İçeriğe Yönlendir

Başiniza Gelirse Emsal Olsun

Sabri Güngör

Recommended Posts

Eray Çalışkan

Geçmiş olsun Sabri ustam, malesef böyle prosedür açıklarıyla karşılaşılabiliniyor. Ama önemli olan işin peşini ve haklılığı bırakmamak. İstediğiniz sonucu elde ettiğinize çok sevindim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Sabri ustam, çok geçmiş olsun yeğenimize. En kötü kazası bu olsun.

Kamyondan taş fırlıyor camı kırıyor, plakayı veriyoruz, bişey çıkmıyor-du. Bu emsal gibi olmuş.

Abi geçmiş olsun

Taş sıçrama yine olmaz galiba... Sabri abi tutanak düzenlemişti.. 

Senede 2 defa beyana dayalı cam değiştirmiyor mu kasko? Benimki farklı senelerde iki defa ücretsiz değişti de. :unsure2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Sabri ustam, çok geçmiş olsun yeğenimize. En kötü kazası bu olsun.

Senede 2 defa beyana dayalı cam değiştirmiyor mu kasko? Benimki farklı senelerde iki defa ücretsiz değişti de. :unsure2:

Senin camlar mı değişiyor? :shok:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allianz'da; sayıda ve hangi cam olduğunda kısıtlama ve sınır yok..  Diğer şirketlerde değişir...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Ben de değiştirdim beyanla, 1 ya da 2 kere bozmuyordu hasarsızlığı.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Misafir

Gecmis olsun ve paylasim icin tesekkur ederiz, akla gelmeyecek seyler olabiliyor ve insan ne yapacagini bilemiyor bazen, bu da ornek oldu bana.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bir yıl içinde aksilik 3 kere kırıldı cam ( karadeniz sahil yolu yapım aşamasında ). İkisini ücretli değiştirdim ki araçların plakaları ve görüntüleri vardı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Allianz'da; sayıda ve hangi cam olduğunda kısıtlama ve sınır yok.. Diğer şirketlerde değişir...

Ay havanı yiyim senin! [emoji14]

Bir yıl içinde aksilik 3 kere kırıldı cam ( karadeniz sahil yolu yapım aşamasında ). İkisini ücretli değiştirdim ki araçların plakaları ve görüntüleri vardı

Allahallah, Allianz değil galiba seninkisi... Kikikikikkiikiki... :crazy:
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy

sabri usta geçmiş olsun.

Geçmiş olsun abi. Cam parçalarının bu denli hasar oluşturabileceğini düşünmezdim.

hareket eden araçlarımızın içinde kendi vücut hızımız yokmuş gibi düşünüyoruz ama sonuçta aracın hızıyla aynı hızda biz de ilerliyoruz. araba bir yere çarpıp durduğunda biz hareket etmeye devam edip kafamızı cama çarpıyoruz.

o hızla üzerimize gelen küçük te olsa kesici olan cam parçalarının aracımıza ve bize zarar vermesi gayet olası.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Geçmiş olsun abi ısrar etmeniz iyi olmuş boşuna dememişler "Hak verilmez alınır." diye ... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...