İçeriğe Yönlendir

Aracımız Kritik Bir Yerde Kaldığı Zaman Yapılacaklar: Köprü Vs

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Ali Eren

öle not bırakıp polisi aramakla olmaz yaşanan şu lanet olaylardan dolayı en doğrusu şu dur.

1-aracın yanında olmak en baş şart.

2-hemen polisi arayarak durum bilgisi verilmeli,

3-arkadan gelen araçlar için uyarı levhası konulmalı

4- Çekici çağrılır araç servise veya tamircisine götürülür. nokta

Ağzına sağlık abi, gayet güzel ifade etmişsin.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Burda benim bir eklemek istediğim var. Özellikle sağa virajlarda görünmez noktaya çekip ya da durup beklemek parketmek çok tehlikeli. arkadan gelen vurabiliyor. Böyle acil durduğunuzda ilk yapmanız gereken arkayı kontrol etmek. Sizden kaçaım derken başka şeyler de olur size de vurabilirler.

Bununla ilgili çok güzel video var bende.

Kesemez isem kamerayla çekecem ekrandan :)

Yorum bağlantısı
Misafir

2005 yılında anadolu/avrupa geçişinde tam köprü üstünde lpg bitti, aracı benzine geçirdim ama çalışmadı. Vurdurmak hiç aklıma gelmedi, sürekli marş basmaktan marş motorunu yedim :) yere flaşör koymak için tam araçtan inerken çekici geldi, o an piyango çıksa o kadar sevinmezdim :D Ne çabuk geldiniz abi dememe kalmadan, 24 saat burası izleniyor arıza olunca hemen geliyoruz demişti. Okmeydanına kadar aracı çekip para bile almamışlardı :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Burda benim bir eklemek istediğim var. Özellikle sağa virajlarda görünmez noktaya çekip ya da durup beklemek parketmek çok tehlikeli. arkadan gelen vurabiliyor. 

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

paylaşım ayarların private.... public yap hocam.

Düzenlerken izlenmesin demiştim :)

Hallettim hocam.. 

Görebiliyorsunuz değil mi.. 

Bu youtube her değişiklikte bozuyor videoyu sinir oldum... 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

florya yolunda 1991 de çok fena birşey başıma geldi zor kurtulmuştum sahil yolunda biri durmuştu ve sol doluydu. araç şahin.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

evet. biraz hızlı mı ne :)

Evet dedim ya bozuyor youtube :p

florya yolunda 1991 de çok fena birşey başıma geldi zor kurtulmuştum sahil yolunda biri durmuştu ve sol doluydu. araç şahin.

Allahtan bizim yollar sakin.. 

Bir an tereddüt etmedim ama. zaten içteydim.. Dubaların sağı boştu.. 

Kornaya nasıl bastıysam adam zıpladı saydırıyordu.. Kim bilir neler dedi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Kamyonet kaçmazsa direk sağdan  :crazy:

Bu yol mudur bilmem ama tır zamanı çok takograf bozdum sizin oralarda. Hele Ürgüp yolu gece muhteşem oluyor. Canım çekti fırsat olsa da bir servis atsam...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yeniden yükledim..

Dubalari koyması iyi ama hatalı koymuş, sağ çizgiden başlayarak koyması lazımdı bence.
Yorum bağlantısı
Ahmet Kaleli

Babamın arabası Genel Kurmay Başkanlığının önünde stop etti. :shok:  :shok:  :shok:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Videonun sonrası niye yok? :D En heyecanlı yerinde kesmişsin :p 

Bu arada sürüşünü sevdim ahbap... Tıpkı gençliğim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

evet. biraz hızlı mı ne :)

Ahlaksızca bir kullanım biçimi bence

Videonun sonrası niye yok? :D En heyecanlı yerinde kesmişsin[emoji14]

Bu arada sürüşünü sevdim ahbap... Tıpkı gençliğim.

Efendim?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Efendim?

Sürüş diyorum. Teknik, tarz, kombinasyon, konsantrasyon. Sana uzak terimler... Şaapma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ahlaksızca bir kullanım biçimi bence

Ustamsın.. Sürüş aklağımı senden aldım ben. :D

Sürüş diyorum. Teknik, tarz, kombinasyon, konsantrasyon. Sana uzak terimler... Şaapma.

Yok sürüşte iyi.. Çalışması sakıncalı Servet'in.. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben düz adamım. Viraj neyin bilmem. Landdan kalan bi huy diyelim

Sana kalan huyların %90'ı bundan kaldı. Neyin havasını yapıyon? İleri-geri-fren-ileri-geri-fren. Ha bi de indir kaldır kolları vardır :D Aynı Land hakkaten

forklift.jpeg

Sürüşte iyi olduğu bi nokta gördüm: Çok uzaktan ekip otosunu fark edip, SLX'i sıkıştırmayı bırakabiliyor :D :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ustamsın.. Sürüş aklağımı senden aldım ben. :D

Hiç topu atma, sen da ahlaksız kullanıyon

Sana kalan huyların %90'ı bundan kaldı. Neyin havasını yapıyon? İleri-geri-fren-ileri-geri-fren. Ha bi de indir kaldır kolları vardır :D Aynı Land hakkaten

forklift.jpeg

Sürüşte iyi olduğu bi nokta gördüm: Çok uzaktan ekip otosunu fark edip, SLX'i sıkıştırmayı bırakabiliyor :D :D

Allahtan hetecem var, kahkaha ile elimden fırlayan asus neyin olsa kırılır dı :D
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Misafir

Sürüşte iyi olduğu bi nokta gördüm: Çok uzaktan ekip otosunu fark edip, SLX'i sıkıştırmayı bırakabiliyor : :D:D 

:sandalye:

sesli güldüm gece gece 

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ekip otosu olayını özetlemek gerekirse; Karabük-Bartın yolu, Bartın giriş mevkii, kaymak gibi asfalt, SLX ile uçuyorum adeta (rüzgar sesini diyorum yanlış olmasın) aynamda beyaz kangoo, adeta slalom yapıyor, ehlaksızca dibime giriyor, soluma geçiyor, geri gidiyor, ben hala uçuyorum tabi... Bi yola bi dikize bakarken, arkamdaki beyaz kango, oldu bir beyaz nokta. Sonra önüme baktım, beyaz Symbol, tepe lambası da var, üzerinde de TRAFİK POLİSİ yazıyor...

Arkamdan, benim önümdeki ekip otosunu nasıl gördün, ne ara frene bastın, ne ara ideal şoför moduna geçtin be adam... Saniyeler sürmedi :D :D :D

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...