İçeriğe Yönlendir

Quadcopter Ve Drone'lar Hakkında

Erkan Gültekin1

Recommended Posts

Alper Aytar

Teşekkür ederim Lokman abi aynen rüzgarsız havada uçurmakta fayda var.

Hepimize emniyetli kaza kırımsız uçuşlar :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Lokman abi geçmiş olsun. Suya yakın yerlerden uzak durmalı. Ama buna benzer bir cihazda JJRC'de kuzenin evden kalktık bir süre sonra 2-3 villa yanda suya düşürdük sonra konple kapakları açtım 1 gün kadar güneşte bıraktım. Alet ilk günkü gibi halen çalışıyor. Ama takla işi sakat olmuş..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

dün yüzeysel olarak temizlik yapmıştım, bugün dağıttım iyicene, alıcı yani kartın arkası baya tuzlu kalmıştı wd40 ve yağsız spreyle güzelce temizleyip, ısı tabancasıylada kuruttum, sonuç 10 numara gayet iyi çalışıyor, yalınız kamera mefta oldu, onuda güzel temizledim taktım yanık kokusu her tarafı sardı, neyse dron çalışıyor ya önemli olan bu. :D

03b517eca8634ab2c1cf776aad2c9b8d.jpg

b182437a3e52574f41a5f0ccd92a4845.jpg

95bdbf0a6f3989c2755711fa2f033fd1.jpg

içi bomboşmuş

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Sel hasarlı çıtır taklalı temiz Drone :D

adamsın böyle devam.. 11 dolar işller benden

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

teşekkür ederim, misina ile, tabi bu arada bot getirdik onu şişirene kadar çıkardık :D

Abi geçmiş olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

İyi sen yine yakalamışsın, benim kaybolan oldu öyle [emoji14]

Hem niye kaydı kapatırsın ki :)

Sende bundan böyle misina bağla da uçur hakan, angaranın bağlarında...[emoji16] [emoji327] [emoji576] [emoji16]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Abi iyi bari drone hasar kayıtlı da olsa kullanıma devam edeceksin bari :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sende bundan böyle misina bağla da uçur hakan, angaranın bağlarında...[emoji16] [emoji327] [emoji576] [emoji16]

Aslında mantıklı ha :)

Ama inip kalkarken ağaçlara takılır, o daha fena [emoji12]

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Ben bu motorların alt kısmını bantlasam abi bi zararı olur mu sizce hani tekrar bu şekilde bi olay olmasın diye

Yorum bağlantısı

Ben bu motorların alt kısmını bantlasam abi bi zararı olur mu sizce hani tekrar bu şekilde bi olay olmasın diye

bantla bişi olmaz,dişliye değmesin yeter.

Hatta köpük çıkar kumandada (yön tuşlarında) Onu alıp ikiye böl Hala atmadıysan :D

2tane den 4tane çıkar.

onları alta bantla,ben her aldığımı öyle yaptım.

hiç dişli sorunu yaşamadım ;)

Yorum bağlantısı
Alper Aytar

Hayırlı uğurlu olsun abi ben sparişleri bekliyorum gelseydi bi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Akşam haberlerde İHA lar ile ilgili son ve kesin yasa açıklandı. 5 kg ve üzeri olan İHA larınız varsa devlete kaydettirmeniz gerekecekmiş. Aksi halde 14 yada 17.000 Tl cezası varmış. Son kayıt Mayıs sonuymuş. Amman dikkat!  ;)

Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Akşam haberlerde İHA lar ile ilgili son ve kesin yasa açıklandı. 5 kg ve üzeri olan İHA larınız varsa devlete kaydettirmeniz gerekecekmiş. Aksi halde 14 yada 17.000 Tl cezası varmış. Son kayıt Mayıs sonuymuş. Amman dikkat!  ;)

Aynen Kerem fena cezaları var ama hadi bizim cihazlar hep 5kg altı ama bunlardaki uygulama da şöyle.

Mesken mahallerde kullanmak yine yasak (eğer kullanacaksan karakola bildirmen gerekiyor) park bahçe açık alan yada seyrek yapıların olduğu yerlerde kullanmak serbest. Misal ben, kamiloba'da kullanıyorum yaşayan kimse yok  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...