İçeriğe Yönlendir

Yolların Yıldızı W203

Süha Demirtaş

Recommended Posts

(düzenlendi)

2010 yılının başında abime de aldık aynı modelinden. Tek farkı orjinal tvli teybi vardı. 107 binde orjinal kmde idi. Bir bayandan almıştık ve ilk sahibiydi. Ondan önce çok çeşit arabalara binmeme rağmen mercedes ayrı bir şey gibi geldi. Abartmıyorum araba gibi değil :D Arka perdelerin bile elektrikli olması, geri vitese aldığından aynaların aşağı inmesi dibimi düşürmüştü. 

Allah kaza bela vermesin Süha. Yalnız bir uyarı. Abim aldıktan bir müddet sonra 3-4 arasında geçişte sıkıntı olmuş. Meğerse şanzımandaki ufak bir conta gibi bir şey hatalı imiş. Mercedes geri çağırmış ama bayanın haberi olmamış haliyle. 1500 lira vermişti ankara şaşmazda değişmek için. Ben abimin araştırmaları sonucu yaptırması ve bana anlatması yönüyle böyle biliyorum. Ustalar daha iyi bilirler. 

tarihinde Yunus Emre Çırak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İbrahim Can
(düzenlendi)

Hayirli ugurlu olsun Süha abi gule gule kazasiz belasiz kullan. Masallah tertemiz Yildiz..

tarihinde İbrahim Can tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Sühacığım, tekrar hayırlı uğurlu olsun.Bundan sonra sırada ne var bakalım? :)  Bu arabana karşı tez  olarak araba ne alabilirim acaba diye düşünüyorum ama bulamıyorum. :D Saygıyla eğiliyorum. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Lokman abi hafiften bahsetmiş oralı olmamışsın.

Bu hafta tatildeyim haftaya gereken yapılmazsa işler karışır haberin ola.

Kazasız belasız güzel günlerde kullan ama bi ara denerim haberin olsun.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan
(düzenlendi)

Hayırlı olsun kazasız belesız sürüşler.

Maşallah   :nazar:

tarihinde Barış Kalkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

:nazar: Süha hayırlı uğurlu olsun. Rabbim gönlüne göre binmek nasip etsin inşallah kazasız belasız.  :nazar:

benim arabayı geçebilir mi? :fiuw:(yakıt konusunda)  :fiuw: ne zaman kapışıcaz haram beygirleri koymadan olsun ama.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

41 kere Maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Hayırlı uğurlu olsun Süha kardeşim Allah nazarlardan korusun. :bravo:  Bu yakışıklının İsmi ne olacak merakla bekliyorumm :biggrin:

Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Hayırlı olsun Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin. Maşallah araç çok diri duruyor. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

HAyırlı olsun Süha, Allah kaza bela göstermesin. Ama arabada bir anormallik var gibi tekerleri eğri duruyor, acil düzeltmek gerek..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Elöver

Renault ? hiç duymadım ?

Makina eski evet ama eski keman iyi ses getirir sayın Ölever abicim ;)

Renault senin yıldızın motorunu ureten bir firma, bak duymuş oldun ;)

Eski keman iyi ses getirir haklisin ama seninki model ve yaş itibariyle bana kaliteli bir kemandan çok ucuz ve amatör bir mandolin hissi veriyore...

Bi defa 4 kapılı demode sedan ve dede işi senin de bahsettiğin gibi, zaten 80 lik dede den aldik biliyorsun beraberdik. Bu yaşli kitleye hitap eden bir motor ve kasa modeli w203 C serisi. Ben sana ne dedim bu yasli arabasi gel sana spor ve elit aynı zamanda benim de kullandığım CLK modeli spor, zengin ve genç işi mercedes alalim dedim.

Neyse aldin artik Çakmaktaş uzulme binersin 8 ay yine satarsin 5 bin zararina :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...