İçeriğe Yönlendir

10. Nesil Civic Tanıtımı

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Mehmet Ali Karakaya

Ben de ön görünüşü beğendim, bagaj çok küçük açılıyor gibi geldi

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Çok güzel araç, albenisi var. 100000 gibi rakamdan aşağıya çıkmaz bencede.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

Çok güzel görünüyor, çok beğendim gerçekten. :good1:  Araçlar artık neredeyse uzaya çıkacak, tasarım, performans, ekonomi gibi konularda ar-ge süper çalışıyor da, üreticilerin bagaja yerleştirdikleri küçücük yetersiz lamba da beni deli ediyor.  :i-ih: Yok mu şöyle bagajı, stadyum aydınlatması gibi ışıl ışıl olacak şekilde üretilen bir araç.  :biggrin: Civic'in bagajı da yine karanlık gibi görünüyor. 

2014-10-25_18-57-27_906%20(600%20x%20450

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Behram Doygun

Eskiden 2006 cıvıc vtec kullandım hastasıydım içimde hep bir honda cıvıc almak var ama ah benzin benzin üstüne [emoji41][emoji41]

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer
(düzenlendi)

arkası saçma

hatta önüde

idare eder

:biggrin:

keşke benim olsa

Kem gözlü Şevketin kardeşimisin yoksa. :D Aaa aaaa ne guzel bir arabaaa, benim evin önünde de ne güzel durur. Keşşşkeee benim olsa...  :D  :D

978324.jpg

tarihinde Korhan Şenörer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ön farlar fluance andırıyor sanki üstüne nikelaj ile kapatmışlar gibi. yandanda arka kısım sanki A7 gibi kambur. Çok beğenmedim yakından canlı görmekte lazım tabikide . Bana göre 2008 den sonraki kasa civiclerin  en güzeli kesinlikle. :wub:

Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

içinide beğendim ben..bence en başarılı Civic olmuş..

buna bide yazılım yapar ışıkta kalkacak 320i ararız :D

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

bende jantlara takıldım sanki alaşım jant  varmışta sonradan köşe başındakı lastikciden alınmış gibi duruyor

Yorum bağlantısı
Bora Çelebi

Haziranda 2015 Elegance  almıştım şimdi pişman oldum keşke 2016 yı bekleseymişim. :(  

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Yan gövde çizgileri Focus'a çok benziyor.. Arka zaten Volvo.. Önden BMW havası var, alçak burun/yüksek kaput.. 

Ama güzel.. Sıkıcı japon tasarımından sıyrılmalar başlamış.. Cam düğmeleri nasıl acaba, 20 yıldır aynıydı.. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Güzel olmuş. Volvoya benziyor. Türkiye'de alıcısı çok olur.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...