İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Veya Ebay Ürün Tavsiyesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Korhan Şenörer

Eren, 1. linktekiler 3 çipli, ama 2. linktekilerin çip sayısı görünmüyor. tek çipli olabilir. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Eren, 1. linktekiler 3 çipli, ama 2. linktekilerin çip sayısı görünmüyor. tek çipli olabilir. 

Yani pahalı olmasının elbet bir sebebi vardır ama ben o sebebi anlayamadım abi. Teşekkürler bilgi için. Eğer yapabilirsek şöyle bir planım varda. Size de tanıdık gelir belki ASX'den :)

BW6NyNb.jpg

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Yani pahalı olmasının elbet bir sebebi vardır ama ben o sebebi anlayamadım abi. Teşekkürler bilgi için. Eğer yapabilirsek şöyle bir planım varda. Size de tanıdık gelir belki ASX'den :)

Aradaki fark şu, 3 çipli olan tek çipli olana göre aynı boyutta daha fazla ışık verir, daha fazla akım çeker. Benim asx invite cam tavan yok, ama araştırırken intense asxte görmüştüm bunu. Güzel görünüyor. C Maxın cam tavanında şerit ledin yapışacağı yer var dimi? Cama mı yapıştıracaksın. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Aradaki fark şu, 3 çipli olan tek çipli olana göre aynı boyutta daha fazla ışık verir, daha fazla akım çeker. Benim asx invite cam tavan yok, ama araştırırken intense asxte görmüştüm bunu. Güzel görünüyor. C Maxın cam tavanında şerit ledin yapışacağı yer var dimi? Cama mı yapıştıracaksın. 

Abi perde rayının alt kısmına uydurulabileceğini düşünüyorum.Peki 3 çipli tek çipli olayında 3 çipli almak dezavantaj mı şu durumda?  Uyduramazsakta başka alanda kullanırım artık ledi :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Abi perde rayının alt kısmına uydurulabileceğini düşünüyorum.Peki 3 çipli tek çipli olayında 3 çipli almak dezavantaj mı şu durumda? Uyduramazsakta başka alanda kullanırım artık ledi :)

Ali cihangiroglu abinin yaptığı led tüp al abi
Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Ali cihangiroglu abinin yaptığı led tüp al abi

Hani nerde :) Bakayım

Led tüpte güzel görünüyor. Hatta forumdan bir arkadaş fiestanın arka stopları ile bagaj kapısı arasındaki boşluğa uygulamıştı. Çokta güzel olmuştu. C Maxte perde rayının alt tarafı olmasa bile şerit led cama da yapışabilir. 3 çipli daha fazla ışık verir, bazen fazla ışık hoş olmuyor, loş olması ve gözü rahatsız etmemesi açısından tek çipli daha uygun olur diye düşünüyorum. 

Yorum bağlantısı
Misafir

Led tüpte güzel görünüyor. Hatta forumdan bir arkadaş fiestanın arka stopları ile bagaj kapısı arasındaki boşluğa uygulamıştı. Çokta güzel olmuştu. C Maxte perde rayının alt tarafı olmasa bile şerit led cama da yapışabilir. 3 çipli daha fazla ışık verir, bazen fazla ışık hoş olmuyor, loş olması ve gözü rahatsız etmemesi açısından tek çipli daha uygun olur diye düşünüyorum.

Biz de o stoplardan ilham aldık zaten abi çok güzel olay cidden. Los hafif bir aydınlatma. Cipli ledler direk aydınlatma yapacak biraz dolmuş olur :D
Yorum bağlantısı
Misafir

Led tüpü oraya sığdırabilecek miyim birde o var. şerit ledi gizleyebilirsek dolmuşçuda olmadan bu işten sıyrılabiliriz belki :D sanki tek çipli şerit led daha ağır basıyor abi :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Led tüpü oraya sığdırabilecek miyim birde o var. şerit ledi gizleyebilirsek dolmuşçuda olmadan bu işten sıyrılabiliriz belki :D sanki tek çipli şerit led daha ağır basıyor abi :)

Led tüp çok ince. Hatta kenarında ince kesitli kenarı var bi yere sıkıştırmak için
Yorum bağlantısı
Soner Alp

Şerit Led fazla ışıklı olur, rahatsız edebilir. O Fiestada arka stop etrafına sarılı Led tüp daha loş olur.

Yorum bağlantısı
Korhan Şenörer

Biz de o stoplardan ilham aldık zaten abi çok güzel olay cidden. Los hafif bir aydınlatma. Cipli ledler direk aydınlatma yapacak biraz dolmuş olur :D

Evet tek çip daha uygun olur. Ozan haklı şerit led gizlendiğinde güzel oluyor ama gözle görünür olmasındansa tüp led daha iyi gibi sanki. Ama tüp ledin yapıştırılması nasıl olur onu bilmiyorum, kullanmadım hiç.

Yorum bağlantısı
Misafir

Led tüp çok ince. Hatta kenarında ince kesitli kenarı var bi yere sıkıştırmak için

Kardeşim pc başındaysan bana bi led tüp linki atarmısın? ben bakıyorum bakıyorum florasan gibi şeyler çıkıyor :D :D kafam karıştı iyice

Yorum bağlantısı

www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Smart-Watch-WristWatch-U8-U-Watch-for-iPhone-4-4S-5-5S-Samsung-S4-Note/1805251645.html

Akilli saat uygun fiyata. Gumrukten gecermi bunlar acaba.

Akilli saatler tam anlamiyla ne is yapiyor. Mesaj aramalar bluetooth yoluyla telefondan saate mi aktariliyor. Telefona dokunmadan saatle konusabiliyormuyuz ? Benim C Max'e bluetooth ile baglanip karasimsek gibi beni dinler mi acaba :D

Yorum bağlantısı

www.aliexpress.com/item/Bluetooth-Smart-Watch-WristWatch-U8-U-Watch-for-iPhone-4-4S-5-5S-Samsung-S4-Note/1805251645.html

Akilli saat uygun fiyata. Gumrukten gecermi bunlar acaba.

Akilli saatler tam anlamiyla ne is yapiyor. Mesaj aramalar bluetooth yoluyla telefondan saate mi aktariliyor. Telefona dokunmadan saatle konusabiliyormuyuz ? Benim C Max'e bluetooth ile baglanip karasimsek gibi beni dinler mi acaba :D

:) Abi ben bunu daha önce Aliexpreste gördüm ama cesaret edemedim almaya. Siz almışsınız iyi oldu. Test sonucunu bekliyoruz. Ayrıca bugun bizim mahallede geziyordun. Hayırdır Erdek'te hareketlilik bitti sanırım :D

Yorum bağlantısı

9. dakika'da ses saatten mi geliyor telefondan mı anlayamadım. Telefondan ise benim işimi görmez. :(

Yorum bağlantısı

Ben almadim Murat sadece gordum koydum buraya. Alpi lojmandaki basket kursuna getirmistim. Forda guttim silecek almaya 110 lira dedi kactim. Fiesta 140 liraymis :|

Yorum bağlantısı
Emre Berk

merhaba,

1.
Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLARARASI PİM)
01/11/2014 14:12:55

böyle olunca gümrüğe mi takılmış oluyordu? araç dvr kamera içindeki 24$

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

gümrüğe kafaya takmayın, en fazla 2.5 tl. alırlar.

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

1. link 5050 (üç çip)

2. link 3528 (tek çip)

Yorum bağlantısı

9. dakika'da ses saatten mi geliyor telefondan mı anlayamadım. Telefondan ise benim işimi görmez. :(

Sanmam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...