İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Yi Araç Kamerası Incelemesi Dual Core Wifi 60 Fps

Olgu Erhan

Recommended Posts

Misafir

yahu en son hangi ayarda bıraktım unuttum ama telefon uygulaması ile bağlanıp, tarih saat bilgisi kapalı ise açabilirsin.  :yes:

Olur, ayrıca ucuz ve kaliteli olsun da istersen 11 $ free kargo miss :

http://www.aliexpress.com/item/Real-capacity-memory-card-8g-micro-sd-card-32-GB-class-64GB-10-microsd-TF-Card/32274315064.html?spm=2114.01010208.3.11.JDYzDq&ws_ab_test=searchweb201556_6,searchweb201602_5_9998_301_10034_507_10032_10020_10017_10005_10006_10021_10022_401_10018_10019,searchweb201603_9&btsid=960e5ec8-3e5c-4fb0-966b-64be7176053a

Satıcı efsanedir  :bravo:

Bu aklımda olsun şimdilik memleketten alayım bir an önce kullanmak için sabırsızlanıyorumda.. :biggrin: Sonra da yedek olarak bu satıcıdan isterim. Çok teşekkür ederim.  :good1:

Yorum bağlantısı
Misafir

Hafıza kartını da hallettik şimdi Olgu Bey'in anlattığı şekilde ayarları yapma ve sonra montajı halletme zamanı.. :) 80 mb/s olan kartı aldım inşallah uyum sorunu olmaz bu normallerinden daha hızlıymış..

IMG_8145.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Rica ederim Kerem :) Acaba bir konumu açsam referanslarım diye  ;)  :hohoho:

Olgu bey firmware update olmuyor.. hatta telefonun dilini ingilizce yaptım yine de olmuyor.. Upload Failure diyor.. nerede hata yapıyor olabilirim?? 

IMG_8147.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey firmware update olmuyor.. hatta telefonun dilini ingilizce yaptım yine de olmuyor.. Upload Failure diyor.. nerede hata yapıyor olabilirim?? 

3G de update yapmayabilir update şart değil aslında ? 

Micro sd karta dosya indirerek te update yapabilirsiniz ama gerek yoksa yapmayın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Olgu abi telefon uygulamasını indirdim. Wi-Fi den direkt görüntü aktarımı var. Gerçekten harika. Kurcaladıkça daha farklı özellikleri keşfedicem sanırım. :biggrin: 

Ama %90 ı Çince. İngilizce ayarı var mı acaba?

nM9y7R.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu abi telefon uygulamasını indirdim. Wi-Fi den direkt görüntü aktarımı var. Gerçekten harika. Kurcaladıkça daha farklı özellikleri keşfedicem sanırım. :biggrin:

Ama %90 ı Çince. İngilizce ayarı var mı acaba?

Telefonu ingilizce yaparsan sonra uygulamayı indirirsen ingilizce oluyor. Aslında ayarları çok basit 1. Msjda resimlerle göstermiştim.

Yorum bağlantısı
Misafir

Telefonu ingilizce yaparsan sonra uygulamayı indirirsen ingilizce oluyor. Aslında ayarları çok basit 1. Msjda resimlerle göstermiştim.

Deniyorum abi..  :good1:

Yorum bağlantısı
Misafir

Oldu abi.. Teşekkürler.  :flowers: Ama tekrar telefonu Türkçe ye çevirince yine Çince ye dönüyor..  :)

nM99Qa.jpg

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Oldu abi.. Teşekkürler. :flowers: Ama tekrar telefonu Türkçe ye çevirince yine Çince ye dönüyor.. :)

Ya zaten öyle devamlı müdahale etmek isteyeceğin ayar yok birtek saat tarihi videoya işle işleme ayarı :) diğer ayarlar kamera üZerindeki lcd ekrandan oluyor.

Yorum bağlantısı
Misafir

Ya zaten öyle devamlı müdahale etmek isteyeceğin ayar yok birtek saat tarihi videoya işle işleme ayarı :) diğer ayarlar kamera üZerindeki lcd ekrandan oluyor.

:biggrin:  :good1: Tamam abi. Sağol.  :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

3G de update yapmayabilir update şart değil aslında ? 

Micro sd karta dosya indirerek te update yapabilirsiniz ama gerek yoksa yapmayın.

Olgu Bey zaman olmadı cevap yazmaya.. sd karta format atınca düzeldi sorun ve güncellemeyi yaptı.. Dışarıda da güzel bir şekilde montajını hallettim.. Muhteşem netlikte gerçekten uygulama ile videoyu telefona attım ordanda youtube'a ekledik.. Bir iki foto ve ilk videoyu örnek olması açısından forum dostları için ekliyorum.. :)

Eklediğim videom.. 1080 P 60

IMG_8152.jpg

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu Bey zaman olmadı cevap yazmaya.. sd karta format atınca düzeldi sorun ve güncellemeyi yaptı.. Dışarıda da güzel bir şekilde montajını hallettim.. Muhteşem netlikte gerçekten uygulama ile videoyu telefona attım ordanda youtube'a ekledik.. Bir iki foto ve ilk videoyu örnek olması açısından forum dostları için ekliyorum.. :)

Eklediğim videom.. 1080 P 60

off süper çekmiş valla  :D

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bu kamerayla düğünlerde çekim yaparım. Netlik harika. Güle güle kullanın.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Bu kamerayla düğünlerde çekim yaparım. Netlik harika. Güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim Gökhan bey. :)

Yorum bağlantısı
Misafir
(düzenlendi)

İlk gece çekimimizi de yapmış olduk kalite gerçekten takdire şayan.. Almak isteyenler bir an bile tereddüt etmesinler.. :) 1080p'de farkı çok iyi anlayacaksınız.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Bende montajını yaptım. Biraz uğraşarak kabloları gizledim. Görüş açısı Gw1c ye göre çok daha fazla. Renk açık olduğundan çok belli oluyor dışarıdan. İnşallah zeval gelmez. [emoji28] [emoji16]

bd1362de0ca791cd8b62694132d9fd3b.jpg

f030dac75f4b1c98083c59cfb72f93f3.jpg

16183ce50568dfc1a9ac9f9dadba03e0.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Bende montajını yaptım. Biraz uğraşarak kabloları gizledim. Görüş açısı Gw1c ye göre çok daha fazla. Renk açık olduğundan çok belli oluyor dışarıdan. İnşallah zeval gelmez. [emoji28] [emoji16]

Hayırlı olsun Kerem bey.. Güle güle kullanın.. :) Bende de dışarıdan belli oluyor hatta radara bile benzetenler oluyor. :D

Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı olsun Kerem bey.. Güle güle kullanın.. :) Bende de dışarıdan belli oluyor hatta radara bile benzetenler oluyor. :D

Teşekkürler Tolga Bey, sizinki de hayırlı olsun.. Güzel çekimler yapmak dileğiyle.  :flowers:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Boya spreyle siyaha :)

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

:vreka:  :bravo:  :good1: En kısa zamanda yapacağım abi. Sağol..  :flowers:

Gayet güzel olur lensi ve boya girecek yerleri delikleri süper yalıtırsan sıkıntı olmaz. Yada siyah iyi bir keçeli kalemde olur  :flowers:

Yorum bağlantısı
Misafir

Gayet güzel olur lensi ve boya girecek yerleri delikleri süper yalıtırsan sıkıntı olmaz. Yada siyah iyi bir keçeli kalemde olur  :flowers:

Yada karbon fiber folyo kaplıyım..  :biggrin:  :good1:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...