İçeriğe Yönlendir

Yolların Yıldızı W203

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Maşallah abi, geçen maslakta da denk geldik tertemiz, mis gibi. Km o yıla göre sıfır gibi daha :) Allah kaza bela vermesin

Yorum bağlantısı

Masallah bu devırde boyle yıldız cok zor :nazar:  Azımın suları aktı valla  :crazy: Bu canavarın gunahı ne kadar?

Yeni kasa mercedeslere meso demıyorum ben artık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Hayirli olsun hizina yetisilmiyor, makine de harika duruyor kazasiz belasiz cezasiz insallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
(düzenlendi)

Maşallah :nazar:  Güle güle kullanın. Güzel araç. :good1:

Bizde 4 adet halka sırası bekliyoruz Ersel abimin tatili bitmedi gitti. :fiuw:   :biggrin:

teşekkürler inşallah tatili hızlı biter :)

Süha hayirli ugurlu olsun. Alindi mi boyle temizi alinmali. Ilk sahibi gibi ozenle kullanmali. Masallah.

Saygilarimla.

Teşekkür ediyorum Evren abi, Allah herkezin gönlüne göre versin inşallah ;)

maşallah.güle güle kullanın.

çok sağolun 

Maşallah abi, geçen maslakta da denk geldik tertemiz, mis gibi. Km o yıla göre sıfır gibi daha :) Allah kaza bela vermesin

Amin kardeş, güzel düşüncelerin için teşekkürler ;)

Süha Güle güle kullan.

teşekkür ederim hocam

Hayırlı olsun sühacım,allah kaza bela vermesin,çok güzelmiş mşlh

Amin abicim cümlemize kazasız belasız inşallah, teşekkürler

Masallah bu devırde boyle yıldız cok zor : :nazar: Azımın suları aktı valla  :crazy: Bu canavarın gunahı ne kadar?

Yeni kasa mercedeslere meso demıyorum ben artık.

Güzel düşünceleriniz için teşekkürler, Allah daha iyilerini nasip etsin ;) 44 bin TL ye aldım

Araba değil otomobil : :):)üha abi hayırlı olsun kazasız belasız çıtayı yükselttin iyice bundan sonra ne keser merak ediyorum :)

Bundan gayrı yıldızı bıraktırmaz inşallah Allah bize ;) 

Hayirli olsun hizina yetisilmiyor, makine de harika duruyor kazasiz belasiz cezasiz insallah :)

Teşekkür ederim Köksal'cım, malum günde 55km yapıyorum çabuk sıkılıyorum araçlardan ;)

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Maşallah :nazar:  Güle güle kullanın. Güzel araç. :good1:

Bizde 4 adet halka sırası bekliyoruz Ersel abimin tatili bitmedi gitti. :fiuw:   :biggrin:

Yarın dönüyorum. Rahat ol

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Bi xenonlari yapıp, bir kaç modifikasyondan sonra satacaksin sen bunu nasılsa, o zaman bi mesaj atman yeterli Süha, uçarak gelirim yanına. Tekrardan hayırlı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Süha hayırlı olsun. MErcedes için emekle dönemindeki km'lerde bulman çok iyi olmuş. Güle güle yanla aman kullan :):nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Süha hocam Allah sağlıkla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Koltuğa oturdun bir kere Allah daha iyi yıldızları nasip etsin bundan sonra.

Her türlü konuda ne zaman istersen arayabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ali Elöver
(düzenlendi)

Çakmaktaş kandırmislar seni, bu gercek mercedes diil Renault motorlu bir imitasyon. Kimle bakmaya gittiysen ekspertiz yaptirdiysan hata etmissin, hayirli olsun diycem ama bu cok eski be, dökülüyoree..

tarihinde Ali Elöver tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun süha, km çok iyi denk gelmiş, kazasız belasız inşallah, sunroof suz araba mı olurmuş dimi dim. [emoji23]

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Bi xenonlari yapıp, bir kaç modifikasyondan sonra satacaksin sen bunu nasılsa, o zaman bi mesaj atman yeterli Süha, uçarak gelirim yanına. Tekrardan hayırlı olsun.

Makyajlı kasa bi-xenonları takarım ilerleyen zamanlarda ;) beşikkertmesi mi yapıyoruz hocam :D

Süha hayırlı olsun,süper maşallah

Teşekkür ederim abi

Süha hayırlı olsun. MErcedes için emekle dönemindeki km'lerde bulman çok iyi olmuş. Güle güle yanla aman kullan :):nazar:

Sani'cim güzel düşüncelerin için teşekkür ederim, mode:ESP OFF ;)

Maşallah süper görünüyor. İleride bana da nasip olur inşallah :)

teşekkürler, Allah daha iyilerini nasip etsin gönlünüzce inşallah

Hayırlısı olsun Süha. Bu kasa sw 2.2Cdi kullanmıştım, bağımlılık yapıyor ;)

teşekkürler şuanda bende bu şekilde düşünüyorum ;)

Süha hocam Allah sağlıkla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Koltuğa oturdun bir kere Allah daha iyi yıldızları nasip etsin bundan sonra.

Her türlü konuda ne zaman istersen arayabilirsin elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

dostane davranışın ve insanlığın için ayrıca teşekkür ederim ;) Allah cümlemizin gönlüne göre versin 

Yakışırrrr

Teşekkürler abicim

Çakmaktaş kandırmislar seni, bu gercek mercedes diil Renault motorlu bir imitasyon. Kimle bakmaya gittiysen ekspertiz yaptirdiysan hata etmissin, hayirli olsun diycem ama bu cok eski be, dökülüyoree..

Renault ? hiç duymadım ? Makina eski evet ama eski keman iyi ses getirir sayın Ölever abicim ;)

Süha'cım hayırlı olsun.Kazasız belasız güzel günlerde kullan.

Çok sağol Osman abicim 

:nazar: Maşallah kazasız cezasız kullan Süha,hayırlı olsun.

Adnan abi çok teşekkürler 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...