İçeriğe Yönlendir

Katılım Bankası Araç Kredisi Hakkında Acil Bilgi

Erhan Güler

Recommended Posts

Çağlar Bayur

eskiden kendilerine has avantajları vardı. isimleri bile para ile satıldı bankalar arası ancak zamane piyasasında pek değerelri kalmadı . her bonus yazan afiş aynı imknaları sağlmaıyor mesela

Yorum bağlantısı
Furkan YAYVAN

eskiden kendilerine has avantajları vardı. isimleri bile para ile satıldı bankalar arası ancak zamane piyasasında pek değerelri kalmadı . her bonus yazan afiş aynı imknaları sağlmaıyor mesela

Çağlar abi eskiden kartlar cok zor verılırmıs. Annem emeklı ogretmen 97-98 yıllarda o zman maaşını almakta olduğun bankadan kart almak ıstemıs ıkı tane memur kefıl ıstemısler. :biggrin:  :biggrin: :biggrin:  Şimdiler ise bazı bankalar üniversite öğrencilerine tek imza ile kart verebılıyor 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tüketim toplumu olmadan önce zordu . yine zorlaşıyor sanırım özelikle limit belirlenmesi... İyi bir şey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

93 senesinde ilk kredi kartımı akbanktan almıştım.Zorla,güç bela,çalıştığım firmanın müdürünün (abimdi :blush: ) ricasıyla ve 1 kefil ile.

O dönem işyerinde çalışanlar hepimiz birbirimize kefil olmuştuk.Ne içtiysek o zamanlar :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Furkan YAYVAN

tüketim toplumu olmadan önce zordu . yine zorlaşıyor sanırım özelikle limit belirlenmesi... İyi bir şey

Limit kısıtı cok ıyı oldu.ınsanlar kartla harcama yaparken hesap yapamıyor sonra ekstre gelınce sıkıntı yaşanıyor. Ben gecen ay maaşımın yarısı ıle kart borcu odedım ekstreyı ınceledıgımde gereklı olan hıcbırsey almadığımı gordum. hemen kartın borcunu odedım kartı esıme verdım. nakıt parayla ıslem yapmaya başladım. nakıtle donunce ınsan ne harcadığını daha ıyı bılıyot bence

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

nakit kraldır da... nakti tamamen kaldıracaklar... maliyeciler sevmez nakd-i

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

nakit kraldır da... nakti tamamen kaldıracaklar... maliyeciler sevmez nakd-i

bizim sektörde satılan malın birim fiyatı yüksek olduğundan -perakende dahil satışlarımızın tutarı yüksek çıkar.geçen seneye kadar 8000 tl olan nakit işlem limiti bu sene 7000 tl ye düşürüldü.müşteri zaten bizimle 50-100 liranın pazarlığını yapıyor,aldığı mal 25 bin tutunca götür bankaya hesabımıza yatır demek durumundayız.nakit elinde alış veriş yapamıyor.bankaya gidince de banka 25 bin liranın bizim hesabımıza yatması için müşteriden 50-100 lira civarında masraf istiyor.adam zaten mal alırken 50-100 ün peşinde.bankaya söverek çıkıp gidiyor.bu durum insanları kayıtdışılığa iteliyor.nasıl olacak bu işler

bankalar masraf konusunda çok acımasız oldular.her kalemden alabildiğini almaya bakıyor,olmadı yeni kalemler icad ediyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...