İçeriğe Yönlendir

Ford Dışındaki Araç Bölümlerinin Kapatılması Talebi.

Misafir

Recommended Posts

Okan Tansel

Belki de coktan karismistir isler. Yeleklerin naylon orani belli mi? İcten yikmasinlar bizi[emoji2]

Abooooo  :shok:  :shok:  :shok:

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Yanlız şu yeleklerimiz gelsin hemen bence bu nayloncu Abilerim,kardeşlerim orada arma marma ister iş iğice karışır.  :D  :D

Sevdiklerinle vedalaştın mı?

Zira Sorgun uzun sürecek.:D

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Sevdiklerinle vedalaştın mı?

Zira Sorgun uzun sürecek. :D

Vedalaştım abi Adresi ver ben geleyim sen yorulma bir nebze sorguyu kısaltır belki :D kendi ayamla gelirim senin dedin yere  :fiuw:  :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ben seni aldırırım kardeşim o kadar hukukunun var.:D

Vedalaştım abi Adresi ver ben geleyim sen yorulma bir nebze sorguyu kısaltır belki :D kendi ayamla gelirim senin dedin yere  :fiuw:  :D

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Benim babadan kalma Ford var ama. Mercedes bölümü için adam toplayacağım gerçi ben 20 kişiyim zaten

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz

Nacizane fikrim cok seslilik tabi her zaman iyidir ama forumun onceligi dostluk kardeslik arkasindan ford geliyor ben ford araba aldigim icin bu foruma uye oldum x marka alsam burayi belki hic bilmeyecektim ama sizleri tanidiktan sonra x marka da olsa y markada olsa arabam da olmasa fordclubtr den vazgecmen Hepinizden Allah razı olsun mukremin abinin onerisi diger önerileri gozden gecirince aklima su geldi

Ford dan sonra a marka b marka yerine diger markalar olsa alt konu olarak da marka isimleri yazilsa yazilirken 20 kisi falan gerekli gibi kurallari modlarimiz karar verir nacizane tavsiyem budur

Yorumum yanlis anlasilmasin haddimi astiysam affola sizler in yaninda forumda tifiliz evren abi gibi bitireyim

Saygilarimla. ..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Dinçel

Bence otokoç bineği bıraksın ticari satsın..Forumu değil otokoçun binek bölümünü kapatalım...

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

20 kişiyi topla gel şeklinde ilerleyecekse bu işler yakında "ford vs naylon" ring müsabakaları yakındır. Toplanıp mangal go kart yerine böyle aktiviteler olacağa benziyor. :D

Yorum bağlantısı
Tuna İşgören
(düzenlendi)

Mukremin abi naylon bölümünü kapatmazlarsa konuya girer trolleriz abi siber saldırı yaparız. :D :D

tarihinde Tuna İşgören tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Cenk isterim, fordcular öldü mü yahu. :angry:

:yes:

Abi bana mı dedin? :):selo:
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

20 kişiyi topla gel şeklinde ilerleyecekse bu işler yakında "ford vs naylon" ring müsabakaları yakındır. Toplanıp mangal go kart yerine böyle aktiviteler olacağa benziyor. :D

Acaba 20kisi toplanip gelsek, bize özel mangal bölümü açılır mı ki? :crazy:  :mangal: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selim Kılınç

Kanguru,Cıvık, Körola, Albela, Biblo, Kazda, Pejzo vesaire vesaire

ALIRSIN FORD OLURSUN LORD...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Semih Nigri

ben bu foruma 2008 de ilk aracım ve hayalimdeki araç olan ford focus ile katılmıştım eski üyelerdenim az da olsa belki hatırlayanlar olabilir. aracımı 2011 de satıp yerine vw polo aldığım için forumdan nedense uzaklaşmıştım.herhalde marka değiştirme piskolojisinden olsa gerek.. ama gördüm ki aslında marka fark etmiyor bu ortamda durmak için. samimi ve yardımsever insanların oldugu bir forum burası. bunu gerçekten uzun bir aradan sonra tekrar anladım. :)  iyi ki var böyle bir forumumuz. :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Dostum bizim her muhabbet mangal bağlanır. Merak Etme sen.:D

Acaba 20kisi toplanip gelsek, bize özel mangal bölümü açılır mı ki? :crazy:  :mangal: 

Hakikaten bu foruma. Mangal bölümü lazım.:D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ben seni aldırırım kardeşim o kadar hukukunun var. :D

canım abim benim  :air_kiss:  :air_kiss:

Abi benide aldır evden [emoji23]

Kardeşim benim aklıma ne geldi bak bu konunun sonu yine mangal bağlanır gibi bence  :D  :D  :D

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Abi benide aldır evden [emoji23]

Fedailer kapıda. Bir zahmet iniver aşağıya. Bu arada fordunun  kedilerini kovalamaca bizim çocuklar.  Acayip çizilmiş dediler. 

Demekki sen onun için habire cilalayıp duruyon.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Ben scorpioyu aldığım hafta bu forma atladım fordclub :) ama geldim gördümki scorpio sizin fordların dedesiymiş :nargile:

Yorum bağlantısı

Nayloncularda öyle yaptı ki! Yoldan geçeni listeye yazıp açtırdılar konuyu. :yes:

Üye isimlerinin kontrolünü istiyorum :yes:

Üye isimleri tek tek ben ve Sani Bey tarafından kontrol edilmiştir. Herhangi bir sorun yoktur. Ayrıca bu forumun üyesi olan Renault sahiplerinede "yoldan geçen" denmesini tasvip etmediğimi belirtmek isterim. :i-ih: Ek olarak forum yöneticimizin almış olduğu bir karara, böyle bir konu açarak, tabir-i caiz ise "ket koyarak" ne amaçladığınızı da anlamış değilim.  :spiteful: :keyifli: 

Saygılarımla,

:crazy:

Yorum bağlantısı
Mithat Tuğrul

Mükremin bey benide ekleyin listeye.

Ford club, fordcularındır :)  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...