İçeriğe Yönlendir

Courierden Soğudum

Misafir

Recommended Posts

Tamer Aslan

İndirimli derken bu sadece Ford işçilerine geçerli olan bir durum. Yani Ford'ta çalışmayan bir kişi benim 15.500 € verdiğim araca 20.000 € vermesi lazım. Bunu icinde 3 senelik 60.000 km.ye kadar 3 senelik Garantisi içinde.

Focus evet buraya göre biraz pahalı ancak şöyle gerçekten temiz alınabilecek olanı. Yani km.ye donanıma göre 8000 euroyada bulmak mümkün.

Yorum bağlantısı
Misafir

İndirimli derken bu sadece Ford işçilerine geçerli olan bir durum. Yani Ford'ta çalışmayan bir kişi benim 15.500 € verdiğim araca 20.000 € vermesi lazım. Bunu icinde 3 senelik 60.000 km.ye kadar 3 senelik Garantisi içinde.

Focus evet buraya göre biraz pahalı ancak şöyle gerçekten temiz alınabilecek olanı. Yani km.ye donanıma göre 8000 euroyada bulmak mümkün.

Aldığınızda aracın resimlerini ve donanımlarını paylaşmanızı rica ederim merak ettim doğrusu benim kurye ile birebir aynı mı?

Yorum bağlantısı
Tamer Aslan

Aldığınızda aracın resimlerini ve donanımlarını paylaşmanızı rica ederim merak ettim doğrusu benim kurye ile birebir aynı mı?

Tabii. Araba mart ayının sonuna dogru gelecek. O zaman paylaşırım bütün bilgileri.
Yorum bağlantısı
Gökhan Öz

Şu an courier yok satıyor resmen.. Fabrikada üretilen araçlar daha banttayken rezerve ediliyor. Bu ay içinde üretilenler Ocak ayı başında satın almak isteyenlere gelecek sanırım. Birde ihracat ta var maşallah yani. Yollarda bolca görmeye başladık. Fiat fiorino acilen makyajlısını piyasaya sürecektir tahminim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Hüseyin Turan

Filo araçlarında çıkan motor sorunlarını pek dikkate alman. Çünkü kullanıcılar eşşeğe biner gibi biniyorlar.

aynen katılıyorum bir çok acemi ve dizel aracın nasıl kullanılacağını bilmeyenlerin elinde araçlar heder olmakta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Duzgun

Arkadaşlar courier ' in eksozunda partikül filtresi diye birşey varmış ve bu filtre dolduğu zamanlarda eksoz yüksek ısı ile filtre içindeki biriken kurumları yakıyormus. Dolayısıyla bu kurum yakma esnasında motor fanı devreye giriyor ve aracın devri biraz yükseliyor. Servise bunu anlattım normal sıkıntı yok dediler fakat hergün 2 defa temizleme işlemi yapıyor canımı sıkıyor çünkü isim gereği kısa mesafelere gidiyorum arabayı stop ediyorum fan calismaya devam ediyor yakında akü bitecek :) arkadaşlar sizde de böyle oluyor mu yoksa benim arabada mi sıkıntı?

Yorum bağlantısı
Bekir Afşar

Bundan önceki aracım Courier'di. Günde 2 defa yapması normal değil.

Aracı 10-15 dk yüksek devirli kullanın, düzelecektir.

Sürekli kısa mesafelerde kullanıyorsanız pek uzun yol yapmıyorsanız devirli 10-15 dk kullanımı arada yapmanız partikül filtresinin temizlenmesini sağlayacaktır.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı

Konuyu görünce iyi oldu, bizim aile dostunun courier'i acıbadem tepretoğulları'na götürdüm.

ses problemleri için.

ön göğüs komple söküldü, kalorifer boruları yalıtılmış, birleşim yerlerine yalıtım yapılmış, ses kalmadı  :good1:

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Eng Metin Deniz

Bütün ses problemlerini serviste çözebilirsiniz

SM-N900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı

Bütün ses problemlerini serviste çözebilirsiniz

,

Geçici olarak evet ama 4-5 ay sonra tekrar tekrar tekrar...

Yorum bağlantısı
Eng Metin Deniz

,

Geçici olarak evet ama 4-5 ay sonra tekrar tekrar tekrar...

hangi ses problemleriniz tekrar ediyor öğrenebilir miyim?

Yorum bağlantısı

hangi ses problemleriniz tekrar ediyor öğrenebilir miyim?

Hangi birini söyleyeyim ki, trim sesi gelmeyen yeri yok, ön cam çatırdıyor, üst raf, bütün kapılar, kapı içleri, orta konsol, orta konsolun sağ ve sol tarafları, havalandırma ızgaraları.. hayatımda yaptığım en büyük hatam kurye almak oldu.

Yorum bağlantısı
Eng Metin Deniz

Hangi birini söyleyeyim ki, trim sesi gelmeyen yeri yok, ön cam çatırdıyor, üst raf, bütün kapılar, kapı içleri, orta konsol, orta konsolun sağ ve sol tarafları, havalandırma ızgaraları.. hayatımda yaptığım en büyük hatam kurye almak oldu.

Bu problemlerin hepsi için servise gittiniz mi? Benzer problem de olan arkadaşların cozuldugunu şahit olmuştum o yüzden sordum

Yorum bağlantısı

Bu problemlerin hepsi için servise gittiniz mi? Benzer problem de olan arkadaşların cozuldugunu şahit olmuştum o yüzden sordum

Gittim tabi, ama kalıcı çözüm olmuyor bir süre sonra sesler yine başlıyor. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Kurye hala duruyor mu? Satmayı düşün artık Doğuş, şu fani dünyada az bişe rahat et. (Sende capon al) :D

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

Korkarım fr alamadan trim sesi yüzünden kalpten gideceksin [emoji39]

Yorum bağlantısı

Kurye hala duruyor mu? Satmayı düşün artık Doğuş, şu fani dünyada az bişe rahat et. (Sende capon al) :D

Kurye duruyor duracakta, ama ben başka arabaya bineceğim kısmet olursa az kaldı  :)

Korkarım fr alamadan trim sesi yüzünden kalpten gideceksin [emoji39]

Dil altı haplarım var artık alıştım  :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yarın Tepretoğullarına tekrar ziyarete gidip kuryeyi bırakacağım, bütün ön konsol, kapılar vs sökülecek ve trim sesleri giderilmeye çalışılacak ondan sonrada aracın garantisini bozup kendi ustama 30.000 bakımına götüreceğim. Nasıl olsa fordun garantisi bir işe yaramıyor her şeye kullanıcı hatası diyip işin içinden cıkıyorlar.

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Yarın Tepretoğullarına tekrar ziyarete gidip kuryeyi bırakacağım, bütün ön konsol, kapılar vs sökülecek ve trim sesleri giderilmeye çalışılacak ondan sonrada aracın garantisini bozup kendi ustama 30.000 bakımına götüreceğim. Nasıl olsa fordun garantisi bir işe yaramıyor her şeye kullanıcı hatası diyip işin içinden cıkıyorlar.

Yarın ben de geleceğim ani courier için, ön trimleri hallederken ön cam rezistansını bozmuşlar, yarısı çözüyor yarısı buğu
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Aslında bu gibi durumlarda 5-10 kişi birleşip gidip , firmanın adının forum sitesinde kara listeye alınacağı vs gibi tehditler savurmak lazım. Servis müdürü epey etkilenir bence. Fordclubtr küçük bir forum sitesi değil , özellikle yetkili servislerde adının caydırıcı olması lazım.

Bariz kötü niyet olmadıkça hiç bir firma için kötü bir söz etmem ama , böyle insanın mağdur edildiği anlarda hak ediyorlar..

Yorum bağlantısı

Aslında bu gibi durumlarda 5-10 kişi birleşip gidip , firmanın adının forum sitesinde kara listeye alınacağı vs gibi tehditler savurmak lazım. Servis müdürü epey etkilenir bence. Fordclubtr küçük bir forum sitesi değil , özellikle yetkili servislerde adının caydırıcı olması lazım.

Bariz kötü niyet olmadıkça hiç bir firma için kötü bir söz etmem ama , böyle insanın mağdur edildiği anlarda hak ediyorlar..

Mal kalitesiz olunca servisin elinden de pek birşey gelmiyor aslında Rıfat..araç doğası gereği hatalı zaten, altı fiesta üstü kurye

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...