İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Emre Köksal

Geçen sene arkadan dokundurmam vardı 500 liralık bi masraf çıktı karşı araca...

ve bu sene temel kademeden hesaplanarak çıkan trafik fiyatları...

tek bir acenteden farklı firmaların fiyatları...

Trafik teklifleri

Vade:20/12/2012

Hasarsızlık indiriminiz yok

Axa sigorta: 774,26tl

Ergo sigorta: 659,46tl

Hdi sigorta: 705,17tl

Genel sigorta: 524,16tl

Euro sigorta: 519,82tl

Anadolu sigorta:704,01tl

Güneş sigorta: 643,35tl

Ankara sigorta: 665,85tl

tüm kartlara taksit yapabiliyorlar.

euro sigorta ile ilgili kötü mazisi olan yoktur umarım:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben olsam, o listedeki şirketlerden sadece üçü üstünde düşünürdüm... ;)

Aklından geçirdiğini de yapma..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

O listede benim poliçe yaptırabileceğim 3 tane şirket var... ;)

peki o 3 şirketi öğrenebilir miyim?

bir de trafik vadem ayın 20 si gününe yakın bir daha hesaplasam olum olur mu?

anadolu sigortada bazen vade tarihinde fiyatı sistem daha iyi verebiliyor..

Yorum bağlantısı

Ben olsam, o listedeki şirketlerden sadece üçü üstünde düşünürdüm... ;)

Ben hala kimseye sormadım :)

Mail order yolu görünüyo gibi bana :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yok maalesef o üç şirketi benim söylemem yanlış olur, benden başka birinin söylemesinde bir mahsur görmüyorum...

Son gün fiyat almak bir artı sağlamaz ancak şirketler o kadar bocalamış durumdaki, bazen, fiyat değiştirmek için ay başını bile beklemiyorlar.

Mail order yolu görünüyo gibi bana :D

Sen kendini aşıyorsun :D

Tc'ni verdin, plakanı verdin, ruhsat numaranı verdin, bir de kredi kartı numaranı mı vereceksin :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

sanırım aklımdaki en ucuz şirketi seçmem bir kaza halinde karşıyı madur edecektir, bana bi eksisi olmaz diye düşünüyorum..yanlış mıyım?

Yorum bağlantısı

Sen kendini aşıyorsun :D

Tc'ni verdin, plakanı verdin, ruhsat numaranı verdin, bir de kredi kartı numaranı mı vereceksin :p

İnsan karşısındakini zamanla tanırmış :)

Fırsat vermek lazım tanımaya :p

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

sanırım aklımdaki en ucuz şirketi seçmem bir kaza halinde karşıyı madur edecektir, bana bi eksisi olmaz diye düşünüyorum..yanlış mıyım?

Çok yanlış... karşı mağdur olursa, karşı da seni de mağdur eder...

Birisi bana çarpacak, trafik sigortası, çıkma parça gönderecek, yada eksik ödeyecek olursa, ben ban çarpana döner, verdiği zararın telafisini isterim...

Hiç bir şey yapamaz isem, manevi tazminat davası açar, değer kaybı tazminatı isterim..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

tanıdık bir kaportacı varsa, hangi trafik sigortasından dosya açtırırsa, parayı müşteriden peşin ister diye sorun derim, gerçi sigortayı yaptıranı pek ilgilendirmez ama olsun

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Çok yanlış... karşı mağdur olursa, karşı da seni de mağdur eder...

Birisi bana çarpacak, trafik sigortası, çıkma parça gönderecek, yada eksik ödeyecek olursa, ben ban çarpana döner, verdiği zararın telafisini isterim...

Hiç bir şey yapamaz isem, manevi tazminat davası açar, değer kaybı tazminatı isterim..

yok zaten amacım karşıyı madur etmek değil sadece o (ucuz) şirketin ne tip sorunlar cıkartabileceğini anlamak...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

45 günde dosya açıp 90 günde hasarı eksik ödeyenler var... Dikkatli olmak lazım...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Zorunlu trafik sigortasının en sorunlu bölümü de burası zaten. Bütün gayretlerin (kusurlu bulunduğun bir kazada) karşı tarafın işine yarıyor. Kasko ile birleştirilmesi gerekiyor ama bir türlü işin içinden çıkamadılar.

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Hahaha Denk geldi sanırım :p Sigortacı kız aradı şimdi :) Bizim plazanın üst katında sigorta, Güneş, Ak bi iki tane daha var işte...

hakan sigortan bitiyor yeniliyecem şimdi dedi. Kaç para kız dedim. Iıı mmm şunuda şöyle indirsek, hımmm Bunuda böyle indirsek, IIııı bide personel olarak göstersek 623tl dedi :)

Kapat kız dedim telefonu ,Sizden daha az tanıdğım adam...Ne indirim yaptı, ne şu ,ne bu, Direk doğrusunu dedi adam Senin verdiğin fiyatı verdi.Yaptırmıyom size dedim :D Siz kazanmayın bu sefer dedim:D kapattım telefonu :) Mehmet abi :p

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Evet, ya kasko trafikleştirilmeli, yada trafik kaskolaştırılmalı.. Bu çok kolay aslında..

Asgari şartları koyup, poliçede minimum şu teminatlar olmalıdır diyecek... Bitti..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Euro yaptırmayın , bencede . Zamanında hata yaptım bende yaptırmıştım , 4 ayda zor verdiler kaza tutarını . . Genel müdürü ile görüştüm 5 bin tl için .

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Iıı mmm şunuda şöyle indirsek, hımmm Bunuda böyle indirsek, IIııı bide personel olarak göstersek 623tl dedi :)

Acayip kıvırmış Hakan, böyle bir dünyaa yok :D

Trafik sigortasında hiç bir indirim mümkün değil. :D Arkadaşı pistlerde görmek isteriz :D Son kısım silinecektir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Acayip kıvırmış Hakan, böyle bir dünyaa yok :D

Trafik sigortasında hiç bir indirim mümkün değil. :D Arkadaşı pistlerde görmek isteriz :D Son kısım silinecektir :D

Hakan sana hediye trafik seti vereyim dedi.

Plazanın Yedek parçacısınamı dedim?

:D

Taksit yapayım dedi :D

Herkes yapıyor dedim :)

Benden sana ekmek yok dedim bu sene :D

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

trafik sigortası neden bu kadar yüksek :unsure2:

Yıllardır hiç hasarım yoktu.İlk kazam bu oldu,onuda ben yapmadım.Geçenlerde işyerinin önünde stajere arabayı çektiriyorum,Yanlışlıkla bi arkadaşımın arabasına vurdu.(oda personel)Benim ön,onunda arka tampon çatladı.Kingte tamir yapılır.Aman uğraşmıyalım dedim,Ağız açmaya gerek yok. Tutanak tutalım git yaptır dedim sen.Zaten serviste kinge yolladı tamir edilipboyandı tamponu.Ne bileyim bu kadar artacağını :p Bu yüzden :)

tarihinde Süha Demirtaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Aslında forum olarak bu sigorta olayın bir el atsak mı ne? Kötüleri teşhir etsek, iyileri tavsiye etsek.

Fctr olarak filo indirimi neyin istesek? :spiteful:

tarihinde Mükremin Kocataşkın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tuncay Ak

Konu açılmışken sorayım,ben istediğim şehirde istediğim sigortacıya yaptırabiliyormuyum trafik sigortamı?

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Geçen sene arkadan dokundurmam vardı 500 liralık bi masraf çıktı karşı araca...

ve bu sene temel kademeden hesaplanarak çıkan trafik fiyatları...

tek bir acenteden farklı firmaların fiyatları...

Trafik teklifleri

Vade:20/12/2012

Hasarsızlık indiriminiz yok

Axa sigorta: 774,26tl

Ergo sigorta: 659,46tl

Hdi sigorta: 705,17tl

Genel sigorta: 524,16tl

Euro sigorta: 519,82tl

Anadolu sigorta:704,01tl

Güneş sigorta: 643,35tl

Ankara sigorta: 665,85tl

tüm kartlara taksit yapabiliyorlar.

euro sigorta ile ilgili kötü mazisi olan yoktur umarım:)

öyro dan uzak durun derim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Konu açılmışken sorayım,ben istediğim şehirde istediğim sigortacıya yaptırabiliyormuyum trafik sigortamı?

her şekilde her yerrden yapılır

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...