İçeriğe Yönlendir

Kasko Sorunu

Tuna İşgören

Recommended Posts

Sani Gerşon

Kara araçları kasko sigortası şartlarında diyor abi..  yoksa demiyor mu ?

Dediğim nokta atlandığında poliçe tutarının düşük çıkması piyasa da onları rekabetçi gösteriyor olabilir.

Dediğin noktanın atlanmaması için düzgün bir sigortacı ile çalışacaksın işte abi. Herkes her işi yapmayacak. İşini bilenle çalış ki, ne sen kaybet ne de kasko firması ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Dediğin noktanın atlanmaması için düzgün bir sigortacı ile çalışacaksın işte abi. Herkes her işi yapmayacak. İşini bilenle çalış ki, ne sen kaybet ne de kasko firması ;)

Bu konuda zaten hemfikirim.. ancak vatandaş zarar görüyor işte.. Bilen var bilmeyen var. Araştıranlar var hiç sorgulamayan var.. İş tamamen acentanın yada başka birinin inisiyatifinde olmamalı. Ciddi bir konu neticede. 

Mesela bir acenta bana dedi ki ruhsat bilginiz neyse sistem onu görür dedi. Yani araç ruhsatta yanlışlıkla titanium yarine tren yazsa kasko poliçesi trend olarak kesilir dedi. Sen titanium desen bile eksper bunu ödemez dedi. Uğraşır durursun dedi. Bizim ruhsatların hali de içler acısı herkes biliyor.. Birçok yanlışlık var..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mesela bir acenta bana dedi ki ruhsat bilginiz neyse sistem onu görür dedi. Yani araç ruhsatta yanlışlıkla titanium yarine tren yazsa kasko poliçesi trend olarak kesilir dedi. Sen titanium desen bile eksper bunu ödemez dedi. Uğraşır durursun dedi. Bizim ruhsatların hali de içler acısı herkes biliyor.. Birçok yanlışlık var..

Hahaha 

Alakası yok.. Bi şeyden anlamıyor bunu diyen ama cevap vermeyeceğim sana.. Bu son mesajımdır.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tuna İşgören

Mehmet abi ben o astraya essentia üzerinden kasko yaptirsaydim eger ön cam degistirme olayinda bana en boş paketin camı verilmeyecekmiydi ? Essentiada çünkü yağmur sensörü mevcut degil ?

Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Hangi yasa diyor bunu.

Mehmet, benim focusun kasko örneğini versene Ayhana. [emoji4]

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Anlayamadım

Mazda cx 3'ün 4 modeli var. Bendeki power serisi. Led far ilave misal. Aracım kaza yaptığı vakit baz modelin farı mı takılacak belirtmedim ise?

Ayhan sanırım bunu soruyor temelde

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi ben o astraya essentia üzerinden kasko yaptirsaydim eger ön cam degistirme olayinda bana en boş paketin camı verilmeyecekmiydi ? Essentiada çünkü yağmur sensörü mevcut degil ?

Hayır öyle değil.

Aracın neyse onu seçeceksin.. fazlasını seçmek işe yaramaz.

Aracının orjinal camı düz cam iken. Yada standart donanımı düz camlı iken. Sen ısıtmalı camlı araba isteyip opsiyon olarak almış olsaydın. Opsiyon kısmını bildirip farkını ödemek zorundaydın.

Aksi takdirde sana standart düz cam verilirdi.

Anlayamadım

Mazda cx 3'ün 4 modeli var. Bendeki power serisi. Led far ilave misal. Aracım kaza yaptığı vakit baz modelin farı mı takılacak belirtmedim ise?

Ayhan sanırım bunu soruyor temelde

Power serisinin hepsi led farlı değilse. Fark ödemek zorundasın.

Mehmet, benim focusun kasko örneğini versene Ayhana. [emoji4]

Sadık abinin esp si de böyle.

O modellerde esp çok ender ama sadık abide var. İlave yazıyoruz poliçeye.

Ve

Bunlar benim fikrim değil. Tamimlerle belirlenmiş kurallar.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Ciddi eksiklik. Bunu kaç müşteri bilir ki?

asbisi acentaya yollarım... kaza olunca da ödeme alırım... ne bilecem banane

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

asbisi acentaya yollarım... kaza olunca da ödeme alırım... ne bilecem banane

Ferrari ezebilirsin dedi acente raatım

8b364808b301b26310c65a5a0e0071d7.jpg

Sanzuman bile yazılı yav

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

10 numara poliçe yapmışım...

ön armayı bisiklete çarparsa çıkacak faturayı öğrendin mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

ön armayı bisiklete çarparsa çıkacak faturayı öğrendin mi?

Önden hafif dokunsam 10 bin diyordu. [emoji15]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Yenge kullanıyor. Sıkıntı yok. ;)

Emmi , Yengemi araba kullanırken hiç gördün mü?

Gebze'de arkasından yetişemedim bizonla mahalle arasında :fiuw:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi , Yengemi araba kullanırken hiç gördün mü?

Gebze'de arkasından yetişemedim bizonla mahalle arasında :fiuw:

Gördüm. Güveniyorum. Servetten daha iyi kullanıyor. [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...