İçeriğe Yönlendir

Quadcopter Ve Drone'lar Hakkında

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Alper Aytar

Benimde aliekspres

Bu arada jjrc h12c modeli aldım abi 175 ytl ye :)

Yorum bağlantısı

Erkan benimki gearbest, aliexspress te bende hiç sorun yaşamadım.

Abi gearbest müşteri hizmetleri çok yavaş, yatar paran kesinlikle ama,biraz geç olur :)
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Ali ekspressden de mail gelmiş bana en geç 10 gün içinde paranız yatar diyerekten

Yorum bağlantısı

Benimde aliekspres

Bu arada jjrc h12c modeli aldım abi 175 ytl ye :)

Aliekspres bilmem ama sağlamdır.

Çok kişi alışveriş yapıyor.

H12c oooooo ,bi ara çok inceledim, alıyordum nerdeyse Son anda motor çabuk bozuluyor ve rüzgarda çabuk savruluyor yorumları vardı.

Ama rüzgarsız havada çok stabilmiş.

Yine de güzel seçim.

Yorum bağlantısı

Güzel tercih bence.

Parasını hak ediyor.

Rüzgarlı havada dikkat et,fazla yükselme.

Birde batarya bitiminde, diğer bataryaya geçişte 7-8 dakika bekle motorlar soğusun; )

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Güzel tercih bence.

Parasını hak ediyor.

Rüzgarlı havada dikkat et,fazla yükselme.

Birde batarya bitiminde, diğer bataryaya geçişte 7-8 dakika bekle motorlar soğusun; )

Tmm abi zaten yedek batarya sparişi vermedim onları da vermem gerekecek
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Alper güzel tercih yapmışsın artık beklemek kalmış sağ salim gelsin sonra paylaşırız birşeyler. 

Ali express de bende Hakan'ın dediği gibi müşteri hizmetlerini ağır olduğunu duydum alışverişim olmadı hiç ama para kalmaz illaki yatar.

Lokman abi sende Gearbestten almışsın orasıda sağlam firmadır ama demekki ceplerinde akrep varsa  :)

Ben Banggood'dan vazgecmiyorum cevremdeki çoğu bu tür teknolojilerle ilgilenen arkadaşlarım hep banggood'u kullanıyor, ve online chat ile müşteri hizmetleriyle 1-2 dk içinde yazışmaya geçiyorsun problem var ise çözüme ulaştırıyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Abi drone geldi ilk izlenimler azıcık havaya kalkıyoruz ve çakılıyoruz...

62daa491b40984a03c27bc1b5e792431.jpg

Yorum bağlantısı

Ee sen daha önce almışsın, bu kadar hızlı gelmez :)

Cihaz tamam da, kumanda farklı gibi benim baktığım h12c den sanki, sürüm değişik olabilir belki.

Bi kaç deneme yapta izlenimlerini merak ettim.

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Doğrudur abi bakalım şuanda çok acemiyim kamerayı falan söktüm evde alıştırma yapıyorum azar azar yükselip düşüyoruz bakalım açık alanda daha net öğrenirim gibime geliyor sanki bana

Yorum bağlantısı

Benim yeni cihaz 17 sinde Kargolandı.

Elimdekiler oyalanmalık olur yenisi gelince.

Ama yedek batarya satan yok, stokta kalmamış.

Yedek bataryalar ve diğer yedek parçalar, cihazdan sonra gelecek :)

Yorum bağlantısı

Abi madem öyle olacaktı keşke eldekileri ben alaydım ya :(

Kamera yok bendekilerde, kaybolan oldu, kırılan oldu; )
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

bugün ilk defa dışarda uçuş yaptık, aşırı rüzgar vardı böyle olunca denizin dibini boyladı, 3-4 saatlik operasyon sonucu denizden çıkardık, eve getirdim wd40 ve yağsız spreyle baya temizledim çalıştı ancak ha bire takla atıyor, belki biraz daha bekleyince normale döner. son uçuştan bir video. 

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

bugün ilk defa dışarda uçuş yaptık, aşırı rüzgar vardı böyle olunca denizin dibini boyladı, 3-4 saatlik operasyon sonucu denizden çıkardık, eve getirdim wd40 ve yağsız spreyle baya temizledim çalıştı ancak ha bire takla atıyor, belki biraz daha bekleyince normale döner. son uçuştan bir video.

Cok gecmis olsun:) Nasil cikardiniz geri [emoji23]

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

teşekkür ederim, misina ile, tabi bu arada bot getirdik onu şişirene kadar çıkardık :D

Yorum bağlantısı

Geçmiş olsun abi :)

Denize uçarken video kaydı yok mu :D demek ki deniz kenarında uçurmamak lazımmış :)

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Aman abi geçmiş olsun benimde dişlinin birisi düştü yurt dışından parça gelmesini bekliyorum

2a35313ebda2aca7e9aa282cab36181d.jpg

92dba5ace7692608a7a9cc3386b126e8.jpg

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Ozan malesef, dikkat ettiysen rüzgardan hiç yerinde duramıyor. denizden uzak dur.

sanada geçmiş olsun Alper

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Abi ben bi defa dışarı çıkardım hava durgundu, bayağı yükseldim stabilliğini korudu ama dediğim gibi hava rüzgarsızdı, rüzgarlı havada, ki deniz kenarında hep olacaktır, riske girmemek lazım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...