İçeriğe Yönlendir

Direksiyonda Ben Varım.

KaanDemirAKARI

Recommended Posts

Misafir

Yani,satıp bundan mı alsak ? :biggrin:

:D Manduhlu.. :yes: 47 ye satsan seninkini. Biraz ekleme ile alınır.  ;)  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

:D Manduhlu.. :yes: 47 ye satsan seninkini. Biraz ekleme ile alınır.  ;)  :biggrin:

Neyyyy len 50 veriyorlar  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

hem 4 çeker iyiliği tartışılır ancak marka algısı canım [emoji6]

Passat ın opsiyonlu fiyatı belli mi?

Çünkü fiyat listesinde passat 200 bin görünüyor, mondeo 180.

Mondeo opsiyon ile 210 oluyorsa passat kaç olur :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Neyyyy len 50 veriyorlar  :D

Hemen sat. 5 dakka durma. Göççük altın halt etsin Ford yanında yahu..  :D Temiz bi Focus alıp bankaya yatırmak lazım. 5 sene sonra satarız. 7 sülalem kurtulur, hayır duası ederler bana..  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hemen sat. 5 dakka durma. Göççük altın halt etsin Ford yanında yahu..  :D Temiz bi Focus alıp bankaya yatırmak lazım. 5 sene sonra satarız. 7 sülalem kurtulur, hayır duası ederler bana..  :D  :D  :D

Sana hep dedim,yanlış ata oynuyorsun diye  :D Gittin Emici aldın,pardon Sedicimi neydi,hadi sat bakalım satabilirsen  :D

Üzerindekileride ayrı satarım ettimi sana 60 bin  :biggrin:

Volvo S60

Bir an benim Focus sandım ya la  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Sana hep dedim,yanlış ata oynuyorsun diye  :D Gittin Emici aldın,pardon Sedicimi neydi,hadi sat bakalım satabilirsen  :D

Üzerindekileride ayrı satarım ettimi sana 60 bin  :biggrin:

Bir an benim Focus sandım ya la  :biggrin:

Senin aracın üzerinde olsa olsa cila olur..  :D Onu da ayrı satsan kime kaça verirsin?  :p  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Senin aracın üzerinde olsa olsa cila olur..  :D Onu da ayrı satsan kime kaça verirsin?  :p  :D

Aşk olsun OEM'ciyiz biz  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Bence Mazda 6'da bu sınıfta güzel bir seçenek. 2.0 atmosferik ama yeni teknoloji motoru ile ekonomik diyorlar.

Saygılarımla.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-zeki-kaya-otomotiv-den-yeni-mazda-6-skyactiv-g-power-6-at-182652754/detay

Bence Türkiye için çok zor bi seçenek. Hem benzinli hem 2.0 vergisi var. Eminim ki ecoboost kadar performanslı da değildir. Ayrıca mazda çok başarılı sorunsuz da olsa iç plastik kalitesi hep belirli bir seviyede ve Türkiye ikinci el piyasası da oldukça düşük. Türkiye de çok zor tercih edilecek bir model.
Yorum bağlantısı
Oğuz Yılmaz

Ben Ctesi 11:00 e randevumu aldım.

Deneyelim bakalım :)

Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Japonlar en azından üçkağıtçı değiller göz boyayıp emisyon ile oynamadan malını bütün dünyaya pazarlıyor. Avrupalı üreticilerden bir tek marcedes dünyanın heryerinde, sonrada bmw görülür, diğerlerini kendileri üretir kendileri kullanır...

Yorum bağlantısı
Misafir

japonlarda plastik kalitesi mi var :)

İşte onu diyorum ancak belirli bir seviyeye kadar :)
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

Bu fiyatlar nasıl bu hale geldi çok üzücü sene başında aldığım liste fiyatı 44800 olan 1.2 tsi polo dünkü zamla 50600 oldu

seninki 10 ayda fark 5.800 tl (%13).

benimki 1 sene 10 ayda 42.250 den 59.585 e çıktı. fark 17.335 tl (%41) 

eh ben ne diyim şincik

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Japonlar en azından üçkağıtçı değiller göz boyayıp emisyon ile oynamadan malını bütün dünyaya pazarlıyor. Avrupalı üreticilerden bir tek marcedes dünyanın heryerinde, sonrada bmw görülür, diğerlerini kendileri üretir kendileri kullanır...

cıvıkı da alman üretseydi durum farklı olurdu. pilli pazarı açıldı

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...

Cumartesi günü,Focus 3.5 titanium sedan 1.5 dizel 120 beygir power shift otomatik aracı,yaklaşık 1 saat test etme imkanı buldum.İlgi alaka gayet güzeldi,evime kadar geldiler.

Sokağımızın yokuş olmasından dolayı rampada bol bol denedim.yokuş kalkış desteği çok hoşuma gitti,yaklaşık 3 saniye sonra kendisi bırakıyor,otomatik parkta gayet başarılı idi.Hem dikey hemde yatay otomatik parkı 3-4 kere denedim,kusursuz park etti.Direksiyondan F1 vites tuşları ile aracı manuelde kullanmakta çok keyifliydi.

Araçta 8 inç navigasyon ve multimedia ekranının olması,kendi sınıfındaki bir çok aracı geride bırakıyor.

Sesli komut ile bir çok donanıma sesiniz ile müdahale edebiliyorsunuz.

Bana gelen gelen araçta sadece bi-xenon yoktu,genel olarak araç çok hoşuma gitti.sırada Mondeo test edeceğim kısmetse.

İstanbul için test günleri devam ediyor,verdiğim linkten formu doldurabilir yada yine vereceğim numaradan adımı verirseniz Pazar günü hariç istediğiniz saat'te istediğiniz noktaya aracı getireceklerdir.Mesela Mondeoyu gece 23:00'te çağırmayı düşünüyorum.

Furkan Bey: 0533 044 80 49

Başvuru formu

8505bc6e42d9d466644feaabff16ab42.jpg

7534a26d53fe80ab2d0f00205345b1ab.jpg

fe9b6c1d53df0cf14e198489a361d89e.jpg

db08b7d28e591c36f041600532c1ff11.jpg

b3d86517da8e520534cb66fba32b8d62.jpg

483b42e18be8749407bd4e3700d05e9d.jpg

851dae8ab00dcda3fb822b6f92765f15.jpg

c1c08b68589c134f4fb9c787ac6b61db.jpg

694c889289c2c7999e7d514206e49c69.jpg

Yorum bağlantısı

Hayırlı olsun diyelim mi Hakan Abi [emoji2]

Cilamania 2 konusu yakında

Sedan sevmiyorum ya,bir de Mondeo'ya bakayım da  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Sedan sevmiyorum ya,bir de Mondeo'ya bakayım da [emoji3]

23 ten sonra araçları ben getiriyorum yalnız.Yinede istiyormusun[emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91]
Yorum bağlantısı

23 ten sonra araçları ben getiriyorum yalnız.Yinede istiyormusun[emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91] [emoji91]

Her türlü beklerim..Yanacaksak beraber olsun  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...