İçeriğe Yönlendir

Trafik Sigortası Ve Araç Kaskosu İçin Firmaların Teklifleri (Taze)

Emre Köksal

Recommended Posts

Metin Uzunoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Önden hasar alır mı ki.. Passata çarpsa üstüne çıkar.. 

Duvara yada bariyeri çarpmayı kastetmiştim yazar....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Metin Uzunoğlu yazdı:

Duvara yada bariyeri çarpmayı kastetmiştim yazar....

Duvar düşünsün.. :kafa2:

Yorum bağlantısı
Erdem Doğan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Önden hasar alır mı ki.. Passata çarpsa üstüne çıkar.. 

Arkadan carpsa farlar gider kesin. Hummer kadar yüksek degil :)

Passat a arkadan dokundular. 3 bin euro masraf cikti tampon ve difuzor icin :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hakan Yavaş
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Ciğerimiz sökülecek galiba

Benle Alakası yok:))

• Mutlu 10
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Hakan Yavaş yazdı:

Benle Alakası yok:))

ağzımdakini tükürdüm. Hocam yavaş 😁

:sandalye:

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Kasko giderlerini kilometre birim tüketim maliyetine ekleyenler neredesiniz hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Koray Demir yazdı:

Kasko giderlerini kilometre birim tüketim maliyetine ekleyenler neredesiniz hiç sesiniz soluğunuz çıkmıyor

Sıktığım köpük parasına kadar yazarım. Mesela 5 liralık köpük sıktım. 0,27 dolar eklerim. 

km maliyetim 0,15 dolar. Aksesuar eklenince 0,18 dolar oluyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Sıktığım köpük parasına kadar yazarım. Mesela 5 liralık köpük sıktım. 0,27 dolar eklerim. 

km maliyetim 0,15 dolar. Aksesuar eklenince 0,18 dolar oluyor. 

naaptın has benzinli arabalar 1 TL km maliyeti

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mert Gülkokan yazdı:

Geçen sene 1900 tl ödeyen cruize sahibi iş arkadaşıma kazası olmamasına rağmen sigortam net 8400 tl fiyat çıkardı

o fiyatlar sağlıklı mı? 8400 dedi. Siz de tamam dediniz. Gerçekten o rakama iş bitiyor mu?

ya gerçekten poliçe yapmadıysa, ya başka bir şey varsa?

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Çevremde kaskoyu birakan cok oldu . Su anda arabayi versem Edirne şartlarında 1+1 ev alabiliyorum o ev en asaga 4000 tl kira getirir . Bende siradan bir araba ile isimi gorebilirim zaten hanim sehir ici kullaniyir senede 1 tatilde uzun yolumuz var toplasaniz maksimum 3 bjn uzu  3 bin sehirici km var . 78 model lpg lada ile bu yil 10 bin yapmisim yeni araba luks olmays basladi guzel ulkemde

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

o fiyatlar sağlıklı mı? 8400 dedi. Siz de tamam dediniz. Gerçekten o rakama iş bitiyor mu?

ya gerçekten poliçe yapmadıysa, ya başka bir şey varsa?

Benimki geçen sene 2000 di bu sene 2 gün önce yeniledik Mehmet abi sağolsun yaptı. 8500 gibiydi. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Koray Demir yazdı:

O artık araç gideri değil.  
Varlık koruma bedeli.  
Araçlarımız artık sadece araç değil.  Varlıklarımız oldu.  Kaybetsek çoğumuz yerine yenisini koyamayız.  

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Ozyurek yazdı:

Varlık koruma bedeli.  

reklam firmasında 30 bin dolar ederdi bu cümle telifini al

• Teşekkür 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Levent Güzelkalp yazdı:

Çevremde kaskoyu birakan cok oldu . 

Şu ana kadar kasko yapmayalım diyen sigortalı oranım % 1 ancadır. 

Trafik sigortaları çok yükseldi. Bende yok ama piyasada trafik sigortası yaptırmayan çok. Bu oran normal şartlarda % 20 civarındaydı. Artık poliçelerin dip rakamı 2000 liranın üstünde. 3. basamak 5000 liranın üstünde. Çoğu düşük gelirli araç sahibi trafik sigortası yaptıramayacak. 

Dolayısı ile bir kazaya karışıldığına ya kaçacak, yada kaçmasa bile alacak bir şeyini bulamayacağız. Varlığımızı korumaın tek yolu kasko. Evlerinizi de ihmal etmeyin. Artık herkesin evi 1 milyonun üstünde. 

Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp
Mehmet Ozyurek yazdı:

Sizin Müşteriler Zengin abi :) ama Edirne için Bu Oran en az %50 dir Burada hayat Maaşlı Çalışan için Çok Zorlaştı. TL nin değerini koruyamaması ve Pasaport zorumluluğunun kalkması sonucunda Tüm sınır komşuları en basit alışverişini yapmak için bile buraya geliyor haliyle fiyatlar çok çok çok yüksek Bulgar vatandaş 1000 Leva bozduruyor burada 10 bin oluyor . Çok yazı oluyor güzel ülkeme

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Levent Güzelkalp yazdı:

Çevremde kaskoyu birakan cok oldu . Su anda arabayi versem Edirne şartlarında 1+1 ev alabiliyorum o ev en asaga 4000 tl kira getirir . Bende siradan bir araba ile isimi gorebilirim zaten hanim sehir ici kullaniyir senede 1 tatilde uzun yolumuz var toplasaniz maksimum 3 bjn uzu  3 bin sehirici km var . 78 model lpg lada ile bu yil 10 bin yapmisim yeni araba luks olmays basladi guzel ulkemde

Mehmet Ozyurek yazdı:

Trafik sigortaları çok yükseldi. Bende yok ama piyasada trafik sigortası yaptırmayan çok. Bu oran normal şartlarda % 20 civarındaydı. Artık poliçelerin dip rakamı 2000 liranın üstünde. 3. basamak 5000 liranın üstünde. Çoğu düşük gelirli araç sahibi trafik sigortası yaptıramayacak. 

Dolayısı ile bir kazaya karışıldığına ya kaçacak, yada kaçmasa bile alacak bir şeyini bulamayacağız. Varlığımızı korumaın tek yolu kasko. Evlerinizi de ihmal etmeyin. Artık herkesin evi 1 milyonun üstünde. 

Kasko yapmayalım diyen sayısı az ama sigorta yapmayacakların sayısı artacak. Bence de kasko eskisinden daha kıymetli olacak. 

Mehmet Ozyurek yazdı:

Varlık koruma bedeli.  
Araçlarımız artık sadece araç değil.  Varlıklarımız oldu.  Kaybetsek çoğumuz yerine yenisini koyamayız.  

Süper tarif

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Levent Güzelkalp yazdı:

Tüm sınır komşuları en basit alışverişini yapmak için bile buraya geliyor haliyle fiyatlar çok çok çok yüksek Bulgar vatandaş 1000 Leva bozduruyor burada 10 bin oluyor . Çok yazı oluyor güzel ülkeme

Fırsatları değerlendirmek gerekir.. Bu şartlarda esnaf olmak zor değil. 

Ben olsam işim sağlamsa çalışmaya devam eder, eşim yada çocuklarımı ticarete iterdim.. 

İşim sağlam değilse, direk dalardım ticarete. 

Mahmut Yıldız yazdı:

Kasko yapmayalım diyen sayısı az ama sigorta yapmayacakların sayısı artacak. Bence de kasko eskisinden daha kıymetli olacak. 

Levent'in tespiti doğru, benim portföyümde çok yok ama sigortacı arkadaşlarla görüşüyorum. trafik sigortası yapmakta çok zorlanıyorlar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Mehmet Ozyurek yazdı:

Fırsatları değerlendirmek gerekir.. Bu şartlarda esnaf olmak zor değil. 

Ben olsam işim ağlamsa çalışmaya devam eder, eşim yada çocuklarımı ticarete iterdim.. 

İşim sağlam değilse, direk dalardım ticarete. 

Levent'in tespiti doğru, benim portföyümde çok yok ama sigortacı arkadaşlarla görüşüyorum. trafik sigortası yapmakta çok zorlanıyorlar. 

Zorunlu sigorta yaptırmamak nasıl oluyor? Yaptırımı yok mu?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

hırsızlık yapmak suç diye yapılmıyor mu gibi düşün

• Beğen 2
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Olmaz mı.. 

Çevirmede araç bağlanır, trafik cezası var.. Ayrıca geckilen her ay için % 50 yi aşmamak şartıyla %5 ceza uygulanır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Kontrole denk gelirse araç bağlanır. Cezası var yani ancak asıl problem şu, biz kasko yaptırmadık diyelim ve suçumuzun olmadığı bir kaza oldu. Karşıdakinin sigortası yoksa yahut sigorta limiti yetmez ise onarıma işte o zaman hapı yuttuk. Hukuki olarak mahkeme olmadan ödeme alamayız kişi ödeme yapmazsa. Kasko olursa kaskomuz bize öder sonra o düşer peşine.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Ü.Emre Kartal yazdı:

Kontrole denk gelirse araç bağlanır. Cezası var yani ancak asıl problem şu, biz kasko yaptırmadık diyelim ve suçumuzun olmadığı bir kaza oldu. Karşıdakinin sigortası yoksa yahut sigorta limiti yetmez ise onarıma işte o zaman hapı yuttuk. Hukuki olarak mahkeme olmadan ödeme alamayız kişi ödeme yapmazsa. Kasko olursa kaskomuz bize öder sonra o düşer peşine.

evet. Bi soru; %100 karşı tarafın hatalı olduğu bir kaza yaşadık. Tutanak tuttuk. Ben kaskomdan dosyayı açıp aracımı yaptırıyorum. Benim kaskomda hasarsızlık indirimim nolur?  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...