İçeriğe Yönlendir

Aliexpress Veya Ebay Ürün Tavsiyesi

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

Mustafa neydi bu ?

abi led ampül, daha önce aynısından yine sipariş vermiştim, ebat ve adet olarak da takılacak birşey değil, neden böyle oldu anlamadım.

Çağlar Abi'nin verdiği adresteki açıklamalara bakacak olursak, satıcı adresi eksik yazdı, ya da paket hasar gördü, gümrük olsa Ordu'ya kadar gelir ve Ordu Gümrükten davetiye alırdım diye düşünüyorum,

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

power bank, ben sipariş verdim, fiyatı düştü bilginize. 16.66 dolar

http://www.aliexpress.com/item/12000mah-High-Capacity-Portable-Rechargeable-USB-Power-Bank-External-Battery-Charger-Pack-for-Iphones-Ipads-and/1766664499.html

abi led ampül, daha önce aynısından yine sipariş vermiştim, ebat ve adet olarak da takılacak birşey değil, neden böyle oldu anlamadım.

Çağlar Abi'nin verdiği adresteki açıklamalara bakacak olursak, satıcı adresi eksik yazdı, ya da paket hasar gördü, gümrük olsa Ordu'ya kadar gelir ve Ordu Gümrükten davetiye alırdım diye düşünüyorum,

Mustafa benim led siparişim dağıtıma çıkmış, adres sorunu veya hasar görmüş seninki.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Can
(düzenlendi)

bu ürünü aracınıza monte ettinizmi? aux usb çevirici yanlış anlamdıysam,ürün nasıl?

Monte ettim ancak sony'de aktif olmuyor duble teyb ile aktif hale getirilip usb ve aux kullanılabiliyor.

tarihinde İbrahim Can tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

Evet Mustafa, Bence de adres sorunu... 

ptt'nin bize sorun sayfasından sordum abi, takip numarası verdiler bakalım ne cevap gelecek, satıcıya da tarzanca sordum, dedim brother, ne oldu bizim led, kayboldu dedim, ondan da haber bekliyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

cevap geldi Abi,

Sayın Mustafa Karabulut,
İlgi : 2014-102834 Numaralı Info Başvurunuz,

Söz konusu gönderi 31/10/2014 tarihinde Bahçelievler Posta Dağıtım Müdürlüğümüze sevk edilmiştir. Ancak alıcı adresinin yetersiz olması nedeni ile tekrar hava limanında bulunan UPİM e yönlendirilmiştir. UPİM tarafından 04/11/2014 tarihinde tekrar Bahçelievler Posta Dağıtım Müdürlüğüne yönlendirilen gönderi alıcı adresinin yetersiz olduğu gerekçesiyle 05/11/2014 tarihinde yurt dışına iade edilmiştir. Gönderi hakkında detaylı araştırma başlatılması yetkisi göndericiye ait olduğundan gönderici ile irtibata geçerek reklamasyon başlatması gerektiği hususunda bilgilendirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Orduya ulaşsa sorun yaşanmazdı Mustafa
Demekki ciddi bir hata yapmış çinli.

Bu ampulden almamanız yönünde uyarım vardı yukarda.
Almayın Erkan bey smd kısmı çabuk bozuluyor. Ayrıca.
Bagaj tavan ve ayak için cree led almak yanlış.
Aracınız ne ?

Yorum bağlantısı
Erkan Uygur
(düzenlendi)

Orduya ulaşsa sorun yaşanmazdı Mustafa

Demekki ciddi bir hata yapmış çinli.

Bu ampulden almamanız yönünde uyarım vardı yukarda.

Almayın Erkan bey smd kısmı çabuk bozuluyor. Ayrıca.

Bagaj tavan ve ayak için cree led almak yanlış.

Aracınız ne ?

2011 sedan trend x peki ne kullanalim oneriniz nedir? tarihinde Erkan Uygur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Demir

F1 kasa kapı kolu, kontrol üniteleri , km saati, dijital saat renklendirmek için led önerisi şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı

aslında aliexpres fırsat ürünleri başlığı açılması lazım :D

Ben hergün superdealsa bakıyorum abi. işe yarar bişey varsa atıyorum buraya :)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu
(düzenlendi)

arkadaşlar ne derece doğru bilmiyorum, 41 dolara din 2 kumar oynamak isteyenler buyursun.

Edit: sahte çıktı :D

tarihinde Lokman Ceritlioğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Altta ona yakın fiyatlarla bir sürü satılık var....

Çözünürlük muhtemelen kötüdür. 480*800 demiş (galaxy S2 çözünürlüğü) ama muhtemelen daha kötüdür. Ayrıca sanırım içinde gps yazılımı yok. Orjinal navigasyon kullanın demiş yani alan kendisi yükleyecek ki ona uygun bulmak kolay mıdır bilinmez....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...