İçeriğe Yönlendir

Ford Dışındaki Araç Bölümlerinin Kapatılması Talebi.

Misafir

Recommended Posts

(düzenlendi)

Sonra ford forumunda vw bölümünün ne işi var deniyor. Listeye adımı yazıyorum mükremin abi :good1::biggrin:

Aferim Eren. :good1:

Ayrı konu nedir yahu? Babaevinde mal bölüşmek gibi. :angry:

Bu gün ayrı konu isteyen yarın ayrı şenlik ister. :yes:

:unsure2:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Ford kullanmayanları dışlayalım hatta forumdan atalım.. Reno Kango kullananları da dövelim  :bambam:  :bambam3:

Ford dışında araç kullananları şeytmeyelim de :blush:  onlar da bizim kardeşimiz, arkadaşımız. :yes:  Yalnız forumda ford dışında araç markasına karşıyız, itiraz ediyoruz! :yes:  :biggrin:

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bence de kapatılmalı :), o değilde Ford modeli olan S-Max bölümü bile yok iken, (araç sayısı 5 i geçmeyebilir ama yinede olmalı. ) gidip Renault - Vw bulunması :nea: . Hatta ileride gelecek talep ve çoğunluğa göre bunlar bile modellenecek gibi geliyor bana.  ;)

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Bende SYM motorsiklet bölümü istiyorum

Var mi 19 yandaşin? [emoji48] [emoji1] tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bende SYM motorsiklet bölümü istiyorum

"Tanıyom ben nayloncuları, iyi insanlardır, ihtiyaçları vardır kapanmasın bölümleri "mesajı bekliyorduk abi senden :D
Yorum bağlantısı

Var mi 19 yandaşin? [emoji48] [emoji1]

İstesem 75 kişiyi forumun kapısına motorlarla yığarım :D

"Tanıyom ben nayloncuları, iyi insanlardır, ihtiyaçları vardır kapanmasın bölümleri "mesajı bekliyorduk abi senden :D

:D

Yorum bağlantısı
Ali Herdem

Fordcular çok tolerans verdik [emoji23][emoji23][emoji23] bir vw formuna gitsek kovarlar bizi [emoji23]

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Bajaj bölümüde şart, yakında satış rekorları kıracak 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Şaka bir yana da bence farkli markalarin bolumu olmasi iyi. Sonucta fordclubtr baska hicbir otomobil forumuna benzemiyor. Burada cocuk bezlerini bile konusuyoruz:) hepimiz arabalari seviyoruz ve bazen baska markalara yoneliyoruz. O marka ile ilgili bir sorun oldugunda ilgili baslik altinda aradigimizi daha kolay bulabiliriz. Fanatiklik yok bu forumda, neyse o... Yeri geldiginde araba tavsiyelerinde ford yerine baska markalari oneriyoruz. Hangisi mantikliysa onu soyluyoruz. Eger bu olay mantiksiz tartismalara giderse moderatorlerimiz sagolsun olaya el atip geregini yapiyorlar. Ben fordclubtr yi ford forumundan daha cok otomobil severlerin her turlu konuyu rahatca konusabildigi bir ortam olarak goruyorum. Baska markalarin konularinin bize zarar verecegini dusunmuyorum. Zaten ford ile bi anlasmamiz da yok :)

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bajaj kiralamak istiyorum uzun dönem. aracılık edecek firma var mı tanıdık? Üniversite içi personel kullanımına yönelik.

Yorum bağlantısı

İstesem 75 kişiyi forumun kapısına motorlarla yığarım :D

Nayloncularda öyle yaptı ki! Yoldan geçeni listeye yazıp açtırdılar konuyu. :yes:

Üye isimlerinin kontrolünü istiyorum :yes:

Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Mükremin abi bizim düşüncelerimizi sesli düşündü abi sonuna kadar yanındayım abi.

Yorum bağlantısı

Mükremin abi listenin son halini bulamadım sana zahmet beni de ekle. Naylon maylon,, vosvos tostos ne işi var bu forumda

[emoji3] [emoji3]

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ford kullanmayanları dışlayalım hatta forumdan atalım.. Reno Kango kullananları da dövelim :bambam::bambam3:

Portif çatalı düşsün kafana
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Portif çatalı düşsün kafana

He be birader nerdesin sabah beri

Yorum bağlantısı
Uğur Samyeli
(düzenlendi)

Bence çok seslilik iyidir.Evet bir Ford formu burası ama,yeri geldiğinde acımasızca da Ford eleştirilerinin yaspıldığı,gerçeklerin yazıldığı hoşgörü temelinde kurulmuş nadir form sitelerinden de birisi FordCLUB.Doğrusu bırakalım insanlar her marka konusunda gerçek bilgileri buradan edinsinler.Çok seslilik demokrasinin de bir erdemi değil midir???

tarihinde Uğur Samyeli tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

He be birader nerdesin sabah beri

Millet döksün taşları diye bekledim. Çıkışta tek tek alacağım ifadelerini
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Millet döksün taşları diye bekledim. Çıkışta tek tek alacağım ifadelerini

Destek olarak yanındayım. İyi ifade alırım. İlk sıra Okan Tansel yanlız tamam mı? :D

Onu bunu bilmem 4 tekerde cmax,2 tekerde SYM,

Geri kalanlar hikaye,Okur geçerim sadece.

:D :D

Ulen Mitsubishi varken ford da neymiş diyorsun ne oldu sana.:D

Yorum bağlantısı

Destek olarak yanındayım. İyi ifade alırım. İlk sıra Okan Tansel yanlız tamam mı? :D

Ulen Mitsubishi varken ford da neymiş diyorsun ne oldu sana.:D

O bambaşkaydı abi hiç sorma :D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Saab a laylon amblemi koyar gelirim yanına görürsün çeliği. :D

Büyüksünüz  Abim benim. Senin ve Servet Abimin yoluna başım  feda  :air_kiss:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Yanlız şu yeleklerimiz gelsin hemen bence bu nayloncu Abilerim,kardeşlerim orada arma marma ister iş iğice karışır.  :D  :D

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Yanlız şu yeleklerimiz gelsin hemen bence bu nayloncu Abilerim,kardeşlerim orada arma marma ister iş iğice karışır. :D:D

Belki de coktan karismistir isler. Yeleklerin naylon orani belli mi? İcten yikmasinlar bizi[emoji2]
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...