İçeriğe Yönlendir

Arazi Naylon'u 4X4

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Armster kolçak araca sonradan eklenmiş serviste. Ancak kemer tokası ile sıkışıyor. Koltuk benim oturma pozisyonumda minicik bir kımıldamada dahi toka gıcırtı yapıyor. Ben şimdilik keçe yapıştırdım tokaya ancak çok kalın ve 3-5 ileri geri oynatmada keçeler çıkıyor. Önerisi olan var mıdır?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Soyleseydin keşke

Tokatlar sökülüp dışardan makaron gecirilecek

Daralan makaron mu? Onlar da ses yapmaz mı? Kolçağın toka ile buluştuğu kısımları sert plastik değil. Kaucuk gibi garip bi madde.

Bez bant çözmez mi?

Yorum bağlantısı

Dün bu canavarın aynısına bindik. 7 kişi, yaklaşık 800 kg. Dik, ıslak, çamurlu, çim yokuşu tek nefeste tık demeden tırmandı maşallah..  :nazar:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dün bu canavarın aynısına bindik. 7 kişi, yaklaşık 800 kg. Dik, ıslak, çamurlu, çim yokuşu tek nefeste tık demeden tırmandı maşallah..  :nazar:

Teker yere basıyorsa sorun yok.. 

Yorum bağlantısı
Canberk Eken

Sani bey mi denemiş? Konuda bulamadım abi.

Ben buldum   :seytan:

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben buldum   :seytan:

Hakkat bu nasıl kilit yahu, ya kilit açık değildi ya da çakma kilit, hiç işe yaramaz

Bu arada çaktırmayın King sağ ile solu karıştırmış ilk başlarda :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tugay Aydın
(düzenlendi)

Linki atıp denesek merak ettim.

tarihinde Tugay Aydın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

yahu esp/tc devre dışı mı? patinaja düşünce neden o tekere fren uygulamıyor??

Devre dışıydı. Diğer konuya yazmıştık aslında.

Elektronik kilit var ancak araç dönüşlerde katır kutur sesler çıkartıyor. Servet abi tam elektornik olmadığını iletti.

Kilidin tam olarak devreye girmesi için daha fazla gazla basmak gerekiyormuş. Acıma, vur kırbaçı dedi :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı

Yanlışım yoksa tam kilitteyken özellikle sağlam zeminde dönüşlerden sakınmak gerekiyor. En azından çift çeker ve kilitli axorlarda öyle. 

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Yanlışım yoksa tam kilitteyken özellikle sağlam zeminde dönüşlerden sakınmak gerekiyor. En azından çift çeker ve kilitli axorlarda öyle. 

Bende böyle biliyorum.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sani can alıcı noktayı sormadım kapıları tok kapanıyor mu bu naylonun ona göre listeye ekleyeceğim :)

Bir megane değil ama bir getz te değil yani.

Orta halli. Gıcırtısı yok şükür :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)

Ön fara kelebek giriyomu seninde :)

Sol ön kapi mentesesine dikkat et kapi sarkiyor ekşın kullanimda :)

Şaka bir yana fiyatina gore guzel aractir elimin altindan cok gecti malum hala ugrasiyorum 6 adet dusterla :) Güle güle kullan. Burda offroad parkuru var tabelasini goruyorum bi bakayim da etkinlik neyim yapalim

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Havalar soğuk Eskişehirde 2 gün önce kombi yaktım şu an gıcırtı yok bakalım ısınınca ne yapacak :)

Megane'a yetişemedin, bari Duster'a gel :D

Ön fara kelebek giriyomu seninde :)

Sol ön kapi mentesesine dikkat et kapi sarkiyor ekşın kullanimda :)

Şaka bir yana fiyatina gore guzel aractir elimin altindan cok gecti malum hala ugrasiyorum 6 adet dusterla :) Güle güle kullan. Burda offroad parkuru var tabelasini goruyorum bi bakayim da etkinlik neyim yapalim

Menteşeler Renault'larda hep kronik sorun. Sağolsun garantili veya değil, Renault direkt değişim yapıyor ücretsiz olarak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Bugün arabayi park ederken sağ on teker kaldırıma çıktı, aklıma senin Duster geldi. Bi dahaki sefere resim de atıcam :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...