İçeriğe Yönlendir

Başiniza Gelirse Emsal Olsun

Sabri Güngör

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Allahallah, Allianz değil galiba seninkisi... Kikikikikkiikiki... :crazy:

Değil.. Allianz değil onun ki... :D

Ticari araçlarda uygulama farklı Murat Bey  :tongue:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Senin camlar mı değişiyor? :shok:

He güllüm. Denişiyok arada. :p

Değil.. Allianz değil onun ki... :D

Ticari araçlarda uygulama farklı Murat Bey  :tongue:

Yanlış mı anladım, Servet'e "ticari" mi dedin sen şimdi? :seytan:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi geçmiş olsun. 

Konuyu sabitledim başına gelen olursa kolayca ulaşabilsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Geçmiş olsun. Şimdi tv de izledim.Arabanın üstündeki kar (buz) aynı şekilde arkadaki aracın ön camına denk geldi.

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Geçmiş olsun. Şimdi tv de izledim.Arabanın üstündeki kar (buz) aynı şekilde arkadaki aracın ön camına denk geldi.

Necati Kardeşim yazdığın olay Trafik Sigortasını bağlamıyor sebep aracın üzerindeki buz harici cisim bizim olayımızda aracın arka camı dahili cisim :)

Yorum bağlantısı
Emre Gülşen

Sabri Abi geçmiş olsun, mücadelen içinde tebrik ederim.Sabri Usta'dan kaçmaz tabiii :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sabri baba konuyu çözmüş...  Detaylı anlatır burada... 

Olay, arabadan kopan bir parçanın zarar vermesinden kaynaklandığı için ödeniyor..

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Arkadaşlar konunun özü şu çalıştığımız tüm sigorta acenteleri ve bazı sigorta hasar müdürlükleri bu hasarın ödenmeyeceğini sebep olarak araçlar arası temas olmadığını savundular benim avantajım karşı aracın trafik sigortası Güneş Sigorta olması biz Güneş Sigortanın Anlaşmalı Servisi'yiz Hasar Denetim Uzmanı Arkadaşım beni dinledi ben evet araçlar arası temas yok lakin bizim aracımıza zarar veren cisimin öndeki aracın dahili malzemesi olduğunu nasıl'ki araç temasında sürücü hatası varsa burada'da sürücü hatasından dolayı aracın arka camının bizim araca temas edip zarar verdiğini anlattım onlarda sağ olsunlar ödemeyi yaptılar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emin Önal

Geçmiş olsun abicim. Gerçekten emsal olmuş. Sen değil de x bir kişi olsa da ödenir miydi acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...