İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Yi Araç Kamerası Incelemesi Dual Core Wifi 60 Fps

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Olgu bey malum araç kameraları konusunda sizden bilgilisi yok.. Ufak bir sıkıntı ile ilgili fikrinizi almak isterim.. Ben yıllar boyunca mac os x kullanıyorum windows işletim sistemleri ile çok haşır neşir değilim.. Merak ettiğim konu şu, kamera geldiğinde video çekimlerini bilgisayara kaydetmek için yada ayarlar vb. durumlar için windows şart mı acaba. bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim..

Bende Mac çok severim ama mac yok :)

En azından Telefona videoları indirme şansınız var daha sonra aktarım yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

Bende Mac çok severim ama mac yok :)

En azından Telefona videoları indirme şansınız var daha sonra aktarım yapabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim. :)

Bir şey daha sormak istiyorum kusuruma bakmazsanız eğer.. donanım'da da sizin yazdıklarınızı takip ettimde. Şu cama yapıştırılan quadlock ürünü ile ilgili 3 kamera videosu paylaşmıştınız lakin xiaomi için yoktu.. Gün olurda kırılırsa kendi aparatı acaba xiaomi yi'ye de uyar mı istersem ve http://www.quadlockcase.com/products/universal-adapter  güvenilir midir acaba? ömrüm boyunca ilk yurtdışı alışverişimi dünki kamera siparişi ile gerçekleştirdim de.. hangisi güvenilir hangisi güvenilmez bilemiyorum.. 

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Çok teşekkür ederim. :)

Bir şey daha sormak istiyorum kusuruma bakmazsanız eğer.. donanım'da da sizin yazdıklarınızı takip ettimde. Şu cama yapıştırılan quadlock ürünü ile ilgili 3 kamera videosu paylaşmıştınız lakin xiaomi için yoktu.. Gün olurda kırılırsa kendi aparatı acaba xiaomi yi'ye de uyar mı istersem ve http://www.quadlockcase.com/products/universal-adapter  güvenilir midir acaba? ömrüm boyunca ilk yurtdışı alışverişimi dünki kamera siparişi ile gerçekleştirdim de.. hangisi güvenilir hangisi güvenilmez bilemiyorum.. 

Quadlock çok güvenilir firma 6-7 alışverişim var. Paypal kullanırsanız yurtdışı alışverişlerde %100 güvendesiniz zaten.

Xiaomi Yi için uyar araya pleksi kesilirse.

Yorum bağlantısı
Misafir

Quadlock çok güvenilir firma 6-7 alışverişim var. Paypal kullanırsanız yurtdışı alışverişlerde %100 güvendesiniz zaten.

Xiaomi Yi için uyar araya pleksi kesilirse.

İlginiz için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.  :good1:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

İlginiz için teşekkür ederim. İyi günler dilerim.  :good1:

Fikir verir :

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

olgu satmadın şu 680 ha

ben o aparatla çocuklar için tablet montaladım çok fena işe yarıyor

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Fikir verir :

İşte bu çok iyi oldu gerçekten. Nisan ayında isterim bu ürünü kısmet olursa artık. Çok teşekkür ederim. :) 

Bir de son bir sorum olacak daha da başınızı ağrıtmayacağım :D  64 gb hafıza kartını hepsiburada'dan isteyeceğim class 10 samsung yada sandisk fark eder mi acaba? Beyaz ve kırmızı renkli olanları mevcut fark var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

9241bcc22e677bf39e3fa6ac48b14a45.jpg

İşte bu çok iyi oldu gerçekten. Nisan ayında isterim bu ürünü kısmet olursa artık. Çok teşekkür ederim. :)

Bir de son bir sorum olacak daha da başınızı ağrıtmayacağım :D 64 gb hafıza kartını hepsiburada'dan isteyeceğim class 10 samsung yada sandisk fark eder mi acaba? Beyaz ve kırmızı renkli olanları mevcut fark var mı acaba?

olgu satmadın şu 680 ha

ben o aparatla çocuklar için tablet montaladım çok fena işe yarıyor

O Rx270 ve video geçen seneden :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Çekimin güzelliğine bakın .) 1080P 60 Fps yapmayı unutmayın ayarı  ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Misafir

Çekimin güzelliğine bakın .) 1080P 60 Fps yapmayı unutmayın ayarı  ;)

Şu satış ilanınızı keşke ben sipariş vermeden önce koymuş olsaydınız siteye Olgu bey.. Tereddüt etmeden alırdım sizden.. Ama istedik bir kere ve sonuçta yine forumdan bir üyemize kısmet oldu güle güle kullansın. :) 

Şu yanında hediye olarak verdiğiniz camda daha az yer kaplayan aparat oldukça hoşuma gitti onu aliexpres dışında temin edebileceğim bir yer var mı acaba? 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Şu satış ilanınızı keşke ben sipariş vermeden önce koymuş olsaydınız siteye Olgu bey.. Tereddüt etmeden alırdım sizden.. Ama istedik bir kere ve sonuçta yine forumdan bir üyemize kısmet oldu güle güle kullansın. :)

Şu yanında hediye olarak verdiğiniz camda daha az yer kaplayan aparat oldukça hoşuma gitti onu aliexpres dışında temin edebileceğim bir yer var mı acaba?

Elimde fazla var tek adet için 20 tl den verebilirim ( kargo benden değil ) bulunsun diye almıştım 4-5 tane aynı satıcıdan. Aliexpress sitesinden alıncada 6.5 $ maliyeti var.

Çok araştırdım bu parçayı ucuza satan satıcı bulamadım valla.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu Abi, aşağıdaki kart uyar mı buna? Fiyat olarak en uygunu bu..

Sandisk 64GB Class 10 Micro SD Hafıza Kartı 48MB/S

http://urun.n11.com/hafiza-kartlari/sandisk-64gb-class-10-micro-sd-hafiza-karti-48mbs-P95410770?cid=604001&gclid=CIPjw87O6ssCFQtAGwodPg0G7w&gclsrc=aw.ds

Uyar ama orjinalliğinden emin olmak lazım satıcının sattığı ürünün. Sandisk çok sahte satan var kum gibi.

Yorum bağlantısı
Misafir

Uyar ama orjinalliğinden emin olmak lazım satıcının sattığı ürünün. Sandisk çok sahte satan var kum gibi.

10 lira fazla verip Samsung almakta fayda var ozaman. Sağol abi.  :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

Elimde fazla var tek adet için 20 tl den verebilirim ( kargo benden değil ) bulunsun diye almıştım 4-5 tane aynı satıcıdan. Aliexpress sitesinden alıncada 6.5 $ maliyeti var.

Çok araştırdım bu parçayı ucuza satan satıcı bulamadım valla.

Çok memnun olurum size ö.m yolladım.. :)

Yorum bağlantısı
Misafir

26 Mart'ta yola çıkan kameramı az önce teslim aldım.. İlk fotoyu da sizlerle paylaşayım.. Öğlene de montaj işini hallederim kısmetse.. Lakin 16 gb hafıza kartı da var deniyordu sanki bir yerlerde ama kart çıkmadı.. 

IMG_8141.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

26 Mart'ta yola çıkan kameramı az önce teslim aldım.. İlk fotoyu da sizlerle paylaşayım.. Öğlene de montaj işini hallederim kısmetse.. Lakin 16 gb hafıza kartı da var deniyordu sanki bir yerlerde ama kart çıkmadı.. 

O sadece preOrder yapanlar özel serii aldı  :blush:

Yorum bağlantısı
Misafir

Benimde kameram geldi.. Akşama erken çıkarsam montajını yapar, fotoğraflarım. Teşekkürler Olgu abi.  :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

O sadece preOrder yapanlar özel serii aldı  :blush:

Sağlık olsun zaten öyle yada böyle yetmeyecekti 64 gb şarttı. Ben ayarlarını yapma konusunda rahatlık olur diye bekliyordum açıkçası.. :) Buralarda varsa alacağım yoksa artık netten onu da isterim. İyi haftalar dilerim. :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Benimde kameram geldi.. Akşama erken çıkarsam montajını yapar, fotoğraflarım. Teşekkürler Olgu abi.  :flowers:

Rica ederim Kerem :) Acaba bir konumu açsam referanslarım diye  ;)  :hohoho:

Yorum bağlantısı
Misafir

Senin açmana gerek yok abi. Emmi açtı zaten.  ;)  :good1:

Unutmadan kameranın ayarları yapılmış durumda mı yoksa yapmam gerekir mi abi?  :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende bir soru sorayım hazır yakalamışken :) Samsung almak şart mı hafıza kartı olarak acaba? Lexar class 10 yada sandisk  class 10 olsa bir sorun olur mu? 

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan
(düzenlendi)

Senin açmana gerek yok abi. Emmi açtı zaten.  ;)  :good1:

Unutmadan kameranın ayarları yapılmış durumda mı yoksa yapmam gerekir mi abi?  :)

yahu en son hangi ayarda bıraktım unuttum ama telefon uygulaması ile bağlanıp, tarih saat bilgisi kapalı ise açabilirsin.  :yes:

Bende bir soru sorayım hazır yakalamışken :) Samsung almak şart mı hafıza kartı olarak acaba? Lexar class 10 yada sandisk  class 10 olsa bir sorun olur mu? 

Olur, ayrıca ucuz ve kaliteli olsun da istersen 11 $ free kargo miss :

http://www.aliexpress.com/item/Real-capacity-memory-card-8g-micro-sd-card-32-GB-class-64GB-10-microsd-TF-Card/32274315064.html?spm=2114.01010208.3.11.JDYzDq&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201602_5_9998_301_10034_507_10032_10020_10017_10005_10006_10021_10022_401_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=960e5ec8-3e5c-4fb0-966b-64be7176053a

Satıcı efsanedir  :bravo:

tarihinde Olgu Erhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...