İçeriğe Yönlendir

Audi A3'm

Ozlem Kaya

Recommended Posts

Ozlem Kaya

Hayırlı olsun. 

Teşekkür ederim.

Hayırlı uğurlu olsun Özlem. Çok güzel bir araba almışsın, güle güle kullan.

Teşekkür ederim Önder Abi:)

Güle güle kullanın güzel seçim. :nazar:

Teşekkürler Ersen Bey.

Hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir tercih.

Teşekkürler.

Güle güle kullanın, ama az gülün dikkatiniz dağılmasın.

:) Teşekkürler, daha fazla güleceğim günlere... 

Hayırlı olsun, mutluluk getirsin. :nazar:

Teşekkür ederim Mükremin Bey, ne güzel dilemişssiniz, inşallah :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

41 X  :nazar:  Özlem hanım, güzel günlerde kullanın....

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ooof oofff, bu ne güzellik yaaa, keşke benim olsa :nazar:

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

41 X :nazar: Özlem hanım, güzel günlerde kullanın....

Tesekkurler Serhan Bey:)

Ooof oofff, bu ne güzellik yaaa, keşke benim olsa :nazar:

Cihat Bey darisi size diyelim o zaman :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Kızılkaya

hayırlı olsun ıyı gunlerde insallah

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

hayırlı olsun ıyı gunlerde insallah

Insallah tesekkurler.

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Bu yeni kara kuzu da cok güzelmiş... güzel günlerde kullanın...

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Bu yeni kara kuzu da cok güzelmiş... güzel günlerde kullanın...

Tesekkurler Inan Bey :) Gulumsedim, yine siyahtan vazgecemedim :) tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

iyi cesaret diyelim, bir arkadaşım "Daha bedava verseler siyah araba almam" diyordu... Çok özen istiyor ama parliyorken de hiç bir renk bu kadar asil durmuyor...

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

iyi cesaret diyelim, bir arkadaşım "Daha bedava verseler siyah araba almam" diyordu... Çok özen istiyor ama parliyorken de hiç bir renk bu kadar asil durmuyor...

Kesinlikle arkadasiniz dogru soylemis, cok zor her bakimdan, inanin o kadar cok ugrasiyorum ki saatlerce, ve maalesef kus pisligi de yakiyor bu boyayi, ama dediginiz gibi yikandiktan sonraki goruntu butun yorgunlugumu aliyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Çok güzel seçim, siyah güzel ama bir de bakımı zor olmasa :) Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullanın.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Kesinlikle arkadasiniz dogru soylemis, cok zor her bakimdan, inanin o kadar cok ugrasiyorum ki saatlerce, ve maalesef kus pisligi de yakiyor bu boyayi, ama dediginiz gibi yikandiktan sonraki goruntu butun yorgunlugumu aliyor.

Özlem kardeşim işte burada yapılacak olan seramik kaplama  .o zaman tüm dertlerin bitiyor.Tavsiye ederim . :yes:  :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Tesekkurler Serhan Bey:)

Cihat Bey darisi size diyelim o zaman :)

Bu gidişle çok zor, çünkü ben A4 hastasıyım :unsure2:

Hayırlısı olsun, tekerine taş değmesin :nazar:

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya
(düzenlendi)

Çok güzel seçim, siyah güzel ama bir de bakımı zor olmasa :) Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullanın.

Teşekkürler Bahadır Bey, bakınca da değiyor ama... :)

Özlem kardeşim işte burada yapılacak olan seramik kaplama  .o zaman tüm dertlerin bitiyor.Tavsiye ederim . :yes:  :nazar:

Okan Abi, evet araştırdım, kuş pisliği, reçine den korumak için seramik kaplama dediler. Piyasaya baktım; 1 yıllık, 3 yıllık ve  5 yıllık paketler halinde teklif sunuyorlar ve tahmin edersiniz ki fiyatlar uçuk. Colinite; katı wax söyledi bir arkadaşım o da önleyebilirmiş, 2 ayda bir yapılsa yeterli olur dedi, ama ben denemedim ondan yanıltıcı bilgi vermek istemem, sadece duyum. 

Bir de işçilik çok önemli denildi seramik kaplamada burada nam-ı diğer bir firma ve isim var ama dediğim gibi fiyat :unsure2:

tarihinde Ozlem Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Bu gidişle çok zor, çünkü ben A4 hastasıyım :unsure2:

Hayırlısı olsun, tekerine taş değmesin :nazar:

A4 de güzeldir, geçen hafta Vwturk forum buluşmamızda inceleme şansım oldu, şanzımanı konusunda fikrim yok sadece, multitronic tanımıyorum. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Teşekkürler Bahadır Bey, bakınca da değiyor ama... :)

Okan Abi, evet araştırdım, kuş pisliği, reçine den korumak için seramik kaplama dediler. Piyasaya baktım; 1 yıllık, 3 yıllık ve  5 yıllık paketler halinde teklif sunuyorlar ve tahmin edersiniz ki fiyatlar uçuk. Colinite; katı wax söyledi bir arkadaşım o da önleyebilirmiş, 2 ayda bir yapılsa yeterli olur dedi, ama ben denemedim ondan yanıltıcı bilgi vermek istemem, sadece duyum. 

Bir de işçilik çok önemli denildi seramik kaplamada burada nam-ı diğer bir firma ve isim var ama dediğim gibi fiyat :unsure2:

Ürünün maliyeti 200 ile 350 TL arası geri kalanı tamamen işçilik bedeli olarak alınıyor.Köksalın önerdi bir ürün vardı şu 

Gtechniq Exo v2 Ultra Durable Hybrid Coating Nano - 30ml ) Bunu sen kendinde uygularsın istersen.

ve yeni çıkanıda bu : Gtechniq Crystal Serum Light 9H Nano Kaplama - 30ml

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Ürünün maliyeti 200 ile 350 TL arası geri kalanı tamamen işçilik bedeli olarak alınıyor.Köksalın önerdi bir ürün vardı şu

Gtechniq Exo v2 Ultra Durable Hybrid Coating Nano - 30ml ) Bunu sen kendinde uygularsın istersen.

ve yeni çıkanıda bu : Gtechniq Crystal Serum Light 9H Nano Kaplama - 30ml

Uygulayabilir miyim dersiniz ? Ya yuzeye zarar verirsem ?

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız güle güle kullanın.:nazar: nazar: Çok güzel araç. Siyah çok güzel renktir ama bakması zordur. Ancak iç mekan ve bagaj fotoğrafları eksik kalmış...Onları da bekliyoruz.

Yorum bağlantısı
Okan Tansel
(düzenlendi)

Uygulayabilir miyim dersiniz ? Ya yuzeye zarar verirsem ?

yok yok zara vermezsin sadece yanlış olursa kötü görünür pastayla geçer ama uygulama videosunu izle kesin yaparsın .önce önemsiz bir yerde denersin sonra hucum .özellikle ilk ürün tam senlik uygulama konusunda  :good1:

Makyaj yapmak gibi bir şey önce ürünü sür .sonra yay sonra fazlalıkları al mis gibi bir makyaj  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

tarihinde Okan Tansel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Özlem yapamaz ya [emoji23]

yapsa ne olacak ki emisyon canavarı dizelin dumanı arabayı 2 günde yine leş gibi yapar  :D

Yorum bağlantısı
Erdal Aydın

yapsa ne olacak ki emisyon canavarı dizelin dumanı arabayı 2 günde yine leş gibi yapar :D

Yazilimli 1.7 dti beyaz corsalar geldi aklıma. [emoji2]

Bu arada hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
Misafir

yapsa ne olacak ki emisyon canavarı dizelin dumanı arabayı 2 günde yine leş gibi yapar :D

Das Auto değilmiydi o canafar [emoji23]

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Kazasız belasız güle güle kullanın. :nazar: nazar: Çok güzel araç. Siyah çok güzel renktir ama bakması zordur. Ancak iç mekan ve bagaj fotoğrafları eksik kalmış...Onları da bekliyoruz.

Cenk Bey teşekkür ederim güzel dilekleriniz için, diğer fotoğraflarda yakın geliyor :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...