İçeriğe Yönlendir

Arazi Naylon'u 4X4

Sani Gerşon

Recommended Posts

Meme

[emoji49]

Demeseydin iyiydi. :blush: Çünki o bizi deMEMEmiz konusunda çok uyardı. Bunu bileMEMEn mümkün değil. :yes:

Sani'ye serbest [emoji23]

Alarmları çaldırıyorum :police: :police:

Mutlu oldun mu şimdi [emoji23]

Yorum bağlantısı

Ustteki alinti mi gördün mü Hakan abi

Cevabım ona istinadendi zaten [emoji23]

Ne zaman?

Ne zaman istersen.

Yorum bağlantısı

[emoji49]

Sani'ye serbest [emoji23]

Mutlu oldun mu şimdi [emoji23]

Sani'nin söyleMEMEmesinde sakınca yok da, bizim niye var? :angry:  

Yorum bağlantısı

Sani'nin söyleMEMEmesinde sakınca yok da, bizim niye var? :angry:

Adam yönetimde [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Demir

Bir haftadır bende kullanıyorum boş versiyonunu daha öncede kullansam da, daha rahat test ediyorum. Özellikle çamurlu arazide L200 den sonra tırt olsada normal kullanıcı olarak sevdim diye bilirim. Hatta babam bayıldı ilerde düşünmüyor değiliz. İçi felan hiç benlik olmasa da tam babamlık. Daha önce virajlarını sevmediğimi belirtmiştim ama biraz kullandıktan sonra beklediğimden daha iyi olduğunu ıspatladı. Ancak 6 vites beni deli ediyor, bünyem hiç kaldırmıyor bu kadar vites değişmeyi ki zaten bir kaç tanesini atlıyorum arada :) Son bir not Kendi malım değilmiş gibi ve bol denemeli (hızlanma ve arazi) ortalama tüketim 6,1 bence fena değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bir haftadır bende kullanıyorum boş versiyonunu daha öncede kullansam da, daha rahat test ediyorum. Özellikle çamurlu arazide L200 den sonra tırt olsada normal kullanıcı olarak sevdim diye bilirim. Hatta babam bayıldı ilerde düşünmüyor değiliz. İçi felan hiç benlik olmasa da tam babamlık. Daha önce virajlarını sevmediğimi belirtmiştim ama biraz kullandıktan sonra beklediğimden daha iyi olduğunu ıspatladı. Ancak 6 vites beni deli ediyor, bünyem hiç kaldırmıyor bu kadar vites değişmeyi ki zaten bir kaç tanesini atlıyorum arada :) Son bir not Kendi malım değilmiş gibi ve bol denemeli (hızlanma ve arazi) ortalama tüketim 6,1 bence fena değil.

4x2'mi? Bu ortalama başka türlü olamaz da :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

VEEEEE sanıyorum ki , Türkiye'de bu işlemle tekim :)

Bu stoplardan başka hiç bir yerde ülkemizde görmedim.

Stoplar yurtdışında Renault Duster olarak satılan modellerde mevcut. Bu stoplar için iki konfig yapan Renault, tek geri vites ve tek sis ile çift geri vites ve tamponda sis olarak yapmış. Hatta bazı ülkelerde sis lambasının olmadığını da gördüm :shok:

Sisler için reflektörler açıldı, içine led döşendi. Orjinal tesisatta soket açılıp pin'lerin yeri değiştirildi ve sis farı kablosu reflektörlere uzatıldı. Geri vites hattı da sağ taraftan sol tarafa çoğaltıldı.

Reflektörlerdeki led'ler maalesef kuvvetli değil bir sis farı kadar ama içine şerit led'ler tam sığdı. Daha kalın bir led döşenmesine imkan yok. Sonrasında ise sıcak silikonla kapatılıp tampona takıldı.

Geri vites ve fren lambaları tek duy 25w led olarak değiştirildi.

Ben çok beğendim, bakalım sizler ne düşüneceksiniz.

goYbv5.jpg

PMaG25.jpg

7v1QWY.jpg

l1N4Pr.jpg

v4NyA4.jpg

1dZ7Xb.jpg

v4NyqD.jpg

l1N4Vp.jpg

ZdznjV.jpg

o7Nyq9.jpg

nrNy9M.jpg

o7Ny1q.jpg

l1N4Vp.jpg

• Beğen 20
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

Sani abi hayırlı uğurlu olsun, 1.5 dciden devam diyorsun yani. :)

Bu arada stoplar çok güzel olmuş gerçekten ya. Yolda görsem herhalde bir makyaj daha geldi opsiyon olarak bu stopları sundu dacia derdim.

Maaşallah, kazasız belasız inşallah...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
(düzenlendi)

Çok güzel olmuş. Daha önce bahsi geçti mi bilmiyorum ama bagaj üstü spoyler ile çok daha güzel olur.

1c705958b33ffca43434dd2aa502010d.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Mükemmel, sırada farlar var

Bunu yapan sıradan bir elektrikçiydi. Aheste aheste, gına geldi.

Farlar için, parçalar bagajda hazır ama ocakbaşı şart :blush:

Çok güzel olmuş. Daha önce bahsi geçti mi bilmiyorum ama bahsi üstü spoyler ile çok daha güzel olur.

Yok, ama aklımda. Sırayla :)

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben olsam bagaj kapağındaki şu kısmı parlak kırmızıya boyar stop gibi görünmesini sağlardım... 

goYbv5.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben olsam bagaj kapağındaki şu kısmı parlak kırmızıya boyar stop gibi görünmesini sağlardım... 

şişik kısımdan bahsediyorsun sanırım. 2 çekerlerde yapanlar var. Parlak güvenlik şeridi koyanlar oluyor. Ben pek beğenmedim nedense.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
(düzenlendi)

Maşallah yakışmış ama arka taraf çok boş gözüküyor

tarihinde Oğuzhan Çakır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Taner Kültüroğlu

Çok güzel olmuş ben çok beğendim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çok sağolun arkadaşlar.

Arka şişik kısımlara dokunursam 4wd yazısından vazgeçmek durumunda kalırım ki, onu istemiyorum.

Bi-xenon pahalı, led'ler mevcut, onun montajı için Osman usta'yı bekliyorum, bayramdan sonra artık.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...