İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Serdar Güngör

Tabiki yapıyorum Serdar bey :)

Abi ne gerekiyor sana ? Özelden cevap vereyim ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat

Hiç birşey istemiyolar sdece arabaya yapılan ek tutarı söylüyosunuz örneğin 3000 liralık aksesuar vs var diyorsunuz ona göre fiyat veriyo herhangibir sıkıntıda onun ücreti de ödeniyo kasko tarafından

bunu bilmiyordum öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Eray Alicikoğlu

bunu bilmiyordum öğrendiğim çok iyi oldu çok teşekkür ederim

Rica ederim [emoji106]
Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Benim sigortacıda bu sene sigorta şirketlerinin çok durumda olduklarını o yüzdende fiyatları artırdıklarını söyledi ne kadar doğru bilmiyorum ama olan yine bize oldu..:)

Yorum bağlantısı
Harun Ayan

arkadaşlar fiyatların artmasının sebebi kazada kusurlu sürücünün karşı tarafın aracının değer kaybınıda ödemesiymiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gök
(düzenlendi)

Kafama takilan bir nokta var arkadaslar.. Sigorta bilgi ve gozetim merkezi internet sayfasinda tarife prim sorgu diye bir sayfa var. Bu sayfanin gercekligini merak ediyorum. Eskisehir/Odunpazari olarak sorgu yaptigimda sigorta yaklasik primim 500 tl cikmakta. Bu sirketlerden teklif almak gibi birsey mi? Selamlar :)

tarihinde Murat Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Kafama takilan bir nokta var arkadaslar.. Sigorta bilgi ve gozetim merkezi internet sayfasinda tarife prim sorgu diye bir sayfa var. Bu sayfanin gercekligini merak ediyorum. Eskisehir/Odunpazari olarak sorgu yaptigimda sigorta yaklasik primim 500 tl cikmakta. Bu sirketlerden teklif almak gibi birsey mi? Selamlar :)

Onlar sizin ilçenizdeki araçlara kesilen en düşük fiyatlı ve en yüksek fiyatlı trafik poliçesi rakamları ile bu rakamların ortalaması, yani size bir fikir verebilir.

Yorum bağlantısı
Murat Gök

Onlar sizin ilçenizdeki araçlara kesilen en düşük fiyatlı ve en yüksek fiyatlı trafik poliçesi rakamları ile bu rakamların ortalaması, yani size bir fikir verebilir.

Ben de oyle dusunmustum. Policem basamak seviyeme gore o civarlarda dolanacak demekki.
Yorum bağlantısı
İhsan Yargıcı

trafik siğortam ve muaynem 28 inde doluyor (bayram çıkışı p.tesi) tüvden randevuyu aldım zorunlu için 380 kasko için henüz çalışma yapılamıyacağı söylendi. (mapfree)

Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

İyi mi yaptım, kötümü yaptım bilmiyorum ancak tamamiyle maddiyattan dolayı Generali ye geçmek zorunda kaldım. Sabit fiyat avantajı ile 181 TL'ye + 50 TL hepsi burada çeki ile yaptırmış oldum. Hediye çeki gelirse bana maaliyeti 131 TL olacak. İnşallah ihtiyaç olma durumum olmaz.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İyi mi yaptım, kötümü yaptım bilmiyorum ancak tamamiyle maddiyattan dolayı Generali ye geçmek zorunda kaldım. Sabit fiyat avantajı ile 181 TL'ye + 50 TL hepsi burada çeki ile yaptırmış oldum. Hediye çeki gelirse bana maaliyeti 131 TL olacak. İnşallah ihtiyaç olma durumum olmaz.

Geliyor hediye çeki.. en azından bana gelmişti :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu yıl gerçekten fiyatlar çok artmış

Emmi sağolsun bende bugün kasko ve sigortayi yeniledim ama fiyata dikkat ederken sigorta firmasinada dikkat edin geçen yıl ucuz diye babamın kasko yaptırdığı firma bu yıl battı araç ile kaza falan yapsak öylece ortada kalacaktır

Bu yıl sigortayi Allianz dan 554.34tl

Kaskoyu halktan 1.165.00tl Emmi sayesinde yaptırdım

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

92 doğumluyum generali sigortanın danışmanının söylediğine göre 5.kademeden %10 indirimliymişim ama 828 lira teklif var emmi 

Mehmet bey konunuz birleştirilmiştir.

Yorum bağlantısı
Caner AKYOL

4950 Axa derken yanlış mı okudum ??

doğuş bey aynen doğru axa sigorta 4950 tl fiyat verdi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

4950 Axa derken yanlış mı okudum ??

buna ayasal yaptırım olmalı. hamburgerci açmış kapıdan igren adamı beğenmedi diye 1000 TL diyorsa 1 hamburgere..... cezası olmalı satıcıya. müşteri seçilemez diye bir tüketici kanunu vardır.

Yorum bağlantısı

doğuş bey aynen doğru axa sigorta 4950 tl fiyat verdi

buna ayasal yaptırım olmalı. hamburgerci açmış kapıdan igren adamı beğenmedi diye 1000 TL diyorsa 1 hamburgere..... cezası olmalı satıcıya. müşteri seçilemez diye bir tüketici kanunu vardır.

Serbest fiyatlandırmaya geçildi anladık ta 4950 lira nedir biri izah etsin bu kadar da serbestlik olmaz 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
(düzenlendi)

Geçen sene raydan 290 olan sigortam bu sene 410 çıktı, bende mapfreden 369 TL ye yaptırdım, hayırlısı inşallah...

tarihinde Selçuk Bakış tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Geçen sene raydan 290 olan sigortam bu sene 410 çıktı, bende mapfreden 369 TL ye yaptırdım, hayırlısı inşallah...

Yine cok,yine cok. Umarim duzenlenir bu sistem.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Yine cok,yine cok. Umarim duzenlenir bu sistem.

Dusecegi yerde artıyor maalesef
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Dusecegi yerde artıyor maalesef

Hasarsizlik indirimi uygulanmis hali, bir onceki yila gore %30 daha fazla. Canim ulkem :(
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Hasarsizlik indirimi uygulanmis hali, bir onceki yila gore %30 daha fazla. Canim ulkem :(

6. Basamakta böyle 7. De olacakları hayal edemiyorum [emoji23]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Basamaktan asagi yuvarlansak daha iyi zaten :) seneye kadar kim bilir ne cikacak :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...