İçeriğe Yönlendir

Yeni Dönem Mtv-Ötv Oranları

Mehmet Göktürk

Recommended Posts

Emrah Altun

üzerinde opsiyon paketleri falan olabilir.

Doğuş kardeşim bugün bir haber okudum. Sözleşmesi imzalanmış araca ÖTV farkı uygulanamaz diye. Onu bir araştır bence.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Doğuş kardeşim bugün bir haber okudum. Sözleşmesi imzalanmış araca ÖTV farkı uygulanamaz diye. Onu bir araştır bence.

sağolasın  ok buldum internette bakayım

şimdi okudum

Ağaoğlu, ÖTV farkının ancak "tüketicinin sözleşmesinde değişiklik olacağına dair hüküm bulunması ve satıcının bu hükmün tüketiciyle müzakere edildiğini kanıtlaması" halinde söz konusu olabileceğini söyledi. 

buradaki sebepten dolayı ötv farkını istiyorlar malesef

tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gök

burdan bişe çıkmaz . o zammı yapacaklarını illaki bir yerine bit kadar 2 puntoyla yazmışlar 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İşleyişi anlatayım, 3 ay önceden gidip bir sipariş formu dolduruyorsunuz ve altına imza atıyorsunuz ve o formun altına bayi " müşteriye fiyat garantisi verilmemiştir" notu düşüyor, ne zaman araç gelir ve faturası kesilirse o zamanki fiyat geçerli oluyor bu tip haberler bana göre bir anlam taşımıyor ortalığı karıştırmaktan öteye gitmez,yani Ali'nin dediği gibi buradan bişey çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Çocukken bilyalım vardı motoru yerçekimi idi, neyse ki ötv gelmeden elden çıkardım bişekilde :D

Yorum bağlantısı

İşleyişi anlatayım, 3 ay önceden gidip bir sipariş formu dolduruyorsunuz ve altına imza atıyorsunuz ve o formun altına bayi " müşteriye fiyat garantisi verilmemiştir" notu düşüyor, ne zaman araç gelir ve faturası kesilirse o zamanki fiyat geçerli oluyor bu tip haberler bana göre bir anlam taşımıyor ortalığı karıştırmaktan öteye gitmez,yani Ali'nin dediği gibi buradan bişey çıkmaz.

"FR Loading.." i kaldır o zaman artık.. "Kurye Forever" yaz.  ;)  :D

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Parfüm şişelerini de kaldır da trim sesi geliyor deme :D

Olan benim acılı dürüme oldu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sadık Taşyürek

Ayakta alkışlıyorum en sonunda ülkemizdeki yat sahiplerinin kanayan yaralarına parmak basılmış, onların ötvsini de ben öderim bana gönderin 

http://www.patronlardunyasi.com/haber/Otoya-OTV-artisi-gelmisti-Tekne-ve-yatlarin-OTV-si-ise-sifirlaniyor/186564

"Patronuma yeni arabanız çok güzel dedim. Eğer kendine hedefler koyar,çok çalışır ve işini iyi yaparsan öbür sene daha iyisini alabilirim dedi"   :D  nedense aklıma bu geliverdi birden.  ;)

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Dikkat ettim de çoğu marka ÖTV ve Kur farkı almadığı kampanyalar düzenliyor ama WV grubunda hiç kampanya yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Dikkat ettim de çoğu marka ÖTV ve Kur farkı almadığı kampanyalar düzenliyor ama WV grubunda hiç kampanya yok.

Skoda da var sanırım bir tek 

Yorum bağlantısı
Murat Gedik

Ötv zammını fırsata çevirmeye çalışıyorlar.

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Hakan Bayrak

Halkımız artık Volkswagen'i üst sınıf bir marka olarak algıladığından ve durmaksızın satın aldıklarından adamlar kampanya kasmaya gerek görmediler sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

7000 lira ekleyecek durumum yok malesef

Sevgili kardeşim inan en az senin kadar bende bu arabayı almanı heyecan ile bekliyordum. Bu aracı ne kadar çok istediğine herkes gibi bende bu forumda defalarca şahit oldum. Üzüntüm çok büyük. İnşallah Allahtan dileğim çok daha iyilerine sahip olursun. [emoji22]
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Sevgili kardeşim inan en az senin kadar bende bu arabayı almanı heyecan ile bekliyordum. Bu aracı ne kadar çok istediğine herkes gibi bende bu forumda defalarca şahit oldum. Üzüntüm çok büyük. İnşallah Allahtan dileğim çok daha iyilerine sahip olursun. [emoji22]

Sağol abi teşekkür ederim. Bakalım Allah büyük :) tarihinde Doğuş Bağ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

ötvsavar  :D

Çok tatsız oldu bu, üzüldüm sizin adınıza. Ben de Leon'u alırken (2013 Mayıs) benzer bir durum olmuş, fiyatlar birden yükselmişti. Kampanyalar olacaktır, beklemek lazım.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

Sağol abi teşekkür ederim. Bakalım Allah büyük :)

Yılsonu indirimi yaparız 7 binse indirimle size 3-4 bin gibi yansıtırız tarzı yaklaşımlar yok galiba :(

Yorum bağlantısı

Yılsonu indirimi yaparız 7 binse indirimle size 3-4 bin gibi yansıtırız tarzı yaklaşımlar yok galiba :(

bilmem belki vardır  ;)

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz

bilmem belki vardır  ;)

Seramik öncesi çizerim bak, sorup öğrensene, o fr ın yarısı forumun artık, alınması lazım bi şekilde

Yorum bağlantısı

Seramik öncesi çizerim bak, sorup öğrensene, o fr ın yarısı forumun artık, alınması lazım bi şekilde

kısmet diyelim 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...