İçeriğe Yönlendir

Başiniza Gelirse Emsal Olsun

Sabri Güngör

Recommended Posts

Sabri Güngör

Arkadaşlar geçende oğlumun başına bir kaza geldi,otoyolda seyir halinde öndeki aracın arka camı patlayıp cam parçaları bizim aracın ön camını bir çok yerinden çatlatıyor motor kaputu ve ön tampon boyasına zarar veriyor şükür bu kadarla kalıyor. Bizim aracın kaskosu var lakin hasarı kaskodan yapınca rücu işlemi yapılamıyor bizim kaskomuz bozuluyor sebep araçlar arası temas olmaması karşı tarafın trafik sigortasından dosya açalım dedik yine karşımıza temas olmaması çıktı kiminle görüştüysem hep aynı cevabı aldım bu hasar karşı arcın trafik sigortasından yapılamaz. İnat ettim karşı tarafın trafik poliçesinden dosyayı açtık tramer girişi 13.46 da yapıldı sonuç 13.48 de çıktı 2 dakikada haklı olduğumuz kanıtlandı ve mutlu son dün sigorta ödememizi yaptı :) Eğer Yönetim izin verirse karşı tarafın poliçesini yapan Şirketi buradan paylaşabilirim ;)

• Beğen 18
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

geçmiş olsun abi.sonucun istediğiniz-ve olması gerektiği gibi çıkması sevindirici.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karadağ

Abi geçmiş olsun. Evladınıza bir şey olmaması sevindirici Allah korumuş.

Ne yani şimdi, öndeki kamyonun tekeri koptu geldi arkadaki aracı pert etti. Şimdi kamyonun suçu olmayacak mı?

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Abi geçmiş olsun, merak ettim öndeki aracın arka camı neden patlamış ??

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Abi geçmiş olsun, merak ettim öndeki aracın arka camı neden patlamış ??

Araç 1990 model Lada SW Arkadaş aracın içerisinde moloz taşıyormuş molozlar devrilince arka cam patlamış :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Abi geçmiş olsun. Evladınıza bir şey olmaması sevindirici Allah korumuş.

Ne yani şimdi, öndeki kamyonun tekeri koptu geldi arkadaki aracı pert etti. Şimdi kamyonun suçu olmayacak mı?

Öyle diyorlardı  :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasir Baş

Sabri ustam çok geçmiş olsun..Böyle durumlarda işin üzerine kesinlikle gitmek gerek. Böyle başarının tadı başka oluyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihan Beliceli

Sabri abim çok geçmiş olsun. Daha bilmediğimiz neler vardır araştırmak zor geldiği için hep boşver dedik şimdiye kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Geçmiş olsun Sabri abi..Kopan parçalar ön camı kırsaydı, çok daha kötü sonuç olabilirmiş, Allah korumuş..

Allah beterinden korusun abi  :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Eğer Yönetim izin verirse karşı tarafın poliçesini yapan Şirketi buradan paylaşabilirim ;)

Kimmiş o acemi.. paylaş da bilelim abi  :tongue:

Geçmiş olsun.. 

Ben de ödenmez demiştim... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kamyondan taş fırlıyor camı kırıyor, plakayı veriyoruz, bişey çıkmıyor-du. Bu emsal gibi olmuş.

Abi geçmiş olsun

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kamyondan taş fırlıyor camı kırıyor, plakayı veriyoruz, bişey çıkmıyor-du. Bu emsal gibi olmuş.

Abi geçmiş olsun

Taş sıçrama yine olmaz galiba... Sabri abi tutanak düzenlemişti.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Kimmiş o acemi.. paylaş da bilelim abi  :tongue:

Geçmiş olsun.. 

Ben de ödenmez demiştim... 

Kardeşim sadece siz acenteler değil çalıştığımız sigorta şirketlerinin oto hasar bölümleri'de ödenmez dedi :) Kardeşim sigorta şirketini yazayım'mı??

Abi geçmiş olsun

Servet taş harici bir cisim ödeneceğini zannetmem

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Geçmiş olsun abi. Cam parçalarının bu denli hasar oluşturabileceğini düşünmezdim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hayrettin Bahadir

Çok geçmiş olsun abi,sadece maddi hasar olması sevindirici onun da halledilmesi dahada sevindirici.. Allah beterinden korusun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Ustam Abim çok çok geçmiş olsun. Kardeşime bir şey olmamış şükür ALLAH korumuş.ALLAH beterinden sakınsın inşallah.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...