İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Yi Araç Kamerası Incelemesi Dual Core Wifi 60 Fps

Olgu Erhan

Recommended Posts

Misafir

Gayet güzel olur lensi ve boya girecek yerleri delikleri süper yalıtırsan sıkıntı olmaz. Yada siyah iyi bir keçeli kalemde olur :flowers:

Olgu abi, kamera kapalı iken, wi-fi den bağlanılabilir mu acaba?
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olamaz böyle birşey :)

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

hastayım sana  :D  :air_kiss:  :bomb:

Yorum bağlantısı
Emre Alliş

önce konu sürekli takip edilir, kameralar arasında kıyaslamalar yaparken biranda sipariş girilmiş buluyor insan kendini,

laf aramızda çevremde 3-4 kişi istiyor bundan ticarete mi döksek işi  :D  :)

Yorum bağlantısı

..

:flowers: Kontağı kapattıktan sonra ne kadar sürede kapanacağı gibi bir ayarı var mı abi? İlk zaman 1-2 dakikadan önce kapanmıyordu. Son birkaç gündür 10-15 saniye sonra kapanıyor.  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

:flowers: Kontağı kapattıktan sonra ne kadar sürede kapanacağı gibi bir ayarı var mı abi? İlk zaman 1-2 dakikadan önce kapanmıyordu. Son birkaç gündür 10-15 saniye sonra kapanıyor. :unsure2:

Onun ayarı yok henüz.

Yorum bağlantısı
Bahattin Öztoklu

Takip

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

:flowers: Kontağı kapattıktan sonra ne kadar sürede kapanacağı gibi bir ayarı var mı abi? İlk zaman 1-2 dakikadan önce kapanmıyordu. Son birkaç gündür 10-15 saniye sonra kapanıyor.  :unsure2:

Bunlarda da rodaj mı var? :D

Yorum bağlantısı

Bunlarda da rodaj mı var? :D

Anlayamadım valla Gökhan. Gerçekten çok enteresan. Tam net süre tutmadım ama ilk taktığım zaman birkaç gün 1 dakikayı geçti kapanması. Daha sonra anahtarı kontaktan çektikten 15 saniye sonra kapanmaya başladı. Bu hafta hiç bakamadım henüz.. Garip yani.  :unsure2:

Yorum bağlantısı

Olgu abi, malum Youtube açamıyorum.  :) Görüntüleri bilgisayara yada telefona almak için kullanılacak bir program var mı? Yoksa direkt kartı bilgisayara takarak açabilir miyim?

Yorum bağlantısı

Olgu abi, malum Youtube açamıyorum. :) Görüntüleri bilgisayara yada telefona almak için kullanılacak bir program var mı? Yoksa direkt kartı bilgisayara takarak açabilir miyim?

Kendi uygulaması üzerinden wifi ile alınmıyor mu abi? Action Cam da indiriyorum ben öyle
Yorum bağlantısı

Kendi uygulaması üzerinden wifi ile alınmıyor mu abi? Action Cam da indiriyorum ben öyle

Kurcalamadım, denemedim Ozan. Akşama zaman bulursam bakarım. Teşekkürler.  :flowers:

Yorum bağlantısı
Emre Alliş

Kameram bugun geldi deneme sansim sadece 2 dk oldu gayet guzel ama arac cakmakligi calismadi bunla ilgili birsey yapmali miyim? 8 nisan siparis tarihi 25 nisan teslim bence iyi zamanlama. Ama sans iste fiyati dustu

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Len Olgu girdin kanıma yine aldımya la 55.88 $ puan vardı artı 15 tl de kart kullandım için çip geldi ohh

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Kameram bugun geldi deneme sansim sadece 2 dk oldu gayet guzel ama arac cakmakligi calismadi bunla ilgili birsey yapmali miyim? 8 nisan siparis tarihi 25 nisan teslim bence iyi zamanlama. Ama sans iste fiyati dustu

Çakmaklığı başka araçta denedinizmi ? Kesin çalışmıyormu ?

Len Olgu girdin kanıma yine aldımya la 55.88 $ puan vardı artı 15 tl de kart kullandım için çip geldi ohh

Bu fiyata almayanı dövüyorlar abi :)

Yorum bağlantısı
Emre Alliş

Tamamdir calisiyormus aceleyle baktigim icin yanildim. Cok az deneme sansim oldu ama wifi de birkac dk sonra baglanti dusuyor surekli oldu bugun.bakalim tum testlere tabi tutmaya calisamlcagm

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...

Perşembe A101 iyi fiyat iyi kart.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Xiaomi Yi Action için yeterli olur mu abi?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Xiaomi Yi Action için yeterli olur mu abi?

Süper olur bende 16 lığı var daş gibi daşşş :)

Yorum bağlantısı

Süper olur bende 16 lığı var daş gibi daşşş :)

O zaman alayım :)

Bu arada mobil uygulamaya da güncelleme geldi nefis olmuş :)

Yorum bağlantısı
Emre Alliş

Olgu bey benim 60 fps li görüntüler, sizin eklediğiniz videolara göre daha kalitesiz neden acaba? videoların alt kısımlarında sanki karıncalanma tarzı durumlar var tam izah edemesemde durum böyle. Birde wifi hemen kesiliyor kayıtta 15-20 sn kadar dayanıyor.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey benim 60 fps li görüntüler, sizin eklediğiniz videolara göre daha kalitesiz neden acaba? videoların alt kısımlarında sanki karıncalanma tarzı durumlar var tam izah edemesemde durum böyle. Birde wifi hemen kesiliyor kayıtta 15-20 sn kadar dayanıyor.

Video paylaşırmısınız kayıpsız netlik yandex.disk adresine fln yüklenebilir.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...