İçeriğe Yönlendir

Zorunlu Trafik Sigortası Çilesi.

engin yardaş

Recommended Posts

Sani Gerşon

Sorsan zaten kimse bu fiyatlardan sorumlu değil ben anlamadım biz sorumluyuz herhalde  :unsure2:

Yalan değil, biz sorumluyuz.

Siz sürekli zarar eden ama sürekli de satış yapan bir ticarethaneniz olsa, en kısa yoldan ne yapmayı tercih edersiniz?

Yorum bağlantısı
Misafir

Yalan değil, biz sorumluyuz.

Siz sürekli zarar eden ama sürekli de satış yapan bir ticarethaneniz olsa, en kısa yoldan ne yapmayı tercih edersiniz?

Zam yapmam ama fiyat artışı yaparım 

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Nisanda sigortam bitiyor. O zamana kadar bir düzenleme olur mu? Umut var mı? Şimdiden para biriktirmeye başlayayım mı?

Aklımda deli sorular

Yorum bağlantısı
Misafir

Nisanda sigortam bitiyor. O zamana kadar bir düzenleme olur mu? Umut var mı? Şimdiden para biriktirmeye başlayayım mı?

Aklımda deli sorular

2 aya kadar yeni bir düzenleme yapılacak ve fiyatların düşmesi sağlanacak diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Yaş 46 ...ben bu ülkede fiyat konusunda faydalı bir düşüş hiç görmedim...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Aklımda deli sorular

Siz para biriktirmeye başlayın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

sanki şahinin vurduğu insan ölecek, mercedesin vurduğu insan ölmeyecek (ya da tam tersi) ...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Saçma konuşmuş konusuna katılıyorum.

Harbi saçma konuşmuş.

Gözünü acente komisyonuna diken birisi daha. Hasar soygunlarını önleyin, Servis soygunlarını önleyin. İstatistiklerinizi gözden geçirin.

Zarar ediyoruz, çak hepsine zammı demek kolay.. Bu kadarını ben de yaparım.

Doğru söylediği kısımlar da var ama, acente komisyonu yüksek kısmını görünce doğru söylediklerini görmedi gözüm. Objektif olamayacağım.

Aklımda deli sorular

Ege imiş eski şirketin.. Kaç lira ödedin bilmiyorum. Kaç kat artacak bilmiyorum ama.. Yaşına ikametine hasarsızlık oranına bakınca çok vahim bir tabloyla karşılaşmayacağını umuyorum.. 

2 aya kadar yeni bir düzenleme yapılacak ve fiyatların düşmesi sağlanacak diyorlar ne kadar doğru bilemiyorum

Ben çok ciddi bir gelişme beklemiyorum.. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Yaş 46 ...ben bu ülkede fiyat konusunda faydalı bir düşüş hiç görmedim...

Aynen..

Her yıl indirim kazanıyoruz,onlar da zam ile buhar olup gidiyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Çiçek

Saçma konuşmuş konusuna katılıyorum.

Harbi saçma konuşmuş.

Gözünü acente komisyonuna diken birisi daha. Hasar soygunlarını önleyin, Servis soygunlarını önleyin. İstatistiklerinizi gözden geçirin.

Zarar ediyoruz, çak hepsine zammı demek kolay.. Bu kadarını ben de yaparım.

Doğru söylediği kısımlar da var ama, acente komisyonu yüksek kısmını görünce doğru söylediklerini görmedi gözüm. Objektif olamayacağım.

Ege imiş eski şirketin.. Kaç lira ödedin bilmiyorum. Kaç kat artacak bilmiyorum ama.. Yaşına ikametine hasarsızlık oranına bakınca çok vahim bir tabloyla karşılaşmayacağını umuyorum..

Ben çok ciddi bir gelişme beklemiyorum..

Ege sigorta batmayaydı iyiydi aslında. 2015 168 tl ödedim. 300 e falan kurtarsam iyidir. Bir kazam var ama arkadan çarpma yüzde yüz arkadaki araca verildi. Umarım sorun olmaz.

Plaka 61 olması etkiler mi yoksa sadece ikamet mi önemli?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ege sigorta batmayaydı iyiydi aslında. 2015 168 tl ödedim. 300 e falan kurtarsam iyidir. Bir kazam var ama arkadan çarpma yüzde yüz arkadaki araca verildi. Umarım sorun olmaz.

Plaka 61 olması etkiler mi yoksa sadece ikamet mi önemli?

Hala bir çok şirkette plaka geçerli.

61 Plaka muhtemelen bir avantaj

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...