İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Veya Ebay Ürün Tavsiyesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Çağlar Bayur

ürünün açısı ile fotoğrafatki ampülün ışığı farklı gibi gelip takınca bilgilendirri msinizi rakam çok iyi

Yorum bağlantısı

ürünün açısı ile fotoğrafatki ampülün ışığı farklı gibi gelip takınca bilgilendirri msinizi rakam çok iyi

Abi ben almadım focusum yok :) Belki işine yarayan olursa diye paylaştım :good1:

Yorum bağlantısı

Abi dün akşam paylaştığım o ürün yanlış hatırlamıyorsam 2,13 dolardı. bugün 4 küsüre çıkmış.

ürün aynı gibi dursada iki ürünün descriptionları farklı. biri 1.2w diğeri 3w

Benim gösterdiğime 3w yazmış...

Yorum bağlantısı
Onur Oflaz

Öyle olacağını sanmıyorum ama sen alırsan iyiyse bende alırım... :D

Abi son 11 saat :D sonra fiyatı 71 dolar olacakmış :D

Yorum bağlantısı

Abi sen şarjlı kılıf almıştın demi? Memnun musun. Bir arkadaş iphone için istiyor da.Bende pek araştırmadım iyi midir değil midir.Ürün şu;

http://www.aliexpress.com/item/8pin-adapter-4200mAh-External-USB-port-power-bank-Charger-pack-backup-battery-case-for-iphone-5/1887106406.html

Al o zaman 2 tane :D

baktım diğer ürün fiyatlarına hepsi o civardaymış zaten :D bene indirim var sandım.

http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=flashlight+XM-L+T6+2000+Lumens&catId=0&initiative_id=SB_20141117131141

Yorum bağlantısı

Almadım ben. Xiomi powerbank aldım ben. ona söyle sanalpazardan powerbank alsın xiomi. Yarın telefonu değiştirir gene kullanır. Ben akıllandım, yılardır her telefona yedek pil alırdım...

Yorum bağlantısı

Almadım ben. Xiomi powerbank aldım ben. ona söyle sanalpazardan powerbank alsın xiomi. Yarın telefonu değiştirir gene kullanır. Ben akıllandım, yılardır her telefona yedek pil alırdım...

Tamamdır abi teşekkür ettim bu daha mantıklı :)
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bakın bazısında pil olmuyor, dikkat edin. :)

Benim verdiğim linktekinde yokmuş abi. : 12.Battery for 1x18650/3xAAA(not include)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...