İçeriğe Yönlendir

Kızlar Ve Evlilik Üzerine Güzel Bir Tespit

Misafir

Recommended Posts

Misafir

Beceremedim kardeşim veya yetkim yok düzeltmeye. İlgililerden ricam alıntı olduğunu yazsınlar. Vatan gazetesinde yayınlanmış her haliyle mizah dolu bir yazı. Bakın sizde gülüp geçmişsiniz. Haklı tarafları yok mu, var bence. Bu arkadaşlar hiç yeni yetme kızları görmüyor heralde. Ağza alınmayacak küfürler, burna takılmayacak metaller gırla gidiyor. Ne yani bu kadar popüler kültür merakı iyimi, bence değil. Siz üstünüze alınmayın, gereksiz tepki gösterenlere lafım. Yakında amerikan filmlerinde olduğu gibi, Hey Michael karın çok seksi, dedikleri zaman gururlanacak adamlarda türer, tam oluruz.

Linki buraya eklermisiniz ?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

yaziya güldüm, ciddiye alanlara daha cok güldüm :). bazi tespitler gercek (kimsede inkar edemez, tabiki hepsi de öyle degil), görücü usulüne (istemedigin biriyle evlendirilmeye) ben de karsiyim tabiki. Ben de kendi meslegimle alakali yazilar buluyorum bazen mizah icerikli ki onlarda dogru tespit, gülüyorum sadece. Sanirim mizah altinda oldugunu görmeyen üyeler ciddiye aldi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

Arkamda okumuş evlenmemiş bayağı bayan arkadaş var bi onlara okutayım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Arkamda okumuş evlenmemiş bayağı bayan arkadaş var bi onlara okutayım.

tepkileri bekliyoruz  :)

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Rahatsız olduğunuz mesajı yönetime bildirin biz gereğini yapalım.

Bu sadece İsa bey için değil burada yazılandan rahatsız olup rastgele yazan üyelere de söylüyorum.

Gönderdim Mehmet Bey...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Gönderdim Mehmet Bey...

Teşekkür ederiz. Gereken yapılacaktır.

Saygılarımla.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Karbonhidrat beyinliliği kabul etmediğim için bende gönderdim Mehmet, ilginize teşekkürler....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Koray Demir

Eğitimli bayan daha iyidir. Şu da var ki hiçbir akıllı erkek kendisinden daha zeki bir bayanla evlenmez.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Karbonhidrat beyinliliği kabul etmediğim için bende gönderdim Mehmet, ilginize teşekkürler....

İlgileniyoruz abi.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Benim eşim çalışan bir bayan. Kadınlar hakkında okumasın gibi bir düşüncem yok. Boşu boşuna hakaret içeren mesajlar yazmayalım. Unutmayalım ki espri zeka işidir, espriden anlamakta zeka işidir, espriyi ciddiye almak zekasını kullanamayanların işidir. (burada insaflı davrandım

tarihinde Oğuz Temülken tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Bence çok doğru , bir tespit olmuş . Türk erkeğinin söylemeye çekindiği şeyleri anlatmış yazıda :) Cahillik çok kötüdür ancak , annelerimizin büyüycen adam olucan evin reisi olucan diye diye büyüttüğü bir erkek toplumu evlenince noluyoruz laaan oluyor,  evlilik sonrasında :D 

Merak ettiğim bir konu var , Bu yazıyı kabullenmeyen üyelerimize sormak istiyorum , medini haliniz nedir ? 

Yorum bağlantısı
Misafir

Sen gönderirsin de ben öylece bakarmıyım. Bende gönderdim Mehmet bey :) 

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Sen gönderirsin de ben öylece bakarmıyım. Bende gönderdim Mehmet bey :)

Bey [emoji8][emoji7] seni bebişim.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Arkadaşlar gönderdiğiniz nedir ?

Yönetime şikayet [emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Rahatsız olduğunuz mesajı yönetime bildirin biz gereğini yapalım.

Bu sadece İsa bey için değil burada yazılandan rahatsız olup rastgele yazan üyelere de söylüyorum.

Bildirdim.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Oğuz Bey coşturdunuz ortalığı sabah sabah :bravo:

Ara sıra aksiyon lazım [emoji6][emoji6]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bey [emoji8][emoji7] seni bebişim.

Şikayetçiyim, alenen sarkma var, Öpücük falan da atılıyor :D 

Bunu da ciddiye alsanıza, Karbonhidratı tam arkadaşlar :) 

Yorum bağlantısı
Misafir

Şikayetçiyim, alenen sarkma var, Öpücük falan da atılıyor :D

Bas yönetime bildir'e bakayım defterine  :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Oğuz Bey coşturdunuz ortalığı sabah sabah :bravo:

Hiç sormayın İsa Bey, bir sabah programlarına çıkarıp Türkiye'ye afişe etmedikleri kaldı.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...