İçeriğe Yönlendir

Mondeo 2006 İle Mondeo 2008 1,6 Benzin Li Değiştirme Fikri

Timuçin Orcan

Recommended Posts

Timuçin Orcan

herkese ıyı aksamlar monde tcdi 2006 arabamı değiştirmek ıstıyorum takasta 15000 tl uste kredi cekip almak istiyorum 2008 mondeo trend 1.6benzinli fikirlerinizi almak isterim

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

Timuçin bey aksilikler sizi araçtan soğuttu galiba:) ben olsam temiz mk3 bulurdum benzinli alacaksanız madem 1.6 benzinli 2.0 dizelden sonra size tat vermez bence

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

Timuçin bey aksilikler sizi araçtan soğuttu galiba:) ben olsam temiz mk3 bulurdum benzinli alacaksanız madem 1.6 benzinli 2.0 dizelden sonra size tat vermez bence

Aynen benim su andaki halımı anlattınız o kadar güzeldi mk3 demekki temiz olanı olsa 10sene değiştirmem şimdi usta ellere gitsem en az 5bin tl gider sorunsuz mk3 um olsaydı arkama bakmazdım :(
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

50000 e falan geliyor bu hesapta 2008 benzinli?

Tam dediğiniz gıbı hocam mk3 tam benim arabam ama denk gelmedi temiz i orasını yaptırıyorum baska yerden ses v ksyısları rulmanlar zincir deyıştı v kayışının olduğu yerden cıtırtı sağ taraftaki kasnak gıbı olan yerde kaynakta tıkırtı soğuttular arabadan sabah kalktım bıraktım sağ arka paspas ıslak yine borca gırıcem bu sebepten 2009monde titanyum 30hasar kayıtlı oda uste 9bın ıstıyorum ne dersin hocam önden darbe almış cam falan deyısmiş

trend benzinli mondeo o kadar pahalı değil sanırım 2008 ler

Araştırdım pahalı ama araç. 70bınde karar veremedim
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Aynı fikir bende de var. Benim mondeomda sorun yok gerçi temiz fakat 1.6 liftback (titanium yada selective) düşünüyorum dizelde liftback yok. 2.0 tdci yanına yaklaşamaz belki ama araştırdığım kadar o kadar hantal bir araba değil. Şahsi görüşüm 1.6 100 hp focusa bineceğime aynı paraya 1.6 125 hp mondeoya binerim. Aralarındaki kg yanlış hatırlamıyorsam 150 kg falan olması lazım.

Edit: mondeo 1477 kg focus sedan 1242 kg imiş 235  kg fark var

tarihinde Salih Erdem SANCAK tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tam dediğiniz gıbı hocam mk3 tam benim arabam ama denk gelmedi temiz i orasını yaptırıyorum baska yerden ses v ksyısları rulmanlar zincir deyıştı v kayışının olduğu yerden cıtırtı sağ taraftaki kasnak gıbı olan yerde kaynakta tıkırtı soğuttular arabadan sabah kalktım bıraktım sağ arka paspas ıslak yine borca gırıcem bu sebepten 2009monde titanyum 30hasar kayıtlı oda uste 9bın ıstıyorum ne dersin hocam önden darbe almış cam falan deyısmiş

Araştırdım pahalı ama araç. 70bınde karar veremedim

sakın ha derim....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

sakın ha derim....

Haklısın hocam ozaman 15bın vericem mecbur arabasına gercı hasarlı Mondeo da arabasına cok guveniyor ama millet vekili ımıs eski sahibi özellikle yuksek hasar cıkarmiş
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Haklısın hocam ozaman 15bın vericem mecbur arabasına gercı hasarlı Mondeo da arabasına cok guveniyor ama millet vekili ımıs eski sahibi özellikle yuksek hasar cıkarmiş

ona sakın ha demiştim. bence rakam farkı aşırı. alacağınzı araca ne isteniyor? baktığiıınz 1.6 benzinli mondeo ya. öyle özeliikle yüksek hasar işi de şehir efsanedisir. hasar ödenene kadar 40 kontrolden geçer. biz var olan gerçeğini zor alıyoruz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

Aynı fikir bende de var. Benim mondeomda sorun yok gerçi temiz fakat 1.6 liftback (titanium yada selective) düşünüyorum dizelde liftback yok. 2.0 tdci yanına yaklaşamaz belki ama araştırdığım kadar o kadar hantal bir araba değil. Şahsi görüşüm 1.6 100 hp focusa bineceğime aynı paraya 1.6 125 hp mondeoya binerim. Aralarındaki kg yanlış hatırlamıyorsam 150 kg falan olması lazım.

Edit: mondeo 1477 kg focus sedan 1242 kg imiş 235 kg fark var

Hocam kac model olursa olsun Mondeo 2.0dizel gıbı yok bakma benimki soğuttu beni kusursuz olsa 20sene satmam
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

ona sakın ha demiştim. bence rakam farkı aşırı. alacağınzı araca ne isteniyor? baktığiıınz 1.6 benzinli mondeo ya. öyle özeliikle yüksek hasar işi de şehir efsanedisir. hasar ödenene kadar 40 kontrolden geçer. biz var olan gerçeğini zor alıyoruz

Hocam 45bin ıstıyor 75bınde araç 2008
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

fikrim... kredi ile benzinli 1.6 ya geçmezdim.

Mondeom ıyı olsa yaparmıyım hocam ama usta ellere gotursem masraf yaptım 5ben tl birdaha gucum yok yani haklısın esasında aynı fıkırdeyım ama mağlum
Yorum bağlantısı
Ali Gök

benzinli mondeo ile lpg de kaçınılmaz son mevcut. 2 3 bin tl harcamayı yine göze alacaksınız. hasarlı bir araç için kendi aracımdan vazgeçmezdim. 45 bine dizel titanium bile bulunabilir belki....

abi aceleci davranmak hatayı sürüklüyor. sakin ce beklemede kalıp birkaçgün iyice düşün mutlaka en iyi yolu formülü kendi bütçene göre üretirsin . lakin hasarlı benzinli trend mondeo çok doğru bir fikir değil gibi geliyor bana

Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

benzinli mondeo ile lpg de kaçınılmaz son mevcut. 2 3 bin tl harcamayı yine göze alacaksınız. hasarlı bir araç için kendi aracımdan vazgeçmezdim. 45 bine dizel titanium bile bulunabilir belki....

abi aceleci davranmak hatayı sürüklüyor. sakin ce beklemede kalıp birkaçgün iyice düşün mutlaka en iyi yolu formülü kendi bütçene göre üretirsin . lakin hasarlı benzinli trend mondeo çok doğru bir fikir değil gibi geliyor bana

Haklısın acele etmiyin. Yakınlarda tanıdık bir araç nasip olur sa cok ıyı olur
Yorum bağlantısı
Emrullah Aydoğdu

Hocam 45bin ıstıyor 75bınde araç 2008

Bence ederi 40000. Bir arkadaşın babasında var. 110 km de. Serviste motor tamir görmüş. param olsa hiç çekinmeden alırım ama kimseye tavsiye edemem. 39 bin istiyor. ilk sahibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yurt

2008 model araç için çok değilmi aradaki fark aracınızı kaça sayıyorsunuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Bence arada ki fiyat farkı ve Trend mondeo fiyatı uçurum, benim aracım 2008 titanyum TDCİ çok memnunum, sizin yerinizde olsam aracıma biraz masraf eder kafam rahat şekilde binerdim. Kısacası Trend ve hasar kayıtlı mondeo o paraya çok ama çok pahalı...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

Bence ederi 40000. Bir arkadaşın babasında var. 110 km de. Serviste motor tamir görmüş. param olsa hiç çekinmeden alırım ama kimseye tavsiye edemem. 39 bin istiyor. ilk sahibi.

hocam nıye tavsye etmezssın

Bence arada ki fiyat farkı ve Trend mondeo fiyatı uçurum, benim aracım 2008 titanyum TDCİ çok memnunum, sizin yerinizde olsam aracıma biraz masraf eder kafam rahat şekilde binerdim. Kısacası Trend ve hasar kayıtlı mondeo o paraya çok ama çok pahalı...

km sı dusuk temız ıse deyer dedım ama tabı bıraz pahalı   sutten ağzımız yandığı ıcın aman uc beş pahalı olsunda der cıkarmasın dıyorum trend ama fena değil araç hocam ılannını atıyım bak ıster ısen   http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kusursuz-66000-km-de-274521871/detay/

Yorum bağlantısı
Ali Gök

hocam nıye tavsye etmezssın

km sı dusuk temız ıse deyer dedım ama tabı bıraz pahalı   sutten ağzımız yandığı ıcın aman uc beş pahalı olsunda der cıkarmasın dıyorum trend ama fena değil araç hocam ılannını atıyım bak ıster ısen   http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-kusursuz-66000-km-de-274521871/detay/

Abi km sine aldanma 100 bin görmeden motor açtı bu arabaların sırf km yüzünden piyasa değerinin çok üzerinde bir fiyat. dizel otomatik titanium alınır o parayya

Yorum bağlantısı
Timuçin Orcan

Abi km sine aldanma 100 bin görmeden motor açtı bu arabaların sırf km yüzünden piyasa değerinin çok üzerinde bir fiyat. dizel otomatik titanium alınır o parayya

acılmısmı  motor ?

Yorum bağlantısı
Alper Doğan

acılmısmı motor ?

Timuçin bey illaki kasa değiştirmek istiyormusunuz ilk önce ona karar vermeniz lazım 2.0 dizelden 1.6 benzinliye binerseniz sizi o araç tatmün etmez birde en ufak bir arıza ile karşılaşırsanız diyelim iyice moraliniz bozulur bu kelimeleri sizin konularınızı takip ederek bir fikir yürütüyorum aracınıza hassas birisi olduğunuzu biliyorum konuşmalarınızdan bence mk3 ten devam edin kendi aracınız veya 2.0 benzinli olanından saygılarımla
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...