İçeriğe Yönlendir

Mini 0807 Araç Kamerası ( Süper Kapasitör ) 7/24 Park Modu

Olgu Erhan

Recommended Posts

Olgu Erhan

Peki çok teşekkür ederim Olgu bey ücreti filan var mı bu parçanın yoksa ücretsiz mi gönderiyorlar?

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ücretsiz.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Olgu abi peki yeni siparişler hangi seriden gelecek biliyor musunuz?

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu abi peki yeni siparişler hangi seriden gelecek biliyor musunuz?

Stoktakiler yeni seri imiş

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

İptal etsem ücret kartıma mı iade edilecek. Ticket açtım 3 seçenek önerdiler. Bu odaklanma sorunu fazla uzadı hâlâ kargoyu gönderemediler.

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

İptal etsem ücret kartıma mı iade edilecek. Ticket açtım 3 seçenek önerdiler. Bu odaklanma sorunu fazla uzadı hâlâ kargoyu gönderemediler.

İptal edin, ödemeyi GB wallete isteyin. Yeni partiden sipariş geçebilirsiniz sanırım stokları var.

Yorum bağlantısı
Ömer Gözcü
(düzenlendi)

Olgu bey, incelemeniz için teşekkürler. Sanıyorum wifi dışında her özelliği olan bir kamera. Bunu almayı düşünüyorum. Acaba focus sorunu şu an sipariş vereceğimiz ürünlerde kesin çözülmüş müdür?

tarihinde Ömer Gözcü tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Olgu bey, incelemeniz için teşekkürler. Sanıyorum wifi dışında her özelliği olan bir kamera. Bunu almayı düşünüyorum. Acaba focus sorunu şu an sipariş vereceğimiz ürünlerde kesin çözülmüş müdür?

Aynen yeni serii metal Lens tutucu ile geliyor. Ayrıca Wifi istiyorsanız mini 0903 kamerası için açtığım yeni konuyu inceleyebilirsiniz. Fakat henüz kutu açılım ve detaylar videosu upload oluyor : 

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/284186-mini-0903-ara%C3%A7-kameras%C4%B1-nano-q-kapasit%C3%B6r-aksiyon-kamera-gearbest/

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

12 temmuzda sipariş verdim. Hala kargolanmadı. Neden acaba :(

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

12 temmuzda sipariş verdim. Hala kargolanmadı. Neden acaba :(

Ticket attınızmı ne diyorlar ? en son bana stoklarımız var dendi.

Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Hayır atmadım. Arkadaşım 10 gün önce sipariş vermişti onun kargosunu da henüz göndermemişler. Yarın bi ticket deneyeyim.
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

15 27 temmuz arası kargo (gemi) bekliyorlarmış bana yaptıkları tikıt dönüşünde. Biraz daha sabredin diyorlar.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün
(düzenlendi)

Bugun bana da mesaj geldi.

Tedarikciden kaynaklanan problemlerden dolayi bu kamerayi gonderemeyeceklerini yazmislar, alternatif bir urun ya da para iadesi secmemi istiyorlar. Oldukca rahatsiz edici bir durum, cunku bunu ancak 1 ay gectikten sonra bildiriyorlar.

Ayrica benden baska urun secmemi talep ederken, sitede hala ayni urunu satmaya devam ediyorlar.

Boyle olunca aklima, urunu indirim koduyla aldigimiz fiyattan vermek istemiyorlar gibi bir dusunce geliyor ve pek hosuma gitmiyor.

Bunu da ayni sekilde kendilerine yazdim, cevaplarini merak ediyorum.

tarihinde Mustafa Yenigün tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bugun bana da mesaj geldi.

Tedarikciden kaynaklanan problemlerden dolayi bu kamerayi gonderemeyeceklerini yazmislar, alternatif bir urun ya da para iadesi secmemi istiyorlar. Oldukca rahatsiz edici bir durum, cunku bunu ancak 1 ay gectikten sonra bildiriyorlar.

Ayrica benden baska urun secmemi talep ederken, sitede hala ayni urunu satmaya devam ediyorlar.

Boyle olunca aklima, urunu indirim koduyla aldigimiz fiyattan vermek istemiyorlar gibi bir dusunce geliyor ve pek hosuma gitmiyor.

Bunu da ayni sekilde kendilerine yazdim, cevaplarini merak ediyorum.

Aynı mesajı aldım. Bir an önce ürünümü göndermelerini istedim. Tam bir rezillik kredi kartınada iade etmiyorlar. A 118c mi alsam diye düşünüyorum.

Olgu bey siz ne dersiniz? A118 c mi alıp devam etmeli. Güneş çok gören bir yerde evimin otoparkı. Bu 0807 güneşten çok etkilenir mi diyede düşünüyorum.
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Aynı mesajı aldım. Bir an önce ürünümü göndermelerini istedim. Tam bir rezillik kredi kartınada iade etmiyorlar. A 118c mi alsam diye düşünüyorum.

Olgu bey siz ne dersiniz? A118 c mi alıp devam etmeli. Güneş çok gören bir yerde evimin otoparkı. Bu 0807 güneşten çok etkilenir mi diyede düşünüyorum.

A119c modeli de yeni çıkıyor onuda inceleyeceğiz inş.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

A119c modeli de yeni çıkıyor onuda inceleyeceğiz inş.

A119 hâlâ 99 dolarken o beni aşar. =)
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

807 stokta yok demişlerdi..

Şu an hâlâ satışa devam ediyorlar. Aliexpress kuruşuna kadar iade ediyor bu gearbestte o da yok. Olsa 1 lira bile vermem bunlara.
Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Şu an hâlâ satışa devam ediyorlar. Aliexpress kuruşuna kadar iade ediyor bu gearbestte o da yok. Olsa 1 lira bile vermem bunlara.

Bugun verdikleri cevapta, "hot sale" olan urunde ureticinin satislari karsilamak icin elinden geleni yaptigini ancak firma tarafindaki stoklari kontrol edemediklerini yazmislar.

Bu arada bana iptal seciminde kredi kartina iade secenegi de sunulmus, ancak bunu secersem iadenin 7-10 is gunu surecegi yazilmis.

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Bugun verdikleri cevapta, "hot sale" olan urunde ureticinin satislari karsilamak icin elinden geleni yaptigini ancak firma tarafindaki stoklari kontrol edemediklerini yazmislar.

Bu arada bana iptal seciminde kredi kartina iade secenegi de sunulmus, ancak bunu secersem iadenin 7-10 is gunu surecegi yazilmis.

Gb wallet e iade var bana gönderdiklerinde de. Ayrıca 5-10 gün daha bekleyebilir misiniz diye bir önerileri daha var.

Gb wallet'e iade alsak herhangi bir ürünü alabiliyor muyuz?

Yorum bağlantısı
Mustafa Yenigün

Gb wallet e iade var bana gönderdiklerinde de. Ayrıca 5-10 gün daha bekleyebilir misiniz diye bir önerileri daha var.

Gb wallet'e iade alsak herhangi bir ürünü alabiliyor muyuz?

Bildigim kadariyla alabiliyorsunuz, ayni zamanda oraya iade almak istediginiz icin size ekstradan alisveris miktariniza gore para yerine gecen bir miktar puan verecekler.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Gb wallet nakit gibi sıkıntı yok.

Problem şöyleki kamera Park modunda kızgın güneşin altına bırakılırsa aşırı ısınıyor ve malzemesi yamuluyor.

Bununla ilgili bildirimleri üretici firmaya iletince yazılıma ısınınca korumaya alsın kapansın diye ekleme yapmaya çalışıyorlar.

Ayrıca kameranın materyalini yeniden gözden geçirecekler.

Gece - gölgede - direkt güneş almadığında park modu sıkıntısız.

ad16c6e8fa0678446707b63908ad20e5.png

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Adamlar Türkiye deki aşırı sıcağı hesap edememişler demek :)

Enlem boylam hesabına göre göndersinler lütfen :D Hevesim kursağımda kaldı tarzanca ile kredi kartına iade edilmesini istediğimi anlattım çok üstelemediler
Yorum bağlantısı
Süleyman Kaya87

Bende iptal ettim GB wallet istedim. A118c alıcam. Fakat planlarım alt üst oldu. 5 Ağustos gibi uzun bir geziye çıkıcam. A118c o tarihe yetişmesi çok zor. :(

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...