeli.

Açıkçası karşı tarafın bu kadar ısrarcı olması beni düşündürdü.

Adamlar ya haklı olduğunu düşünüyor ya da acayip arsızlar.

binanın alt tarafında market olduğu için guvenlik kameraları mevcut. Mademki haklı olduğunu düşünüyor o zaman hukuki yollarla bunu halledebilir. Şu saatten sonra artık her konuda haksız oldukları kanıtlandı.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

binanın alt tarafında market olduğu için guvenlik kameraları mevcut. Mademki haklı olduğunu düşünüyor o zaman hukuki yollarla bunu halledebilir. Şu saatten sonra artık her konuda haksız oldukları kanıtlandı.

Gurkan Bey, ısıracak köpek havlamaz, gelir ısırır istedigi eti koparir alır gider. Bir de havlayan köpek vardir, isiracagindan degil belki korkutup istedigimi alirim diye ulur durur. Sizinki hangisi oldukca belli. Hicbir sey olmaz, eskisi gibj degil polis ve kanunlar, cetecilige kadar gider bu isin sonu 3 lira icin 3 sene yatar lavuklar akillari baslarina gelir. Yani kisaca hic bir sey yapamazlar.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

Gurkan Bey, ısıracak köpek havlamaz, gelir ısırır istedigi eti koparir alır gider. Bir de havlayan köpek vardir, isiracagindan degil belki korkutup istedigimi alirim diye ulur durur. Sizinki hangisi oldukca belli. Hicbir sey olmaz, eskisi gibj degil polis ve kanunlar, cetecilige kadar gider bu isin sonu 3 lira icin 3 sene yatar lavuklar akillari baslarina gelir. Yani kisaca hic bir sey yapamazlar.

inşallah abicim bakalım hazırlanıyorum şimdi, elimdeki tehdit kayitinida ifademe ekleyip suç duyurumu yapacağım. Aracı satın alan kişi yptirdigi için oda en az tehdit yapan kadar suçlu duruma düşmüş oluyor. Hakkımızda hayırlısı artık. Gelişmeleri an be an buradan paylaşacağım. Mahkeme sonucuna kadar hemde.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Gürkan Bey Allah yardımcınız olsun. Bizde buradan size sürekli destek olmaya devam ederiz. İnşallah hak ettiklerinin fazlası ile ceza alırlar akılları başlarına gelir. Bir aileyi ve onun babasını bu duruma düşürmek nedir yaaa?

Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

Gürkan Bey Allah yardımcınız olsun. Bizde buradan size sürekli destek olmaya devam ederiz. İnşallah hak ettiklerinin fazlası ile ceza alırlar akılları başlarına gelir. Bir aileyi ve onun babasını bu duruma düşürmek nedir yaaa?

Teşekkürler kardeşim Allah razı olsun. Zaten forumda destek olan abilerim ve kardeşlerim iyiki varsınız. Şu işler sonuca baglansin, durumları atlatalım.gelecek yillarda hayalimdeki Focus 3 alacağım inşallah, şu sıkıntılı günleri bir an önce geride birakmam lazim.
Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

Şimdi ifadelerimi verdim geldim. Numarayı verdim polislere inceleme yapmak için imei numaramı ve tlf markasina kadar aldilar. Şahsın ev adresi ve çalıştığı kuruma kadar buldular sağolsun. Teyit için aradilar, şahsın ismini soyismini soyleyerek senmisin dedi ve kabul etti kendine ait olduğunu. Dediki polis hakkinda bir sikayet var onun için telefon sizinmi diye aradim evet dediniz teyit ettik dedi,savciliktan ilgili teblikat tarafiniza ulasacaktir dedi, seninki telefon cekmiyor anlamiyorum dedi ve telefonu kapativerdi :)

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Hüseyin Vuruşkan

Çok can sıkıcı bir durum bu, inşallah Rabbim çoluk çocuğunuzun eşinizin psikolojisi ve kendi can/mal güvenliğinizin hatrına bu işten en kısa sürede kurtulmanızı nasip eder. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Şimdi ifadelerimi verdim geldim. Numarayı verdim polislere inceleme yapmak için imei numaramı ve tlf markasina kadar aldilar. Şahsın ev adresi ve çalıştığı kuruma kadar buldular sağolsun. Teyit için aradilar, şahsın ismini soyismini soyleyerek senmisin dedi ve kabul etti kendine ait olduğunu. Dediki polis hakkinda bir sikayet var onun için telefon sizinmi diye aradim evet dediniz teyit ettik dedi,savciliktan ilgili teblikat tarafiniza ulasacaktir dedi, seninki telefon cekmiyor anlamiyorum dedi ve telefonu kapativerdi :)

Işte bu kadar. O mahkeme yoluyla birşey yapamayacağını anlayınca işi çirkefliğe vurdu. Inşallah bundan sonra size bulaşmaz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Her ne kadar kanunlar vs olsa da bu durum çok huzursuz edici, malına canına zarar verme ihtimalleri, aile oluşu vs çok tedirgin ediyor.

Öyle ki polise şikayet ettik, sonuç da aldık diyelim. Bitmemesi korkusu da var. Sonrasında acısını çıkartırlar diye. Gerçi sizinkiler ödlek tipler ama, sokakta park kavgası edilip, tehdit de yiyince insan gidip şikayet etmeye korkuyor. Arabayı takip edip zarar vermeyeceği ne malum. Bizler kıt kanaat mal sahibi olan insanlarız, böyle üstüne titredikçe bela da hep bizleri buluyor maalesef.

Dilerim en kısa zamanda rahata kavuşursunuz

Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Benim ki acayip cesaretli çıktı  :D  :D

Yorum bağlantısı
Gürkan Gürel

En son dünden önce bir arkadaşı daha aradı, abi bu olayı tatlıya baglayalim. Bak tamam sesde bilmeden sattin ama bu arkadaşta magdur oldu, paran varsa alma ihtimalin varmi aliver bundan dedi. Ben dedim borclarim için sattim zaten ve param olsada alsam keşke dedim. Sonra dedi bu sana kafayı takmış, illa paramı alacağım ondan ne olursa olsun birakmicam parami diyor dedi. Bende dedim gelsin alsın bakalim o zaman nasil aliyorsa, gerçi tehdit ettirmesinide iyi biliyor ama hesabı sorulacak dedim. O da bunun arkadaşları çok işler kötüye gitmesin dedi, bende dedim benimde arkadaşlarim çok, isterse kötüye gitsin hiç problem değil, hele hele beni tehdit ettirmeye devam edecekse bilsinki tlf num savciliktan dinleniyor haberi olsun dedim. Kanuni yönden hakkını aramakta haklı,eğer başka yönlere hareket edecekse sebebini kendi iyi düşünsün dedim

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

En son dünden önce bir arkadaşı daha aradı, abi bu olayı tatlıya baglayalim. Bak tamam sesde bilmeden sattin ama bu arkadaşta magdur oldu, paran varsa alma ihtimalin varmi aliver bundan dedi. Ben dedim borclarim için sattim zaten ve param olsada alsam keşke dedim. Sonra dedi bu sana kafayı takmış, illa paramı alacağım ondan ne olursa olsun birakmicam parami diyor dedi. Bende dedim gelsin alsın bakalim o zaman nasil aliyorsa, gerçi tehdit ettirmesinide iyi biliyor ama hesabı sorulacak dedim. O da bunun arkadaşları çok işler kötüye gitmesin dedi, bende dedim benimde arkadaşlarim çok, isterse kötüye gitsin hiç problem değil, hele hele beni tehdit ettirmeye devam edecekse bilsinki tlf num savciliktan dinleniyor haberi olsun dedim. Kanuni yönden hakkını aramakta haklı,eğer başka yönlere hareket edecekse sebebini kendi iyi düşünsün dedim

Hem tehdit ediyor hem alttan alıyor [emoji35] aba altından sopa gösteriyor aklı sıra ama tutuşmuş belli ki.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...