İçeriğe Yönlendir

Fusion Silkeleme

Aşkın Gülsoy

Recommended Posts

Sinan Akgöl
Metin Taşcı yazdı:

Fiyatı nedir?

Ben aldigim sene baya önceydi Metin bey. Marka olarak Bosch tercih etmistim sorunsuz

Yorum bağlantısı
Çağatay Kılınç
Metin Taşcı yazdı:

Fiyatı nedir?

Geçen sene benim focus 1 varken bakmıştım bosch marka 250 civarıydı

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Onur Tanrıverdi

Herkese merhaba tekrardan konuyu gündeme getiriyorum 2012 1.4 tdci aracımda gazdan çektiğimde silkeleme gaza bastığımda ileri doğru atma olayı vardı burdanda çözüm arayıp yazılarım olmuştu, ben sensör temizliği yaptıktan sonra arıza tekrardan başladı ve bir işe yaramadı bunun üzerine araştırmalarımı devam ettirdim ve busefer sorun kesin çözüldü gibi 2 gündür sürüyorum arabayı bir arıza cıkartmadı umarım bundan sonrada bu sorun tamamen ortadan kalkmıştır
2012 1.4 tdci euro5 motor için söylüyorum Mazot Pompa Basınç Müşürü bu parçayı orjinali ile değişimi yapın sorun gidiyo Parça kodu : 0928 400 788
Bana sormak istediğiniz birşey olursada elimden geldiğince yardımcı olurum

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Tanrıverdi
Ekleme: bugun oksijen sensorunu yağsız kontak spreyi + diş fırcası ile temizledim bi değişen olmadı. Gizli menude p0154 kodu gitti mi ona bakmadım ama

oksijen sensorunun hali:
https://www.imageupload.net/image/4b72723b-8a2f-4c09-a342-3ed2c4511eb7.mK9Rg

Benim araçtakide bu şekildeydi ama alkolun içinde yumuşatıp birde yumuşak diş fırçasıyla yavaş yavaş fırçalayınca temizlendi belkettim alkolde 10dkk yakın
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
(düzenlendi)

Benim araçtaki sorunu bugün itibariyle çözdük. Araç artık iyice sıkıntılı bir hal almıştı usta sırasıyla bujileri, buji kablolarını değiştirdi test sonrası biraz kullan tekrar bakalım dedi ilk işlem sonrası araç ilk başta sorunsuz gibi gözükse de biraz kullandıktan sonra sorunun devam ettiğini görünce usta gel bir daha bakalım ateşleme bobini kaldı tek dedi en son bugün ateşleme bobinini de değiştirdik, araçta herhangi bir sorun kalmadı. Usta normalde buji ve kablolar değişince ateşleme bobini de değişmeli bunlarda dedi, ilk başlarda belki sıkıntı kalmaz şansımızı deneyelim diye değiştirmedim dedi ustanın bakış açısını beğendim basitten zora doğru gittik sorunu çözdük. 

tarihinde Osman Yücel Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Habil Kalkan

Ustam selamun aleykum hayırlı bayramlar benim araba ford fusion 1.6 firene bastığımda direksiyon titreme oluyor sebebi ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz 

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Habil Kalkan yazdı:

Ustam selamun aleykum hayırlı bayramlar benim araba ford fusion 1.6 firene bastığımda direksiyon titreme oluyor sebebi ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz 

Ön diskleriniz yamuk, eski ise değiştirin, yeni ise tornalatın. 

Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Hakan Uzun
Sinan Dinç yazdı:

Kardeşim düzeldimi

Sinan hocam ne yaptin varmi gelisme volanta baktirabildin mi?

Huseyin CAN yazdı:

Abi 2005 kullanıcısıyım o sorunu bende yaşıyorum. Heleki 3. Viteste devamli oluşan silkelemeyi hiç annlatmıyayım...

Cozum buldunuzmu hocam

Yorum bağlantısı
Hakan Uzun
Osman Yücel Çetin yazdı:

Aynen öyle hatta arttı son günlerde ama virüs nedeniyle pek dışarı çıkamıyorum astımım var.

Hocam

naptiniz coZdunuzmu?

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin
Hakan Uzun yazdı:

Hocam

naptiniz coZdunuzmu?

Ateşleme bobinini değiştirdik sorun düzeldi bende.

Yorum bağlantısı
Hakan Uzun
Osman Yücel Çetin yazdı:

Ateşleme bobinini değiştirdik sorun düzeldi bende.

Benimki dizel arac hocam

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...