İçeriğe Yönlendir

Ford Dışındaki Araç Bölümlerinin Kapatılması Talebi.

Misafir

Recommended Posts

Fatih Keskin

Suzuki'ler geliyor siparişleri geçtik...

Yaz bana da bi tane Suzuki iyidir 4x4 olsun ama

Yorum bağlantısı
Ertan Çabuk

Espsiz kanguya focustan iyi diyenler var aramızda, dağlar yola inerken

Korkudan ne dediğini bilmiyordur o..

Nerde sürecen 4*4 ü. Lokman abim asfalta tek çekerle bile gidiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk2

Bence çok seslilik iyidir.Evet bir Ford formu burası ama,yeri geldiğinde acımasızca da Ford eleştirilerinin yaspıldığı,gerçeklerin yazıldığı hoşgörü temelinde kurulmuş nadir form sitelerinden de birisi FordCLUB.Doğrusu bırakalım insanlar her marka konusunda gerçek bilgileri buradan edinsinler.Çok seslilik demokrasinin de bir erdemi değil midir???

Uğur abi son noktayı koymuş bence. Madem burası bir aile her türlü farklılıkları da kabul etmek lazım. 

Yorum bağlantısı

Anlaşılıyor ki, ağır tehdit, şantaj ve rüşvetle bir konu açtırmışlar. :yes: Forumun karanlık arşivlerinde böyle yüzlerce konu var. :yes: Forum sahipsiz değil! Gerekirse direniriz. Dere tepe bize vız gelir. :biggrin:

ford sorunsuz araba.. canımız sıkılıyor böyle.. laylonlar vw lere yardım iyidie sevaptır hem. onların da arabaları ile gezmeye hakkı var

Sayın Bayur, amenna gerekirse yardım da ederiz ama herkes rütbesini bilsin. :fiuw:  Şöyle kenarda oturup izlesinler, sorunlarını dile getirsinler. Ayrı konu açarız deyip kazan kaldırmak da nedir. :fiuw:  :biggrin:

Yorum bağlantısı

Yeni sayfa açalım boşta olsa yorum yapın. 7 beğeni bir şikayeti siliyor 2 yorum kaplan gücü ekliyor..

Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara

Önce 3 adet ;)

Herkese yetecek kadar var, bakalım fiyatlar nasıl olacak...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...