İçeriğe Yönlendir

10. Nesil Civic Tanıtımı

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Gökhan Albayrak

Yeni Honda Civic tanıtımı yapıldı. Kısa bir video buldum, paylaşmak istedim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Dehşet güzel olmuş. on kısım baya agrasifleşmiş. arka ıse hb gibi olmuş yakından görmek lazım ama bence olmuş

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Uzun zamandan sonra beni heyecanlandıran bir arabaya rastladım. Bu sefer olmuş.

Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

İnternetteki dedikodular gerçekmiş. Civic forumu da buna benzer casus fotolar paylaşmıştı.

Yorum bağlantısı
Gazi Kuşcu

aracın hatları genel anlamda güzel olmuş. fakat liftback kasa gibi geldi gözüme türkiyede talibi az olan bi kasa türü. ancak özellikle 1.6 - 120hp dizel motor seçeneği ile piyasayı baya zora sokacak gibi.

arabanın beğenmediğim tarafı ise arka bagaj kapağının şuan güncel kasa city gibi olması stopları elinizle kapatın city'yi göreceksiniz :D ve o jantlar nedir allah aşkına eminim yine enkei'dir.jantlar renault çakması gibi duruyor. 

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Bakalım Türk tüketiciyle kaça buluşturacaklar. 90 bin civarına hazırlıklı olun.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Bakalım Türk tüketiciyle kaça buluşturacaklar. 90 bin civarına hazırlıklı olun.

elegance veya executive için 90 bin iyimser bir rakam bence 100 üstü gibi olur gibi 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Gelecek zamlardan sonra 100 bin bandını düşünüyorum.

Yalıtım konusunda çalışılmış ise bence bu araç Türkiye piyasasına uygun.

Yorum bağlantısı

araç ciddi anlamda güzel olmuş , görünüşte 2 şey dikkatimi çekti, arkası volvo s60 gibi, bir de o büyük bagaj için o bagaj kapağı küçük kalmış,arka cam ile birlikte açılsa daha iyi olabilirdi

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

elegance veya executive için 90 bin iyimser bir rakam bence 100 üstü gibi olur gibi

100 bine kim alır desem. Çok para çok. C segment bir araç için. Daha doğrusu bu paralara düzgün araçta yok gibi. Iki bilinmeyenli denklem.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

civic zaten cok iyi araba. tipleri hosuma gitmiyordu ama bu olmus gibi. ici de güzel olmus. gerci bu arac ekstra ekstra full:)

bir de yol sesini standart seviyelere cektilerse alican otomatigini vurucan kirbaci vurucan kirbaci :biggrin:

Yorum bağlantısı
Alper Keskin

450watt ses sistemi, 1.5 litre turboşarjlı motor, led farlar ve stoplar , ses yalıtımı (ki hondaya gerekiyordu) , büyük jantlar, muhteşem kadranlar vs. vs. Bunu aldıktan sonra ekleyecek aksesuar kalmamış gibi duruyor :) Yakıtı doldur ve git...   :good1:  :good1:  :good1:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

arkadan volvo denebilir.. bu sefer olmuş gibi. 150 bi tL ye falan gelir herhalde

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

1.5L, 174 hp.

Bu videodaki 1:50'den sonra bagajı açıyor dikkat edin bagaj kapağını tutan profillerin görüntüsüne.

Babamın 2000 Civic ile aynı! Ve çok çirkin.

Umarım geri kalanında böyle benzerlikler yoktur.

hoş, bu profiller sayesinde bagajda yer açılıyordur ama görüntü çok kötü.

En azından Focus'a da benzetilebilirdi.

Örnek teşkil etmesi için resimler:

Civic:

6kOrJ0.jpg

Passat:

YEN%C4%B0-2015-VOLKSWAGEN-PASSAT-BAGAJ-G

Focus:

bagaj_xx.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

100 bine kim alır desem. Çok para çok. C segment bir araç için. Daha doğrusu bu paralara düzgün araçta yok gibi. Iki bilinmeyenli denklem.

alacak birileri çıkar. Focus'un, Golf'ün 100 binleri zorladığı bir ülkede Honda'ya da o fiyatı verecekler bulunur diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı

Araç çok güzel,fakat şu replika görünümlü iğrenç jantları hangi kafa ile takıyorlar anlamıyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...