İçeriğe Yönlendir

Mini 0807 Araç Kamerası ( Süper Kapasitör ) 7/24 Park Modu

Olgu Erhan

Recommended Posts

Misafir

Iyimidir bu fiyatida pek ucuz degil cunku :)

Kodla 82 ye geliyor. 10 civarıda benim hesapta birikmiş. 72 dolar eder heralde abi :) şimdi 80 bin liralık arabaya bineceksin 7/24 kayıt işi güzel olur [emoji16]
Yorum bağlantısı
Misafir

Kodla 82 ye geliyor. 10 civarıda benim hesapta birikmiş. 72 dolar eder heralde abi :) şimdi 80 bin liralık arabaya bineceksin 7/24 kayıt işi güzel olur [emoji16]

Ufak bisey baya bende kücük olsun istiyorum alayimmi acaba :) fr a şart zaten kamera :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Ufak bisey baya bende kücük olsun istiyorum alayimmi acaba :) fr a şart zaten kamera :)

Ooo hala almadın mı abi :biggrin: ben siparişi geçtim bile :)

Yorum bağlantısı
Misafir

Kararsızim hala Eren :)

A118 diyeceğim ama onun da modası geçti. Bir de 2 arkadaşta arıza yaşadık. Soğudum ondan da. İlla kamera alacaksan bu cazip ve azıcık tuzlu abi :)
Yorum bağlantısı
Misafir

A118 diyeceğim ama onun da modası geçti. Bir de 2 arkadaşta arıza yaşadık. Soğudum ondan da. İlla kamera alacaksan bu cazip ve azıcık tuzlu abi :)

Şuan 1.aday bu kamera evet ama nasil olsa vaktim var daha o yuzden acele etmiyorum :)
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oğuz Varhan
(düzenlendi)

Abiler ben dandik bi kamera almıştım elimde patladı bundan almak istiyorum da link ilk sayfadaki link değil mi :)

Birde o link metal mercek koruyucu içeren kamerabın linki mi değişti mi ?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tarihinde Oğuz Varhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sani Gerşon

Abiler ben dandik bi kamera almıştım elimde patladı bundan almak istiyorum da link ilk sayfadaki link değil mi :)

Birde o link metal mercek koruyucu içeren kamerabın linki mi değişti mi ?

Yeni üretimin hepsinin metak mercek tutuculu olduğu iletilmiş.

Kamerada çözemediğim bir durum var.

Kapıları her kapattığımda kaza sanıp görüntüyü kilitliyor. GPS sensivity'yi düşürdüm, olmadı. Kullanan herkeste böyle midir?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Oğuz Varhan

Yeni üretimin hepsinin metak mercek tutuculu olduğu iletilmiş.

Kamerada çözemediğim bir durum var.

Kapıları her kapattığımda kaza sanıp görüntüyü kilitliyor. GPS sensivity'yi düşürdüm, olmadı. Kullanan herkeste böyle midir?

Kamera geldi teşekkür ederim bu foruma çok katkısı oldu ve avayip memnunum :)

Bende biraz sert fren yapınca kilitliyor, g Sensor hassasiyetini medium yaptım düzeldi ama kapıları kapatınca birşey olmuyor. Çok mu sert kapıyorsun abi kapıları :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kamera geldi teşekkür ederim bu foruma çok katkısı oldu ve avayip memnunum :)

Bende biraz sert fren yapınca kilitliyor, g Sensor hassasiyetini medium yaptım düzeldi ama kapıları kapatınca birşey olmuyor. Çok mu sert kapıyorsun abi kapıları :)

Ani frende bende de kilitliyordu, sensör hassasiyetini düşürdüm. Ama kapı kapanınca kilitlemesine çözüm bulamadım.

Bu arada Tapa imzanızı kapatmanızı rica ederim lütfen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu kamera için uygun fiyatlı 128 gb kart tavsiyesi alabilir miyim :) 150-160 lira civarı fiyatı var kartların. Yoksa 32 ile devam edeceğiz sanırım. Bu seferde kameranın espirisi kalmıyor.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu kamera için uygun fiyatlı 128 gb kart tavsiyesi alabilir miyim :) 150-160 lira civarı fiyatı var kartların. Yoksa 32 ile devam edeceğiz sanırım. Bu seferde kameranın espirisi kalmıyor.

Bilindik markalardan şaşma, gerisi aynı zaten.

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Lexar class 10 500x 2 adet 64 gb lık hafıza kartını turkcell marketten 40 tl indirimle (Sarı Kutu) kargo dahil 80 tl ye aldım

Yorum bağlantısı
Oğuz Varhan

Lexar class 10 500x 2 adet 64 gb lık hafıza kartını turkcell marketten 40 tl indirimle (Sarı Kutu) kargo dahil 80 tl ye aldım

9 yerine 8 e basmışım fiyatı 90 tl diyecektim :)

Ekran_Al_nt_s.jpg

http://www.vatanbilgisayar.com/lexar-64gb-microsdhc-high-speed-with-adapter-class-10-.html

LEXAR 64GB microSDHC High Speed with Adapter (Class 10)

FİYATI:

152,10  

Yorum bağlantısı

Samsung Al evo iyidir
Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Teşekkürler abi. İnceleyeyim siteyi :)

49 Euro üzeri kargo bedava, doldur sepeti bak keyfine. 5 günde teslim oluyor inanamazsın !!!!!

Biz 2 tane jack çanta aldık ( bir arkadaşım ve eşime ) orjinal 6 günde teslim ! Efsane kalite

https://www.amazon.de/gp/switch-language/homepage.html/ref=pd_sl_63qwsd3pjl_e?ie=UTF8&language=tr_TR&tag=googdeaen-21&hvadid=156841471411&hvpos=1t1&hvexid=&hvnetw=g&hvrand=4205111567331212262&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=e&hvdev=m

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00PIWZ7T4/ref=mp_s_a_1_139?ie=UTF8&qid=1479976511&sr=8-139π=AC_SX236_SY340_QL65&keywords=jack+wolfskin

Çantayı bizim hatuna aldım benim Kız el koydu [emoji1][emoji1][emoji23]

https://vimeo.com/192897892

Yorum bağlantısı
Olgu Erhan

Pagpall dışı kabul ediyor mu? Paypall açıldı mı?

Kart ile alıyorum valla Paypal yok ülkemizde hâla :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...