İçeriğe Yönlendir

Audi A3'm

Ozlem Kaya

Recommended Posts

Misafir

Das Auto değilmiydi o canafar [emoji23]

o da vag bu da vag abi  :D  :D  aynı dizel işte 

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

yok yok zara vermezsin sadece yanlış olursa kötü görünür pastayla geçer ama uygulama videosunu izle kesin yaparsın .önce önemsiz bir yerde denersin sonra hucum .özellikle ilk ürün tam senlik uygulama konusunda  :good1:

Makyaj yapmak gibi bir şey önce ürünü sür .sonra yay sonra fazlalıkları al mis gibi bir makyaj  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Okan Abi benzetme çok güzel oldu ben bu şekilde yaparsam sanırım arabanın her yeri farklı bir renk olur :D  :D  :D

Şaka bir yana cesaret edemeyebilirim  :unsure2:

Yazilimli 1.7 dti beyaz corsalar geldi aklıma. [emoji2]

Bu arada hayırlı olsun.

Teşekkürler Erdal Bey.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Tekrardan hayırlı olsun aklın yolu bir:)

Emrecim teşekkürler, staj ne alemde ?

Yorum bağlantısı
Okan Tansel

Okan Abi benzetme çok güzel oldu ben bu şekilde yaparsam sanırım arabanın her yeri farklı bir renk olur :D  :D  :D

Şaka bir yana cesaret edemeyebilirim  :unsure2:

Teşekkürler Erdal Bey.

:D  :D  Hakan Gardaşıma götür o yapar  ;)

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

vala kız gibi araba maşallah.benim de sıradaki almayı düşündüğüm araba golf ile A3 arasında gidip geliyorum 

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

vala kız gibi araba maşallah.benim de sıradaki almayı düşündüğüm araba golf ile A3 arasında gidip geliyorum

Su an A3 alma zamani, biliyorsunuz Sonhanar kampanyalari basladi, bir goz atin derim.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

1 .0 tsfi ler gelmiş. Siz kaça aldınız.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

1 .0 tsfi ler gelmiş. Siz kaça aldınız.

Evet, yeni makyajli kasayla birlikte yeni motor opsiyonlari da geldi. 106.000TL

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Önceki kasa olduğu için fiyat uygun galiba.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Önceki kasa olduğu için fiyat uygun galiba.

Makyaj geldigi icin, sabit kur kampanyasi yaptilar, ben Golf e bakarken Dogus Oto'daki arkadasim uyardi, A3 e makyaj geliyor, fiyatlar cazip bak istersen diye, ben de onun uzerine baktim ve cok makul geldi. Golf e o parayi vermektense, A3 u tercih ettim.

Makyaji da sordum inceledim, bekledigime deger mi diye, benim icin beklemeye degecek bir ozellik yoktu, kasa degisikligi olsa kesin beklerdim ama makyaj icin 10-15.000TL daha fazla vermek bana degmez gibi geldi ve ben de tercihimi bu yonde kullandim.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Yalıtım konusunda iyi olmasını beklerim, sizce nasıl.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Yalıtım konusunda iyi olmasını beklerim, sizce nasıl.

Evren Bey, kesinlikle çok yerinde bir beklenti. Yalıtımı iki şekilde ele alacağım; ısı ve ses.

Camlarım "ısı yalıtımlı cam" olarak geçiyor, yazı tecrübe ettim, kışı da tecrübe edeceğim, yazdan çok memnun kaldım.

Ses açısından bakarsak da, konumun başında da belirttiğim gibi, dizeli mekanik olarak tanımamama rağmen sesinden dolayı negatif yaklaşıyordum, lakin arabanın içinden kesinlikle motor sesi duymuyorsunuz. Aynı şekilde, arabanın dışındayken de diğer dizel arabalarla mukayese ettiğimde sesin çok daha az dışarıya geldiğini fark ettim, yukarıda kaput açık fotoğrafta görebileceğiniz üzere motorun üstündeki kapak sesi ciddi manada kesiyor.

Yorum bağlantısı
Halil İbrahim Bilgiç

Su an A3 alma zamani, biliyorsunuz Sonhanar kampanyalari basladi, bir goz atin derim.

vala çocukluk hayalim golf ama bi yanım a3 der :)

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

vala çocukluk hayalim golf ama bi yanım a3 der :)

Sizi benden başkası anlayamaz şu an, Polo alırken asıl isteğim Golf idi, ama o zaman imkanlarım el vermediği için Polo almak zorunda kalmıştım, ve Polo kullandığım yıllar boyunca hep Golf hayaliyle yatıp kalktım, çok beğeniyorum, çok başarılı bulduğum bir araç ama bu kampanya duygusal değil akılcı davranmamı gerektirdi :) Golf benim içimde kalmış bir arabadır, size kısmet olursa da sevinirim, hakkınızda hayırlısı. 

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim Nuri Bey.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Evet, yeni makyajli kasayla birlikte yeni motor opsiyonlari da geldi. 106.000TL

ful araç olarak iyi fiyat. ses de eklettim demiştiniz.

yeniye geçen gün baktım. ön lambalar biraz değişik. arka aynı. içerisi aynı. direksiyon üç kol olmuş (zaten opsiyondu).

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

ful araç olarak iyi fiyat. ses de eklettim demiştiniz.

yeniye geçen gün baktım. ön lambalar biraz değişik. arka aynı. içerisi aynı. direksiyon üç kol olmuş (zaten opsiyondu).

Evet Mehmet Hocam kampanya çok iyi oldu cidden, ses ekletmedim, onu bana opsiyon olarak sunmuşlardı öyle bir araç geliyor diye, eklettiğim Premium Paket idi. Ben de inceledim yeniyi, ön ızgara çıtaları daha köşeli yapmışlar, led standart olmuş gibi özellikler var.

Yorum bağlantısı
Ozlem Kaya

Hayırlı olsun

Tesekkurler Alper Bey.

Ibiza ile tokatlarım ki :) Ama laf söz olur diye kıyamıyorum [emoji16]

Ben varim roll e :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...