İçeriğe Yönlendir

Arazi Naylon'u 4X4

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Geçtiğimiz haftasonu Servet abi'ye yaptığım ziyarette 3. stobumu (w16w) sağolsun Photon led'lerle değiştirdi. Halojenden hiç bir farkı yok aydınlatmanın. Gayet güzel oldu. Teşekkür ederim Servet abi :wub:

6nZ8J9.jpg

WYVE7Q.jpg

Bagaj çevresi çok çıplak gözüktü gözüme, onu da kapattım.

3o9PEp.jpg

pPR96n.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yok çerçeve takınca demek istedim.

bagaj halısı neden havada?

:D

Abi orada kazık yedim eski sahibinden. Stepnenin etrafında strafor olması lazım. Herif sökmüş, sonrası meçhul. Alırkende "biz döşemeyi oturtamadık" dedi, benimde hiç aklıma gelmedi ki serviste sormak.

Çıkma bulursan bekliyorum haber mutlaka. Sadece 4x4'lerde bu strafor mevcut.

İkinci seçenek, varolan stepneyi satıp mini stepne alıp yerden ve ağırlıktan kazanmak. Straforun sıfırı 600TL, stepne ise 250TL. Bir de üstündekini de satsam, bedavaya hallederim herhalde :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ince stepne tak . bagajdan da kazan. ağırlıktan da.

Senin oralarda bagajdaki yerini denemem için var mıdır?

Hani stepneyi alıp ta yine olmazsa döşeme, oturur ağlarım da :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ince stepne ne gezer bizde hiç görmedim .. malum jeep... olur olur kesin olur. 12 cm civarı birşey

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

ince stepne ne gezer bizde hiç görmedim .. malum jeep... olur olur kesin olur. 12 cm civarı birşey

Genişliği değil de, lastiğin girdiği havuzun derinliği önemli aslında. Yani çok dipte kalırsa ince stepne, üstüne yük bindiğinde bagaj kaplaması kırılabilir. Derdim o.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yükselik 12 cm dir genelde

Çabi, kerem abi deki uyar mi bana?

Bijon araligi uyuyor da geri kalan degerleri anlamadim.

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Sani uygun bijon araliginda uygun rakama stepne var al onu cok dipte kalirsa beyaz esyalarin yaninda cikan strafor ile desteklersin bagaj halisi gocme yapmaz. Cozersin bir sekilde bence.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani uygun bijon araliginda uygun rakama stepne var al onu cok dipte kalirsa beyaz esyalarin yaninda cikan strafor ile desteklersin bagaj halisi gocme yapmaz. Cozersin bir sekilde bence.

Sami stepne mevcut ama etrafındaki strafor eksik olduğu için döşeme boşta.

Kerem abi'nin mini stepnesine göz diktim, ilk buluşmamızda deneme yapacağım onunla. Olursa alıyorum zaten kendisinden :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çabi, kerem abi deki uyar mi bana?

Bijon araligi uyuyor da geri kalan degerleri anlamadim.

görmedim keremdekini

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

AutoBild'in kendince yaptığı bi tasarım. Lodgy, Duster ve Sandero'yu mix'lemişler... Ben beğenmedim maalesef.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

2. viteste rahat kalkıyor mu araba?

Öyle diyorlar ancak debriyajın sağlığı için denemedim hiç.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

debriyaj ile yakınlık kurma.. ilk offroad da vedalaşacan nasıl olsa.. gelsene bişi deniyelim

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

debriyaj ile yakınlık kurma.. ilk offroad da vedalaşacan nasıl olsa.. gelsene bişi deniyelim

uçarı kaçarı yok yani öylemi Çağlar abi ? :)
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

stoplara acil müdahale şart... 

Ben kendim için el atıyorum :) Proje tamamlansın, koyacağım buraya :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...