İçeriğe Yönlendir

Kızlar Ve Evlilik Üzerine Güzel Bir Tespit

Misafir

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

siz ciddi misiniz ya?

bu yazıyı yazan ve altına "haklısınız, acı ama gerçek vs." yazanlar için de söylüyorum... harbiden böyle mi düşünüyorsunuz?

Hizmetçi mi hocam bu? 20 sene eve kapanıp sana yemek yapıp, çamaşır yıkamak için mi bekleyecek, bu  mu bir hayatın anlamı yani? 

Bu devirdeki kafalara bak sen... Neymiş görücü usulüymüş! sen şu dünyaya bir kere gelmişsin, ne kadar yaşayacağın, başından neler geçeceği bir muamma! ama sen iyi yada kötü hayatını ileride sürdüreceğin insana karar veremeyeceksin! 

Bir gün biri gelecek "al bu senin kocan" artık bu eve dönme diyecekler... 

Şok oldum sabah sabah size! 

Bütün gün evde oturup kocakarı muhabbeti yapıp ev programı izlerken bir sorun yok, ama astroloji (ki bunun temeli gerçek bir bilimdir, her ne kadar kadınlar sadece magazin kısmına takılsa da) takip edilince bu kızlar kötü!

silin hocam benim üyeliğimi buradan, hayat geçmez burada bu kafalarla, yazık günah. 

Konu mizahta :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Şefkatli adminim sahada [emoji122][emoji122]

Bakkal ihtiyacı olmuş,o yüzden geldi  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben okuyana kadar yazı 4 sayfaya ulaşmış :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Ben okuyana kadar yazı 4 sayfaya ulaşmış :)

Geyik bizim işimiz biliyon Üstad [emoji23][emoji23]
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Üyeliğinizi sonlandırmamı isterseniz bir mesajınız yeterli olur..  :good1:

Konu mizah Serkan, Mert Bey ciddi yorumlamış muhtemelen.. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Geyik bizim işimiz biliyon Üstad [emoji23][emoji23]

Öhhhöö öhhööö öhhhhööööö  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Evliler olarak bu yazıyı mizah olarak kabullendik (en azından ben) :D  Ama bekar arkadaşlar ciddiye alsın :D 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Öhhhöö öhhööö öhhhhööööö :biggrin:

Biz biriz. Ekip başı sensin bunu bilmeyen yok Gardaşım [emoji8][emoji8]
Yorum bağlantısı
Misafir

Biz biriz. Ekip başı sensin bunu bilmeyen yok Gardaşım [emoji8][emoji8]

Yok yahu öksürük tuttu  :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Evliler olarak bu yazıyı mizah olarak kabullendik (en azından ben) :D Ama bekar arkadaşlar ciddiye alsın :D

Ne oldu. Artık dönüş yok iş işten geçtiği için mi gülüyoruz [emoji23][emoji23] neden bekarken okumadım diye iç mi çekiyorsun [emoji23][emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Konu mizah Serkan, Mert Bey ciddi yorumlamış muhtemelen.. 

Valla abi bir iki mizah bölümündeki konuya yazılmış mesajla insanlara karbonhidrat beyinli denmesini kabul edemem..

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yok yahu öksürük tuttu :D

Dikkat et havalar kötü[emoji6]
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ne oldu. Artık dönüş yok iş işten geçtiği için mi gülüyoruz [emoji23][emoji23] neden bekarken okumadım diye iç mi çekiyorsun [emoji23][emoji23]

Bekar ardaşlara tavsiye işte , gerisini karıştırma hocam :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Haftasonları bizim terasta bakkal buluşmaları olur,bir ara denk getirde gel (Bakkala gidiyorum diye çıkıp bir araya gelenler derneği) :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bekar ardaşlara tavsiye işte , gerisini karıştırma hocam :)

Pardon [emoji6]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Valla abi bir iki mizah bölümündeki konuya yazılmış mesajla insanlara karbonhidrat beyinli denmesini kabul edemem..

Onu ben sildim... 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Haftasonları bizim terasta bakkal buluşmaları olur,bir ara denk getirde gel (Bakkala gidiyorum diye çıkıp bir araya gelenler derneği) :D

Onun patentini aldınız mı. O sevdiğimiz bir abimizin yöntemi.

Görürsen selam söyle abimize

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel
(düzenlendi)

Görücü usulü evlilikle eğitimin hiç alakası yok..elma ile armutu karıştıran bir yazı bence..

Eğitimli bayanlarda kendisine eş bulurken görücü usulü evleniyor..tanışma hikayelerinde eşler hep bir arkadaşlarının vasıtasıyla birbirleriyle tanışmıyor mu? Bu da görücü usulü bence sonuçta..

Yolda yürürken tesadüf eseri birisiyle tanışıp evlenen çok azdır sanırım..

tarihinde Volkan Dinçel tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Su içtim gardaşım saol. :p

Afiyet olsun gardaş
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Yazı mizah olarak yazılmış yada öyle düşünülmüş olsada bana göre gayet gerçekleri gösteren bir yazı olmuş.Dünya'ya bir kere daha gelsem yine görücü usulu ile evlenirdim. Ben İstanbulun göbeğinde oturuyorum gelin görün üniversitelilerin halini bırakın evlenmeyi birbirleri ile yaşamaya (evlenmeden) 6 ay dayanamıyorlar. Etrafımda 10 larca çift var inanmayan gelir görür....

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Misafir

Onun patentini aldınız mı. O sevdiğimiz bir abimizin yöntemi.

Görürsen selam söyle abimize

Aldık aldık,nasip olursa Franchising olarak ağımızı genişleteceğiz  :D

Afiyet olsun gardaş

Saol balım  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Misafir

Teşekkür ederim arkadaşlar. Karbonhidrat beyinli diye hakaret etme cüretini gösteren arkadaşlara haddini bildirdiğiniz için. Ben ciddiye almadım, bilirsiniz, gençlikte kızlara hava atacam diye arkadaşlarını gömen tipler vardı. Onları da ciddiye almazdım.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Onu ben sildim... 

Tekniğimi kopyalama lütfen, her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

yazana helal olsun. paylaşana ayrıca teşekkürler. sonuna ve dibine kadar katılıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...