İçeriğe Yönlendir

Bajaj Qute İncelemesi

Misafir

Recommended Posts

Anahtar teslim 16.800 liraymış, motorsikletten bozma otomobil, bu arada testi sunanlardan en sağdaki yani Yiğit Top Eurosportta canlı yayınlanan yarışları sunan spiker bugüne kadar sadece sesini duymuştum görüntüsü ile sesi çok tezat geldi bana nedense :)

Yorum bağlantısı
İbrahim Halil Geloğlu

Sola saga bakıp bugulardan yolu göremiyorlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

ya bi yürüsün gitsinler. insanları sömürmekten başka bir şey değil o ne lan 16.800 TL bundan daha ucuza ford Ka veye fiesta fair alırım paşalar gibi binerim yuh diyorum  :angry:  :angry:

Ederi öldüm bittim desen 3000 TL etmez

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı

ya bi yürüsün gitsinler. insanları sömürmekten başka bir şey değil o ne lan 16.800 TL bundan daha ucuza ford Ka veye fiesta fair alırım paşalar gibi binerim yuh diyorum  :angry:  :angry:

Ederi öldüm bittim desen 3000 TL etmez

Aynı şeyi düşünüyoruz abi  :seytan:

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Aynı şeyi düşünüyoruz abi  :seytan:

Vallaha ya acayip bilendim bunlara haaa  :bambam:  :bambam:

Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Test etmeyi isterdim  :biggrin:  ama kime hitap ediyor anlayamadım. Bütçesi dar ama ille de sıfır araç almak istiyorum diyen birine sanırım ?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kaza güvenliğini geçtim, sürüş güvenliği yok ki? Buğudan önlerini göremiyorlar?

Yorum bağlantısı
Mustafa Serhat

Hiçbir şart ve ortamda alınacak bir araba değil, hatta araba bile değil :)

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Kaloriferi olmayan bir araç :s 

Cam varsa kaloriferde olmalı sadece ısınma amaçlı değil camın buğusu nasıl gidecek :s

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Vallaha ya acayip bilendim bunlara haaa  :bambam:  :bambam:

Şu "arabanın" edecek değeri 5000 lira ama bizde 17.000 liraya satılıyor  :nargile:

Kalorifer yoksa  :biggrin:

Buda olabilir  :biggrin:

gZ0d45.jpg

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Elin hintlisi 1930 model araba yapip bugun 15000e dünyaya satiyor....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Elin hintlisi 1930 model araba yapip bugun 15000e dünyaya satiyor....

Dünyaya değildir sadece bize satıyordur :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

pehhh bence alan bir konturole gitmeli bunlar varken o nedüğü belirsize binilmez

Tüketici koruma birlinin devreye girmesi lazım ölüm makinası, yuva yıkan, halk düşmanı ,insan madur edici olarak mudahale etmeli bu ne bee

GoA6Dy.jpg

zrk8MB.jpg

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Dünyaya değildir sadece bize satıyordur :D 

ilk olarak amerika, avrupa, afrikadan toplam 16 ülkeye satiliyormus. fiyati 2000$ bu arada yanilmiyorsam. Tabi ülkelere göre + vergi var bizde ötv, mötve, zöteve hepsinden var:)

Sonuc olarak adamlar satiyor...

Biz napiyoruz: anca birbirimizi yiyoruz...

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Mertim biliyorsun kurumlar bunları baya düşük fiyata alıyor. birde firma daha ne istesin bilinen kurum toplu alıyor. ucuza verse hatta bedava verse bizim milletimizi biliyorsun kötü olsa ptt niye alsın algısı yeter adamlar götürürler parsayı 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

ptt için uygun. 

vergi konusu zaten devlet ikisi de. bir cebinden diğerine.

2 bin dolara geliyor tanesi.

eskiden motorsikletli polisler vardı bu ona benziyor.

Ancak üzüldüğüm bunu Türk mühendisi de yapabilirken gidip elin hintlisinden bunu almak. Birileri zengin olacak ticaretle diye.

Tavan taşıması katil....araba devrilir...

Otosan'a söyleseler  fiorino'yu tırpanlar 20 bine klimasız kalorifersiz verirlerdi. göstergeyi bile takmayabilirlerdi.

Bu BAJAJ elektrikli olmalı. o zaman anlamlı olurdu. Ben kampüs içi böyle birşey bakıyorum mesela. teknik servise.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mustafa AYSAN

Kurye amaçlı kullanabilir sadece. Başka kullanım yeri aklıma gelmedi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

köpek korkusu olanlar motorsiklet yerine küçük kasabalarda kullanabilir. sokağa pek çıkmayan bayanlar ve yaşlılar çok araçla işi olmayanlar kullanabilir. keşke yerli olaydı.

aynı aracın çok daha albenili olanı yapılabilir sırf kasa düzeni ile. bir kere mesela 4 kapı anlamsız. otomatik vites olmazsa olmaz. kalorifer ön camdan şart. madem su soğutmalı. pencereler gayet iyi sıkıntı yok. ustu tam açılıp jip olarak konfigurasyon yapılabilmeli.

Araç şasili olmalı. üstü fiberglas ya da polietilen olmalı. şasili miydi?

Bu BAJAJ türkiye için bir dönüm noktası. niye? Çünkü bu yola çıkma izni alabiliyor ise herkes alır. Çok farklı araçlar alır. fiat 126 yı bu lisansla üretebilirsin vs vs.

Güvenlik evet zayıf olabilir. Ancak ona göre yerde kullanılacak ve zaman içinde tüm araçların küçülmesi hedef alınacak.

20141015-_DSC0151.jpg

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

köpek korkusu olanlar motorsiklet yerine küçük kasabalarda kullanabilir. sokağa pek çıkmayan bayanlar ve yaşlılar çok araçla işi olmayanlar kullanabilir. keşke yerli olaydı.

aynı aracın çok daha albenili olanı yapılabilir sırf kasa düzeni ile. bir kere mesela 4 kapı anlamsız. otomatik vites olmazsa olmaz. kalorifer ön camdan şart. madem su soğutmalı. pencereler gayet iyi sıkıntı yok. ustu tam açılıp jip olarak konfigurasyon yapılabilmeli.

Araç şasili olmalı. üstü fiberglas ya da polietilen olmalı. şasili miydi?

Bu BAJAJ türkiye için bir dönüm noktası. niye? Çünkü bu yola çıkma izni alabiliyor ise herkes alır. Çok farklı araçlar alır. fiat 126 yı bu lisansla üretebilirsin vs vs.

Güvenlik evet zayıf olabilir. Ancak ona göre yerde kullanılacak ve zaman içinde tüm araçların küçülmesi hedef alınacak

Avrupada bu tarz kullanimda olan arabalar var. Disi plastik, kucuk motor. 45km/h ile sinirlandirilmis. Sadece sehir ici amacli, kaloriferli, opsiyona gore klimali vs... Hatta ehliyetsiz kullanilabiliyor. Ama otobana cikmak yasak. Zaten 80lik otobanda 60dan az gidilmesi yasak.

Ornek olarak: aixam naylonlarin efendisi[emoji2]

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Aixam

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

Kapılarında kilitde yok. Camlar branda. Kaloriferi yok. Bunlar şimdilik eksisi bu ürünün. Bunları koymama sebeplerini bizzat kendim hintli fabrakinın müdürüne sorduğumda aldığım yanıt ise bunların motosiklet olarak ruhsatta yazabilmesi için belirli bir kilogramı geçmemesi gerekiyormuş. O yüzden bunlar konmamış. Cam, kilit ve kalırifer konusu Türkiyede ki Kuralkan tesislerinde eklenecekmiş. Bu arada deli gibi satılacak bu araç. Görün bakın siz. Kuryelere büyük bi nimet. Fabrikalara otellere yazlıklara vs.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

rezillik başka birşey değil şu memlekette ne çocuklar gençler var ne projeler var ilk eleme güvenli değil diye. e bu ne de sen bu ülkede bunu satırıyorsun hanki akıl alır bilmem ama olurda alıp binerlerse bizim insanımız otobanda en solda bununla gider biri çarpar içindekinin yaşama şansı yok be kardeşim bildin ölüm makinası 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Altınoluk

rezillik başka birşey değil şu memlekette ne çocuklar gençler var ne projeler var ilk eleme güvenli değil diye. e bu ne de sen bu ülkede bunu satırıyorsun hanki akıl alır bilmem ama olurda alıp binerlerse bizim insanımız otobanda en solda bununla gider biri çarpar içindekinin yaşama şansı yok be kardeşim bildin ölüm makinası

Okan abim Erciyes üniversitesindeki gençlere proje veriyorlar. Bilmem kaç yüz bin tl ödenek çıkıyor. Adamlar geliyor benden elektrikli bisikletlerin motorunu,beynini, elektrik tesisatını, fren tesisisatını vs alıp yapıyorlar. Nerde bunun üretimi. Nerde projesi. Bildiğin yapboz yapıyorlar. Yada beni tabirimle montajını.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...